דרו קורא לסניה "לא יציבה", מרלו מטיח בקניה

פרק השבוע של ה עקרות בית אמיתיות מאטלנטה הוא מכונה, "מי יבדוק אותי, בו?" שרי עדיין מתלבטת מכך שטיירון מעמיד אותה וקנדי לא שם בשבילה. כמו כן, האם דרו וסניה יוכלו לפחות להעמיד פנים הם היו חברים פעם? צפו וראו!

דרו משתרך פנימה ונראה כמו משהו שהחתול פשוט גרר מבחוץ. סניה מעמיד פנים שהיא שמחה שדרו הופיעה לארוחת ערב למרות שלא השתתפה בבישולה. לאחר מכן דרו מציעה שסניה לא שילמה למאפרת שלה והניחה שזה מתנה בחינם. סניה מתרעמת על הרמז שהיא לא משלמת את החשבונות שלה. אימא ג'ויס מעירה שהם רבים על משהו שטותי, ולא יכולתי להסכים יותר.

סניה מפקפקת אז בעסקיו של דרו ובאותנטיות שלו. היא כנראה חושבת שהאפליקציה היא קישור למנתח של דרו, שהוא זה שבאמת מוריד/חותך אותה! סניה מתעצבנת מהפרצופים שדרו עושה, וכך גם אמא שרון, שתוריד את החבטה הזו אם היא לא תראה לבתה קצת כבוד. דרו קורא לסניה "רודף כוח". סניה מכריזה שהיא זוכת מדליית זהב אולימפית ומוטב לה להשתחוות לגדולתה. דרו מתעצבן מכך שסניה עושה את זה לקרב בפגישה קבוצתית. לאחר מכן סניה מוציאה את המדליה האולימפית שלה, ודרו ב-ITM שלה חושבת שהיא מנסה יותר מדי. היא הולכת לתת פרס לריקוד היין הטוב ביותר של דיטי. מרלו זוכה במדליית הזהב על הריקוד הג'מייקני שלה מכיוון שכולנו יודעים שהיא אוהבת לרדת וללכלך, וסביר להניח שיש בזה יין!

קניה משתף עם קנדי שהיא מצאה שהתחתונים הרוטטים הם מתנה לא הולמת. אמא ג'ויס מבינה שאף אחד לא שולט בנרתיק שלה מלבדה. הערה צדדית: האם אתה יכול לדמיין איזה תה אימא ג'ויס הייתה שופכת אם היא הייתה ברגע של אקסטזה? סליחה, אני סוטה, אבל הייתי רוצה שהגרסה הבלתי מצונזרת עוד יותר של מאמא ג'יי קנדי ​​לא קונה את המעשה הפרום והראוי של קניה, וגם אנחנו לא. אני לא יכול לשכוח את התמונה של קניה עם רגליה פשוקות כשבולו נכח ב-SC. קנדי יודעת שמיס קניה שכבה עם חצי מהוליווד וצריכה להפסיק לאחוז בפנינים שלה. היא מזכירה את התפקיד הקולנועי של קניה בסרט טרואהשהוא מותחן סקסי על זוג שעוסק ב-Ménage à trois.

מרלו משתתפת כעת בתערוכת הנשים, והיא רוצה לקדם את הקרן שלה, Glam It Up. היא מקווה לעורר השראה בילדי אומנה – לחקות אותה? מרלו מדריכה אותם ולוקחת אותם למסעדות יוקרה. היא חושבת שלהראות להם ילד שיצא ממערכת האומנה והצליח באמצעים מפוקפקים מאוד ייתן להם משהו לשאוף אליו. האם התערוכה הזו עשתה מחקר כלשהו על מי דיבר באירוע הזה?

סניה ומשפחתה מדברים על הערת רודף הכוח. היא גם מפקפקת בתפקידו של דרו בסרט המשחק. סניה מקבלת צחקוק רק מלחשוב אם היא בכלל הייתה בסרט. היא מאמינה שהיא נקראה מכיוון שכולם לא קיבלו הזמנה לסרטון ה-Mommy Nation שלה. סניה ראתה את עצמה כבעלת עוצמה, והיא מתרעמת על הרמז שהיא צריכה להיתלות על המעיל של כל אחד.

דרו מתקשרת למארלו, והיא משתפת שהיא משתמשת באפליקציה שלה כדי למצוא את מיקומו של ראלף להתאמן. היא חושבת שסניה מהמר על הקבוצה הלא נכונה. מרלו כן מכיר בכך שדרו עושה הרבה פרצופים, מה שנוטה לעורר. לאחר מכן מרלו קורא לקנדי שוב על כך שהוא לא תומך שיר כשהיא צריכה חבר. היא באמת מתעסקת בסיר העונה, לא?

שרי מזמינה את מאמן החיים שלה, ג'ק, לבוא לשיחת שפע. היא משתפת כיצד טיירון הקים אותה במסעדה בפילי. ג'ק מנסה לגרום לה לראות שטיירון ראה בה פנטזיה מאז שהיה כלוא בכלא. לאחר מכן הוא אומר לה בגסות שטיירון התעלף מהתדמית שלה!?! האם הוא אמר הרגע שהוא משתמש בתדמית שלה עבור הבנק שלו? יאק. שרי לא יכולה לומר בוודאות שהיא לא תדבר איתו בעתיד. ג'ק רוצה שהיא תשפוך את עצמה לתוך She by Sheree. הוא רוצה שהיא תרכז את האנרגיה שלה בעסק ותפסיק לצאת עם ציפורי כלא. האם יכול להיות שג'ק פשוט היה מוביל עם העצה הזו במקום הוויזואלי המגעיל שנתן לשרי?

קנדי וטוד דנים בתרומת כמה דברים לצדקה של מרלו. טוד עובר על אוסף הבגדים שלה, והוא מבטל את הבחירות שלה. הוא רוצה לדעת יותר על תוכנית הטלוויזיה שהיא עושה. מרלו מתקשרת ואומרת לקנדי שהיא לא רוצה את התרומות שלה. היא נעלבת מכך שקנדי רוצה להביא שקית אשפה עם בגדים לאירוע שלה. IMO, קנדי ​​נראית כאילו היא לא קונה את הדברים שלה ב-Target, אז למה שמישהו לא יעריך את פריטי המעצבים שלה גם אם הם קצת מיושנים?

שרי וקניה נפגשים ואוכלים "וומלט", שהיא חביתה העשויה במכשיר להכנת וופל. קניה מספרת שהיא לא עמדה בלוחות הזמנים של המוצרים שלה עם Walmart עקב בעיות בשרשרת האספקה. אין לה צוות שיעזור לה לצאת מהמצב הזה. שרי משתפת שהיא נאבקת עם מופע האישה האחת שלה. היא טוענת שהיא נפגעת מהגברים שביקשה שיעזרו לה.

קניה גם כועסת על כך שמארלו אומר שהיא לא חולה. היא לא אמינה, וקניה תשמור עליה בחזרה. קניה אומרת לשרי שהיא הייתה שם אם לא הייתה חולה. מרלו מנסה לשכנע את הנשים האחרות שקניה היא שקרנית.

דרו, שנראית קצת מטומטמת מדי, וסניה מגיעים שניהם למסעדה באותו זמן, והסרבול מורגש. מרלו מגיעה ומצליחה להסיט את תשומת הלב לעצמה. היא משתפת שאחותה מסרבת לטיפול בהפרעה הנפשית שלה. מרלו חושבת שאחותה זקוקה לטיפול באשפוז, והיא מקווה שהיא ואחייניה יוכלו לשכנע אותה לעשות זאת.

קניה ושרי מצטרפים לקבוצה, אבל קנדי ​​לא תצטרף אליהם מכיוון שהיא מצלמת את תוכנית הטלוויזיה שלה. לאחר מכן, מרלו מצללת שוב את קנדי ​​על כך שלא רצתה את ההטבות שלה עבור הקרן שלה. קניה לא חושבת שהיא צריכה לתת להם לחשוב שהערך שלהם הוא בבגדים שלהם. לאחר מכן מרלו מטילה את קניה, והיא מאמינה שהיא חייבת להיות חולה מכיוון שהפאה שלה מוגבהת ונראית כאילו היא שלפה אותה מתוך שקית אשפה. היא כמעט שמחה לראות את קניה ככה מאז שהיא מקדמת את קו טיפוח השיער שלה אבל החליטה להטיח פאה היום ונראית כמו מוכרת של מרי קיי. איכס, קניה חייבת להיות בֶּאֱמֶת חולה מאז שהיא נתנה לזה להחליק!

לאחר מכן סניה מודה שהיא הרגישה רע שלא הזמינה את כולם לאירוע שלה. יש לה פרס ניחומים נוסף לדרג השני, שהוא שיתוף פעולה עם נייקי. דרו אז רוצה לדעת אם היא תוזמן/לא תוזמנה גם לאירוע הזה. סניה מאבדת את זה ואומרת לדרו שהיא, "משגעת אותי, ואני לא אוהבת כשאתה ממשיך לדבר עליי, ברצינות, זה מאוד מתסכל!" היא מתרעמת על הרמז שהיא לא משלמת לאנשים ואיך זה יפגע במוניטין שלה. לאחר מכן דרו אומר לסניה שהיא לא יציבה. ובכן, המצב מידרדר והידיים השמנמנות של דרו מתנופפות! קניה אז רואה שזה נהיה מכוער, והיא מנסה למשוך את הכיסא של דרו מסניה אבל לא יכולה להזיז אותו. דרו חייבת לרדת עוד קצת!

דרו והפטמה הרפויה שלה, שנופלת מהשמלה הלא מתאימה שלה, חייבות לעזוב מכיוון שהשיחה התלהטה מדי. קניה אז מספרת לדרו שהיא ניתקה את סניה כשניסתה לדבר וזה הוציא אותה מהדרך. לאחר מכן, סניה אומרת למארלו ושרי שהיא תבטל את ההזמנה שלהם אם גם הם יעצבנו אותה. היא חושבת שהזמנה לאירוע קידום מכירות היא כרטיס חם מסיבה מטורפת! סניה עדיין לא מבינה שהם רוצים לבוא רק כדי שיוכלו להרוויח קצת מטבע בזמן שהם מצולמים.

הסצנה האחרונה כוללת את מרלו מתקשרת לאחותה, הכלואה. יש לה את הבנים נוכחים כדי שהם יוכלו לדבר עם אמא שלהם. אחותו של מרלו צועקת על מרלו, ובזעם היא זרקה כיסא על צג הטלוויזיה של הכלא. מצאתי את הסצנה הזו מאוד מטרידה ועצובה עבור שני הבנים האלה שנאלצו לראות את אמא שלהם ככה…

בשבוע הבא, דרו מנסה להראות לנשים שהאפליקציה שלה היא תוכנית אימון אמיתית. קנדי, מרלו וקניה ממשיכים להיות מסוכסכים זה עם זה. אני מקווה שכל מי שעדיין יש לו את אבא שלו 😢 הצליח לחגוג את יום האב! תרגישו טוב, Blurbers, ולהתראות בשבוע הבא בתקווה לפרק מרגש יותר מזה!

ספר לנו – מחשבות על פרק RHOA הזה?

קישור מקור