דרמה של RHONJ ירדה במסיבה של תרזה ג'ודיצה

קרדיט: BauerGriffin/INSTARimages

עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי OG תרזה ג'ודיצה והארוס שלה, לואיס רולספשוט ערכו מסיבת חנוכת בית מפוארת בנושא "בועת אהבה", ובואו רק נגיד שאולי התפוצצו יותר מבלון או שניים.

תרזה כמובן התרגשה מאוד לחלוק את האירוע עם העוקבים שלה כשהיא פרסמה קרוסלה של תמונות המתעדות את המסיבה ומציגות את הבולטות של כל קישוטי "בועת האהבה". ככל הנראה, תרזה רצתה לשתף יותר מאשר תמונות כי המסיבה צולמה לכאורה לעונה הקרובה של עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי.

על פי מקורות ב Us Weekly, המסיבה בהחלט "צולמה עבור התוכנית". כל עקרות הבית האחרות נכחו בנוכחות, כולל עולים חדשים דניאל קברל, ג'ניפר פסלר, ו רייצ'ל פודהאז אתה יודע שהייתה דרמה מסוימת למצלמות.

המקור הסביר את זה RHONJ חבר לצוות"ג'ניפר איידין התווכח בקול רם עם מישהו, ו ג'קי גולדשניידר התווכח עם אחת הבנות החדשות."

כפי שדיווחנו בעבר, זה בא בעקבות אחיה של תרזה, ג'ו גורגה, דילג בכוונה על האירוע לאחר שהסתבך ב"מריבה לוהטת" עם לואיס בזמן בילוי של בחורים. לא נמסרו פרטים נוספים על הריב.

למרות המריבות בין משפחתה של תרזה לכוכבים, המקורב מתעקש שמצב הרוח היה "חגיגי" באופיו, והמסיבה כללה אוכל "טעים" מ-Calibria Pizza and Pasta וכן את מותג הטקילה האהוב על תרזה, Dano's Tequila.

ראו תמונות מהאירוע למטה:

הבא לטרזה? החתונה שלה! תרזה הייתה די אמא באירוע עד מאוחר לאחר מכן עקרות בית אמיתיות של ניו יורק כוכב רמונה זינגר הדליפה בטעות פרטים פרטיים על האירוע לאחר שפרסמה את ההזמנה שלה ברשתות החברתיות.

עם זאת, למדנו שתרזה "הזמינה הרבה עקרות בית" גם לחתונה אנדי כהןשהיא אמרה להביא BFF שרה ג'סיקה פרקר. תרזה גם הזמינה RHUGT הכוכב והחבר קניה מור.

"נראה מי יגיע ומי יצליח ומי לא יצליח", אמרה אותנו במהלך ה-Upfront Event של NBCUniversal.

למרות שמסיבת חנוכת הבית שלה צולמה על פי הדיווחים, באשר לחתונה של תרזה? היא אומרת שהיא "עדיין מתלבטת".קישור מקור