ד

ד"ר ג'ן ארמסטרונג משתפת בתגובתו של האקס ריין לירי RHOC

יעשו או לא?

הגירושים המוזרים של ד"ר ג'ן ארמסטרונג ו ריין הולידיי היה נושא לוויכוח. זמן לא רב לאחר שג'ן הגישה בקשה להפרדה משפטית, מקורות הצהירו שהם עובדים על הנישואים. המסתורין העוטף את מערכת היחסים שלהם שוב ושוב נדונה גם על ידי עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג' חברים לצוות – בעבר ובהווה.

קלי דוד רמז בפומבי שג'ן תיכננה את הפרידה כפעלול לחידוש החוזה שלה. עם זאת, מוקדם יותר החודש, חדשות על פיטוריה הגיעו לכותרות. נכון לעכשיו, האמא לשלושה תוחלף ב שופטת טמרה.

במהלך ראיון שנערך לאחרונה בנושא מאחורי חבל הקטיפה עם דוד יונטף בפודקאסט, ג'ן נתנה עדכון על מערכת היחסים שלה עם ריין.

"זה משתנה… אתה יודע, אנחנו ביחד 12 שנים. אני חושב שזה דבר קשה רק לנתק קשרים. ובמיוחד כשיש לך שלושה ילדים וגור, אבל מה אומרים? זה לוקח שבע פעמים לעזוב מישהו", אמרה. "אני לא יודע. אני לא חושב שזו מערכת יחסים מדהימה כרגע וגורמת לי לרצות לבכות. אז אני מנסה, אבל זה מאוד עולה ויורד".

האם הם עדיין מתגרשים? "אנחנו, אז הגשתי תביעת גירושין. הגשתי בקשה להפרדה. ואז קרה משהו מסובך. ואז שיניתי את זה לגירושים וחיינו בנפרד", היא ענתה. "ואז נסעתי למקסיקו בשביל הצדקה הזו, חזרתי והוא אמר, 'בבקשה בוא, אפשר ללכת לייעוץ. אפשר לנסות?' וכך, בשבועיים האחרונים, עשינו את זה".

כאילו כדי לעשות את זה יותר מבלבל, הוסיפה ג'ן, "אבל אז אני חושב שנכון לאתמול, עכשיו אנחנו שוב נפרדים. אז אני לא יודע. אני לא יודע כמה אתה אמור לנסות. אני לא, אני פשוט רוצה להמשיך הלאה. היום. בשעה הזו כרגע הייתי רוצה להמשיך הלאה… אני לא מרוצה במערכת היחסים הנוכחית הזו."

היא הסבירה, "[Ryne] יהיה הכל על [wanting to make it work] ואז להיעלם בבא [moment] ולהאשים אותי. וכמה פעמים אנחנו יכולים ללכת באותו מחזור? כן, אם הייתי יודע את התשובות, הייתי מטפל, אבל אני לא."

ג'ן התייחסה גם להתנגדותו לכאורה של ריין RHOC מצלמות, מה שהפריע למעריצים רבים.

"טוב, בכל מקרה הוא סוג של אישיות כזו," אמרה ג'ן. "הוא מאוד מופנם ואני לא רוצה לדבר רע כי אנחנו, אתה יודע, נפרדים, אבל זה לא איש הטלוויזיה. הוא יכול להיות כל כך מהנה וכריזמטי והלוואי שהצד הזה… יצא במצלמה. אבל זה, אני מתכוון, אני חושב שזה פשוט הפחיד אותו, כמו צבי בפנסים".

איך ריין הגיב לפיטוריה של ג'ן?

"אתה יודע מה? זה מעניין כי יש לנו את כל הבעיות האלה עכשיו. אבל הייתי, בכיתי אחר כך, כמו למחרת בבוקר, מוקדם מאוד. והוא היה כל כך מתוק לגבי זה. הוא פשוט היה כל כך נחמד בקשר לזה. הלכתי וחשבתי, 'אני בטוח שאתה כל כך שמח'", היא נזכרה. "הוא היה כמו, 'לא, עוד לא חשבתי על עצמי. אני חושב שאם אתה רוצה משהו, אתה צריך להילחם על זה. ואם אתה יודע, אתה צריך לעשות את זה. תעשה את זה אם אתה רוצה'".

"חשבתי שזה ממש מתוק," שיתפה ג'ן. "אז זה בעצם היה חיובי מצדו."

רק הזמן יגיד אם בני הזוג יישארו ביחד. אם 'קללת הנישואים' של בראבו אמיתית, אולי הירי שלה הוא סימן טוב אם היא תבחר להישאר. עם זאת, אם הגירושים יסתיימו, היא תצטרף לשורותיהן של למעלה מ-30 עקרות בית אחרות שנישואיהן התפוררו בעיצומו של כוכב.

קישור מקור