ד"ר קונטסה מטקאלף מציעה עדכון על נישואים לבעל

אחרי שעברה עונה 8 קשה של נשוי לרפואה, כוכב ד"ר קונטסה מטקאלף נותן למעריצים ולצופים עדכון על היכן היא ובעלה, ד"ר סקוט מטקאלףשל, נישואים עומדים לפני עונה 9.

המעריצים יזכרו שנישואיהם של קונטסה וסקוט היו על סף גירושים בפעם האחרונה שראינו את הזוג במהלך נשוי לרפואה תוכנית איחוד עונה 8.

קונטסה נשמעה בוכה מאחורי הקלעים, "יש לי 3 ילדים. ההימור כל כך גבוה!" וסקוט נראה אומר שהוא יעזוב את המפגש כי זה הרגיש "כמו התקפה מתגנבת" לאחר כוכב שותף Quad Webb טען שקונטסה כבר הגישה בקשה להפרדה.

מדבר אל E! חֲדָשׁוֹתקונטסה טענה שהשניים נמצאים במקום הרבה יותר טוב לאחר שעברו הרבה טיפולים לאחר שחיו במערכת היחסים שלהם "חצי פנימה וחצי החוצה" במשך חודשים.

"עשינו כמה צעדים גדולים," שיתף קונטסה עם האאוטלט. "עברנו הרבה כאבי גדילה כפי שאנשים ראו. היה לנו גירוד של שבע שנים. היה לנו גירוד של 10 שנים ו-15 שנים, ואני מקווה שאנחנו עושים גירוד".

לאחר חודשים של שיחות מתוחות וקשות סביב גירושין, קונטסה חשפה שהיא הגיעה לנקודת שבירה ושמה שלט למכירה מחוץ לביתם באטלנטה במאמץ להראות לבעלה שהיא במבוי סתום ומוכנה לסיים את הנישואים.

עם זאת, כשסקוט חזר הביתה וראה את השלט, קונטסה אמר שיש לזה השפעה עליו, והוא דחף את השלט ולבסוף הסכים לטיפול.

קונטסה טענה שלאף אחת מהן לא גדל עם מודל של איך נראים נישואים בריאים והטיפול היה פוקח עיניים אמיתי עבור בני הזוג.

"כשהוא התחיל ללכת לטיפול, זה היה טוב כי הוא הצליח להיות מודע יותר לדברים שהוא עושה רק כי זה מה שלימדו אותו", הסביר קונטסה לאאוטלט. "אף אחד מאיתנו, למען האמת, לא ראה דוגמה טובה לנישואים כשהם מתבגרים. רק עשינו את זה ואז ניסינו להקשיב ל-10 אנשים שונים שאומרים לך 10 דרכים שונות לעשות את אותו הדבר. זה פשוט לא היה יעיל".

ה נשוי לרפואה הרופא המשיך ואמר שהיא וסקוט מנסים להוות דוגמה טובה לילדיהם, וכשהבינו את ההשפעה שעשויה להיות להתנהגותם על ילדיהם, כל ה"דינמיקה" של הבית "השתנתה".

"לא משנה מה אנחנו עושים, אנחנו הופכים את זה לנורמלי עבור הילדים והם יגדלו ויעשו את אותו הדבר כי אנחנו מחקים כמה מהדברים שראינו", אמרה. "כשזה הפך להיות אמיתי, אני חושב שכל הבית שלנו התחלף".

לגבי מה שצפוי לזוג בעונה הקרובה של נשוי לרפואהד"ר קונטסה שיתפה שהיא מצפה להראות לקהל שהנישואים שלה לא מושלמים, אבל הם אותנטיים.

"למעשה, להיות כנה לגבי מה שעובר עליכם באופן אותנטי ואיך אתם עושים יכול להוביל לשינוי חיובי", אמרה. "אין דרך נכונה או שגויה לעשות את זה. רק לקבל עזרה. רק תהיה כנה כי עזרה מחכה לך."

העונה החדשה של נשוי לרפואה משודר ביום ראשון בערב בשעה 21:00 EST בבראבו.

קישור מקור