האם אריקה ג'יין הואשמה על רקע כתב האישום של טום ג'ירארדי?

אריקה ג'יין נגררה למספר תביעות משפטיות שהוגשו נגד בעלה המנוכר, תומאס ג'ירארדיבשנים האחרונות, אך האם היא הואשמה בכתב האישום האחרון שלו?

לאחר שתומס הואשם בהונאת רשת ביום רביעי כאשר התובעים האשימו את עורך הדין לשעבר בגניבת יותר מ-18 מיליון דולר מלקוחות, מקורות מדברים על עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס כוכבת ותפקידה הפוטנציאלי בחקירה "המתמשכת".

"אריקה (ג'יין) ג'ירדי לא מואשמת. החקירה נמשכת" סיירן מקאיבויקצין הסברה במשרד המשפטים, אישר ל Us Weekly ב-1 בפברואר.

לפי מקורב, כתבי האישום של תומס בשיקגו ובלוס אנג'לס, הכוללים גם את חתנו, דוד לירהוסמנכ"ל הכספים לשעבר של ג'ירדי קיז כריסטופר קמוןבהתאמה "[focus] על הפעילות שבה מעורב משרד עורכי הדין".

"לא ברור אם אריקה תהיה ברשימת העדים של התובעים מכיוון שכתב האישום פשוט לא נחתם", המשיך המקור.

כאשר הוכרז כתב האישום של תומס, טיילר האצ'רסוכן מיוחד האחראי על משרד החקירות הפליליות של מס הכנסה בלוס אנג'לס, פרסם הצהרה.

"תומס וינסנט ג'ירארדי היה צריך להיות עמוד תווך לקהילה שלנו", אמר. "במקום זאת, הוא מואשם ביצירת תוכנית משוכללת כדי להטעות את לקוחותיו, להטיל עליהם קורבן בפעם השנייה. עורכי דין מוצבים בעמדת אמון כאשר הם מייצגים אותנו בכמה מהתקופות הקשות ביותר שלנו. חוסר האמון במקצוע עריכת הדין גובר כאשר לקוחות אינם יכולים לסמוך על עורכי הדין שלהם שישלמו להם את ההסדרים שנועדו להפוך אותם שלמים".

מאז סוף 2020, תומס הואשם במעילה של מיליוני דולרים מלקוחותיו לשעבר, כולל קרובי משפחה של קורבנות תאונת מטוס באינדונזיה ואדם שנשרף קשות בפיצוץ צינור, מה שאבטח להם התנחלויות בתביעות, אך לא הסגיר את המזומנים .

ולמרות שאריקה שמרה על חפותה לאורך כל ההאשמות המתמשכות נגד תומס, היא הואשמה על ידי רבים בכך שהיא שותפה למזימות שלו ומשתמשת בכסף שהבטיח ללקוחותיו כדי לשמור על אורח חייה המופרז.

כשהיא נכנסה לשנה החדשה לצדה ליסה רינה ו דיאנה ג'נקינסשניהם הודיעו על עזיבתם RHOBH בחודש שעבר, אריקה הגיבה למעריץ באינסטגרם לייב שאמר שהם "כל כך שמחים" שהיא "זוכה".

"לאט אבל בטוח," ענתה אריקה. "גם כן. תודה רבה לך. תעריך את זה… לאט אבל בטוח, כן."

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 13 צפויה להתחיל את הצילומים מאוחר יותר החודש.

קישור מקור