האם בן ומהגוני של ארוס 90 הימים עדיין ביחד?

מערכת היחסים השנויה במחלוקת של בן רתבון ו מהגוני רוקה בלבל מעריצים של ארוס 90 יום: לפני 90 הימים. הרומן שלהם התחיל כאשר בן ה-24 שלח לבן בקשת חברות (לאחר שראה את התמונות ללא חולצה של בן ה-52).

במשך שלושה חודשים, הזוג שוחח באינטרנט – למרות שהם מעולם לא דיברו בטלפון, או עשו שיחות וידאו. למרות שבן מעולם לא שמע את קולה, הוא התאהב בתושבת הפרואנית, ורצה להתחתן איתה. עם זאת, לאחר שטסה לדרום אמריקה כדי לפגוש את מהגוני, בן הבין שהיא משקרת לגבי ביתה, גילה ותחושותיה ביחס לעצמו. מהגוני, מצידה, היה שואל של בן גם כוונות.

לאחרונה, מעריץ ב-Reddit גילה ספוילר גדול למערכות יחסים. המשתמש, u/Even_Whole5242, הבחין בזוג כשהם מצלמים יחד בפרו. שתי תמונות של מהגוני ובן נתפסו בחגיגת פיאסטה פטריאס (החגים הלאומיים של פרו, החוגגים את עצמאותם מהאימפריה הספרדית, ב-28 ביולי וב-29 ביולי).

קרדיט תמונה: u/Even_Whole5242/Reddit

קרדיט תמונה: u/Even_Whole5242/Reddit

נוכחותו של צוות צילום מעידה על כך שהזוג חוזר אליו ארוס בן 90 יום. ההחלטה תהיה הגיונית עבור הרשת, כי הסיפור שלהם נותר פתוח בעונה 5.

מעריצים רבים, לעומת זאת, אינם מעוניינים לראות אותם שוב. חלק מהצופים האמינו שהסיפור שלהם מבוים, עם או בלי עזרה של מפיקים, והצביעו על ניסיונו של בן במשחק בימתי. כדי להחמיר את המצב, מהגוני היה רשום בעבר בבית ספר למשחק בלימה.

בנוסף, מעריצים האשימו את בן בהיותו טורף, בהתבסס על הפרש הגילאים המשמעותי שלהם. הכאוס של בן ומהגוני ממשיך לדון בקהל המעריצים. השאלה היחידה היא: האם הכאוס ימשיך בעונה הבאה?

קישור מקור