האם התקפת IG של בנו של גרסל בוב תזמר?

קרדיט: סינדי אורד/NBCUniversal

ההתקפות המקוונות נגד גרסל בוב"בן בן 14, ג'קס נילוןהגיעו לרמה חדשה וחולנית.

בתור ה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס הנער הצעיר של חבר השחקנים משחרר הצהרה, כשהוא מטיח את ההודעות ה"גזעניות" שקיבל מ"נשים בגיל העמידה" כשהוא מתכונן להתחיל בבית הספר, השימוש המדווח בבוטים העלה שאלות לגבי התקפה מתוזמרת על ג'קס.

"הרצתי לא מעט מהחשבונות האלה דרך BeenVerified וכולם בוטים", חשף אדם בשם צ'דוויק ב- טוויטר ב-23 באוגוסט.

"אין היסטוריה מקוונת ניתנת למעקב. אני לא מתכוון להניח מי שלח אותם, אבל זה תזמון מעניין מאוד בהתחשב בפוסטים של סוף השבוע שעבר", הוא המשיך, והתייחס אולי לפוסטים ששיתפו על ידי דיאנה ג'נקינס לפני ימים, שהאשים את גרסל ב"בריונות" ולעג לה על הודעת טקסט ששלחה על ההפלה שלה.

הבן של RHOBH Garcelle Beauvais הותקף על ידי בוטים

"שוב, עקרות בית מעריצים חוצים את הגבול ורודפים אחרי הצעיר של גרסל בחשבון ה-IG שלו. מפסידים פתטיים", טוויטר עמוד Love Andy C כתב.

בנוסף להודעות הרבות שנראו לעיל שהזכירו את דיאנה, ג'קס נתקל גם בהודעה מבישה לחלוטין ממישהו אחר, שהתייחס באופן מזעזע ג'ורג' פלוידשמת בידי שוטר שכרע על צווארו כשהתחנן על חייו ב-2021, מה שגרם לתנועת Black Lives Matter ולהתקוממות כללית של דרישות לשוויון.

"היית כורעת על צווארך אלמלא אבא הלבן שלך. תגיד לאמא שלך להשאיר את דיאנה לבד או שתתמודד איתנו", הזהיר האדם.

ובכיתוב של סטורי האינסטגרם שלו, ג'קס אמר שהאישה הלכה "ברחוק מדי בשלב זה".

בעקבות פרסום התגובה המטרידה על ידי ג'קס, גרסל שיתפה הודעה ממנו בסטורי שלה.

היה כתוב, "טוב, הייתי רוצה להתחיל בכך שאני עדיין ילד ורוצה שלא יראו אותי כאדם בוגר לגמרי, כי אני לא כזה. זה כרגע השבוע הראשון שלי בתיכון, ובמקום נהנה מזה כמו רוב הילדים בבית הספר שלי, אני נאלץ להתמודד עם מותקף ברשתות החברתיות. לא נרשמתי להצגה הזו, וגם אין לי שום קשר לדרמה של התוכנית. אני רק רוצה להיות ילד רגיל. מטרת חשבון האינסטגרם שלי היא לא לפרסום ולא למבט הציבור, אלא להיראות בעיני בני גילי כעוד ילד. אני באמת רוצה להימנע מלהיות פרטי, אבל אני פשוט חייב בשלב זה. התמיכה המתמדת מכולם הופכת את זה להרבה יותר נסבל. עם זאת, נשים בגיל העמידה שמפרסמות אותי בהערות גזעניות וגסות על המשפחה שלי זה לא מה שציפיתי לשבוע הראשון שלי בתיכון. תודה על כל התגובות הפרטיות. זה באמת חשוב לי מאוד".

RHOBH Garcelle Beauvais משתף הודעה מאת בן תוך כדי שנאה מקוונת

בתוך תגובת הנגד נגד RHOBH צופים, קייל ריצ'רדס דיברה עם הודעה בעמוד שלה.

"בסדר, בוא נבין דבר אחד ישר ונחשוב על ילדי הקהילה עקרות בית לא בסדר. זה אף פעם לא בסדר לתקוף ילד. האם החיים שלך ריקים בעצם? אם זה חפש עזרה, תתבייש לך", נכתב בהודעה שלה.

קייל ריצ'רדס מעודד שונאים שרוצים ל-RHOBH ילדים לבקש עזרה

RHOBH צפייה ישירה – זהו גם שרשור הצפייה החיה בפרק החדש של הערב של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12, שתשודר ב-8/7c ב-Bravo. עם שידור הפרק, אל תהסס לפרסם את דעתך למטה.

הערת העורך– אני מאוד חולה ומוטרד מזה. זהו CHILD שמוטרדים ומאוימים באינטרנט. אני מקווה שהרשויות יסתבכו כך שמי שעומד מאחורי זה יואשם ויועמד לדין. זה יכול להיות גם רעיון טוב עבור בראבו לעשות חקירה משלהם כדי לחסל את כל מי שקשור לתוכנית – RB.קישור מקור