האם זהו הקאסט הרשמי של 'RHONY Legacy'? Insider מדבר

יש את רוני: מורשת צוות השחקנים אושר?

באינסטגרם מוקדם יותר השבוע, תמונה של הנשים שעל פי השמועות מצטרפות ל עקרות בית אמיתיות של ניו יורק ספין-אוף שותף. וזמן קצר לאחר מכן, כמו טינסלי מורטימרהיציאה הפתאומית של עקרות בית אמיתיות: טיול בנות אולטימטיבי צוות השחקנים של העונה השלישית הוטל בספק, מקורב דיבר על הסטטוס של מוֹרֶשֶׁת חוזים.

"[Rumored RHONY: Legacy] שחקנים… מה אתה חושב!?" דורינדה קטלני הכריז על אינסטגרם ב-14 ביולי, וציין שיש "הרבה דינמיקה שלא נחקרה".

בפוסט של עמוד המעריצים, דורינדה מדלי, ג'יל זארין, סוניה מורגן, לואן דה לספסו קלי בנסימון נראו לצד טינסלי.

שחקנים שמועות על RHONY Legacy הדלפו באינסטגרם

בערך באותו זמן זה דורינדה קטלניהפוסט של שותף, דיווח אחר ציין כי טינסלי נסוגה מהצילומים RHUGT עונה שלישית להצטרף ל רוני: מורשת ללהק.

"היציאה של טינסלי מ [RHUGT] זה לא בגלל 'סיבות אישיות'", נכתב בדוח ששותף על ידי Deux Moi עַל אינסטגרם. "היא תעשה [RHONY: Legacy] לצד סוניה, דורינדה, קלי, לואן וג'יל".

השקע ציין גם שלא יהיה רמונה זינגר ולא בתני פרנקל.

טינסלי מורטימר פרש מ-RHUGT עקב RHONY Legacy

אבל לפי כתב PEOPLE דייב קווין, לא נחתמו חוזים לסדרה החדשה. למעשה, אפילו לא הוגשו הצעות רשמיות.

"LOL לא אחת [RHONY: Legacy] החוזה נחתם ואף לא הוגשו הצעות רשמיות מהרשת – אבל בטוח, לך ופרסם את שלך [dream casts]!" דייב כתב על טוויטר.

"וכן," הוא המשיך, "כמה נשים דיברו עם מפיקים, אה! אבל תשאל כל עקרת בית שפוטרה והם יספרו לך על כל השיחות שהיו להם עם מפיקים שאמרו להם שהם חוזרים לפני שהם קיבלו את הגרזן. הכל באוויר עד שזה לא".

כתב אנשים טוען שקאסט RHONY Legacy עדיין לא אושר

מתי אנדי כהן הכריז על החדש רוני בסדרה במרץ, הוא אישר שהמעריצים המועדפים מהתוכנית ייכללו, אבל לא אמר את מי הוא שוקל.

"המעריצים הנאמנים שלנו דיברו על מה שהם רוצים לראות ומה הם לא רוצים לראות – ולקחנו את כל זה בחשבון", אמר אנדי על סדרת OG. "וזו סדרה שבה אתה מצפה לראות מעריצים אהובים מההיסטוריה הגדולה של התוכנית. זה אורגני, אתה יודע? הם היו זה בחייו של זה, והם בחייו של זה. אנחנו מסתכלים על אנשים שאהובים על המעריצים".

עקרות הבית האמיתיות של ניו יורק צפוי לחזור לבראבו לעונה 14 מתישהו ב-2023.קישור מקור