האם משאבת הסרטים של ג'קס, בריטני וקריסטן שלטו בעונה 10?

קרדיט: MEGA

ג'קס טיילור, בריטני קרטרייטו קריסטן דאוט היו נוכחים כאשר שיאנה שי ו ברוק דייויס התחתנו ב-Dreams Natura Resort & Spa בקנקון, מקסיקו, ביום שלישי, 23 באוגוסט, אבל האם הם יהיו חלק מהעונה העשירית הקרובה של חוקי Vanderpump?

ימים לאחר האירוע על חוף הים, מקורב חושף פרטים חדשים על הפרקים החדשים של סדרת הריאליטי בראבו, ומאשר אם חברי השחקנים לשעבר ייכללו בצילומי חתונה שצולמו במקסיקו במהלך השבוע האחרון.

על פי דיווח מ-25 באוגוסט מ רדאר אונלייןהחתונה של Scheana וברוק צולמה עבור כללי משאבהאבל למרות נוכחותם, ג'קס, בריטני וקריסטן לא יופיעו בעונה 10.

בנוסף לג'קס, בריטני וקריסטן, נכחו עוד מספר פנים מוכרות, כולל אריאנה מדיקס ו רקל לוויסשהיו שושבינות ביום הגדול של שיאנה, טום סנדובל ו טום שוורץששימשו כשושבינים עבור ברוק, ו לאלה קנט ו ג'יימס קנדי.

קייטי מלוני היה גם במקסיקו, ביליתי עם שטאסי שרדרהחבר הכי טוב של, קריסטינה קלי, אבל היא לא השתתפה בנישואין. בינתיים, ליסה ונדרפומפ גם בחרה לדלג על האירוע, לפי הדיווחים בשל העובדה שהיא השתתפה בחתונה הראשונה של שיאנה והרגישה שזה "מספיק".

עם זאת, ליסה אכן ערכה טקס טרום-חתונה מדהים עבור Scheana מוקדם יותר החודש באחוזה שלה בבוורלי הילס, וילה רוזה, שם רוב צוות השחקנים נראו חוגגים את היום הגדול שלה אז.

"רק רציתי שנהנה עם כל אדם שחשוב לנו", אמרה שיאנה ל-PEOPLE על חתונתה, והוסיפה שהיא וברוק שמחו "להיות מסוגלים לקבל את הזמן הזה לכמה ימים עם כולנו. חברים ובני משפחה לחגוג אותנו".

ואם מדברים ספציפית על חבריהם לשחקנים בעבר ובהווה, ברוק אמר, "הם חלק גדול מהחיים שלנו."

באשר לסטסי, היא גם נעדרה לאחר שעל פי הדיווחים לא הצליחה להשיג הזמנה.

חוקי Vanderpump עונה 10 צפויה להופיע בבכורה בבראבו מתישהו בתחילת 2023.

קישור מקור