האם פריס הילטון מצטרפת לקאסט של RHOBH? Insider מדבר

קרדיט: Xavier Collin/Image Press/Abaca/INSTARimages/Cover Images

הָיָה יָכוֹל פריס הילטון להצטרף לצוות השחקנים של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס לעונה 13?

בתור אמא קתי הילטוןהתפקיד של נשאר באוויר, היזמית והחברה החברתית בת ה-41 מתגרה בתוספת הפוטנציאלית שלה לתוכנית עם פוסט על שבירת האינטרנט כשמקורבת טוענת שהיא עומדת "לסיים את מה שאמא שלה התחילה" בתור " חבר" בעונות 11 ו-12.

"כפי ש RHOBH [season 13] ליהוק זה להיות [finalized]לפי הדיווחים, פריס הילטון חטפה יהלום. מקורבים אומרים שהיא 'באה לסיים את מה שאמא שלה התחילה'", טען המקור ב-27 בדצמבר. "זה מגיע לאחר [Paris] התגרה בהודעה ב-30/12 ש'תשבור את האינטרנט'".

לפני הפוסט של המקורב, פריס פנתה לעמוד האינסטגרם שלה, שם היא שיתפה סרטון שלה כשהיא צועדת על שביל גישה מלא ברכבי יוקרה צבעוניים, כולל ב.מ.וו ססגונית ובנטלי ורודה, ואמרה למעריצים, "משהו מגיע".

"אני כשיש לי סוד שהולך לשבור את האינטרנט [December 30]", היא כתבה בכיתוב הסרטון שלה.

פריס הילטון מתגרה בתוספת פוטנציאלית ל-RHOBH

כפי ש RHOBH המעריצים אולי זוכרים, קתי הציבה אולטימטום לבראבו לפני חודשים, והצהירה במהלך צ'אט עם TMZ שהיא לא תחזור לתוכנית אם אריקה ג'יין ו ליסה רינה הוחזרו. עם זאת, בשבועות שחלפו מאז, קאתי שינתה את המנגינה שלה. למעשה, לאחר שליסה סיפרה ל-Entertainment Tonight שהיא וקתי ניהלו "צ'אט מקסים", ואמרו שהדברים "הכל בסדר", הגיבה קתי לשאלה על חזרה לצילומים עם חברתה לצוות, שהיא תיארה כ"קלה".

"אני לא יודע. אני לא חושבת שמישהו יודע אם הם חוזרים", היא הסבירה ל-Entertainment Tonight. "אני לא כאן כדי להקדים את עצמי. בוא נראה אם ​​הם רוצים אותי".

בינתיים, דיווח אחרון מ-Radar Online הציע שליסה ואריקה יצטרפו גרסל בוב, סאטון סטראקה, קייל ריצ'רדס, ו דורית קמסלי בעונה 13 וטענה שקתי "היא חוששת" לגבי החזרה.

גם בשקע אמרו דיאנה ג'נקינס לא יחזור כמו קריסטל קונג מינקוףגורלו של לא היה ידוע.

הצילומים ממשיכים עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 13 אמורה להתחיל בתחילת 2023.קישור מקור