האם צוות ה-RHONJ חושב שטרזה ג'ודיצה צריכה לפרוש?  מרגרט מציעה שלואיס רוצה להיות מפורסמת כפי שהיא מודה שהיא יכולה

האם צוות ה-RHONJ חושב שתרזה ג'ודיצה צריכה לפרוש?

תרזה ג'ודיצה ו לואיס רולסמערכת היחסים הייתה נושא חם במהלך העונה ה-12 של עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי. ולמרות שרבים הרגישו שהתוכנית היא לא הדבר הטוב ביותר לרומנטיקה שלהם, נראה שחבריה לקאסט לא חושבים שהם יתרחקו מהתוכנית.

בעקבות פרק הסיום, השחקנים של תרזה הגיבו להתפרצות של לואיס, עם מרגרט ג'וזפס מציע שלואיס אוהב תהילה יותר מאשר תרזה ו ג'קי גולדשניידר בחשד שאף אחד מהצדדים לא יעזוב את הסדרה, גם אם זה היה לטובת מערכת היחסים שלהם.

"אהבתי שהוא אמר לה, 'בוא נלך'. הסתכלתי על זה כמו, 'אני הולך להציל אותך מזה. בוא נלך. בואו נתחפף. אתה לא צריך לעשות את זה יותר. אתה לא צריך לעבוד אם אתה לא רוצה. הרגע קניתי לך בית,'" דולורס קטניה צוין בפרק של RHONJ: After Show.

אבל בעוד שדולורס הרגישה שלואיס שרוצה להרחיק את תרזה מהישיבה שלה בנאשוויל עם מרגרט היא "רומנטית מאוד", מרגרט פחות התרשמה.

"זה יהיה נחמד אם זה היה נכון. אבל זה לא נכון", טענה. "הוא סווינגר D-ck."

לדברי מרגרט, היא לא האמינה שלואיס התכוון למה שהוא אמר כי אם כן הוא לא היה "דוחף אותה להופיע תמורת 7,500 דולר", וטרזה לא תצטרך לעבוד כל כך "קשה".

"אם הוא באמת מתכוון לזה, היא לא הייתה נסערת כל הזמן וזה לא היה הסיפור. הוא לא היה כל כך כועס, כועס והם היו עוזבים, "אמרה מרגרט.

בנוסף לקריאה ללואיס בגלל חוסר האותנטיות שלו, מרגרט טענה שהארוס של תרזה אוהב את חייו החדשים באור הזרקורים.

"אני חושבת שהוא אוהב את זה יותר ממנה", טענה מרגרט.

ולמרות שטרזה הרגישה שלואיס סוחף אותה "כמו הנסיך שהוא", מליסה גורגה ציין כי התנהגותו בנאשוויל הייתה "מתעצבנת מאוד" ו"מתוסכלת מאוד". לאחר מכן, היא ציינה כי בני הזוג יכולים להתרחק מהמופע אם הם באמת רוצים לעשות זאת.

"הוא רק הסתכל עליה כמו, 'למה אנחנו צריכים לענות למישהו או לעשות את זה? אנחנו בעצם לא'. והוא צודק. הם לא חייבים. הם באמת לא יכולים לעשות את זה אם הם לא רוצים", ציינה.

בינתיים, כשג'קי צפתה בסצנה בנאשוויל, היא תהתה אם היא וחבריה לקאסט ראו את האחרון של תרזה ולואיס, והיא הודתה שהיא לא תאשים את שניהם אם יעזבו את התוכנית.

"כלומר, יש הרבה התמקדות בגבר שהיא אוהבת ואם היא רוצה להציל אותו מכל זה, ההליכה תהיה הכי הגיונית", שיתפה ג'קי והוסיפה, "אבל אני לא חושב שגם הם היו עושים את זה."

בחלק אחר של RHONJ: After Showנשאלה מרגרט אם היא מרגישה שיש אפשרות שהיא וטרזה יסיימו את ידידותם לאחר עונה 12.

"אני חושבת שהזמן יגיד," אמרה מרגרט. "[Teresa] לא חושב שנוכל לחזור מזה. אני חושב ששנינו אנשים שונים מאוד… [But] אני כן רוצה שהיא תהיה מאושרת. אני רוצה הכל טוב בשבילה. אפילו בעונה הראשונה רציתי לעזור לה עם רישוי. עשיתי דברים והוכחתי לעצמי כאדם שרציתי דברים טובים בשבילה והיא לא רואה את זה”.

בעוד תרזה הרגישה שמרגרט יוצאת לפוצץ את בועת האהבה שלה, מרגרט האמינה שהיא פשוט מעודדת את חברתה לפקוח את עיניה ביחס לעברו של לואיס.

"ומה היא הייתה אומרת לחברים האחרים שלה אם הם היו בנעליים האלה?" מרגרט תהתה כשדולורס ציינה שתרזה "אומרת את זה" אם היא "חושבת שמישהו לא טוב לאחד מחבריה".

"היא אומרת את זה כל הזמן," אישרה מרגרט. "ראיתי אותה בחייה שלא מול המצלמה אומרת לחברים אחרים, 'אוף, הוא אידיוט, הוא זה', להרבה פחות ראיות".

לדברי מרגרט, היא מאמינה שהיא וטרזה יוכלו להגיע בסופו של דבר למקום טוב יותר.

"אני יכולה לחזור מזה," היא אמרה. "אכן חשבתי שיש בינינו קשר, וחשבתי שהבנתי אותה. אבל אולי אני לא מבין אותה כמו שחשבתי”.

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזיספיישל המפגש של עונה 12 בת שלושה חלקים מתחיל ביום שלישי הבא, 3 במאי, בשעה 20:00 ב-Bravo.

קישור מקור