האם רישום מיליון דולר בניו יורק בוטל? ריאן סרהנט עוזב

יש ל רישום מיליון דולר: ניו יורק בוטל?

על פי הדיווחים, סדרת הנדל"ן של בראבו הוכנסה ל"השהיה" בלתי מוגבלת (שזה מונח שבראבו השתמש בו לאחרונה, בניגוד לאמירה "מבוטלת" או "פוטרה"), ודיווחים חדשים חושפים ששניים מהשחקנים הראשיים של התוכנית , ריאן סרהנט ו פרדריק אקלונדבחרו להמשיך הלאה מהתוכנית שהשיקה את הקריירה שלהם.

לפי מקורות ב אֲנָשִׁים, ההחלטה לשים את ההצגה בהפסקה לא הייתה קשורה ליציאות של ריאן ופרדריק. למעשה, ראיין כבר החליט שהעונה התשיעית של התוכנית תהיה האחרונה שלו, ובחר להתמקד בחברה שלו "ובהיותו מנכ"ל.

"ריאן קיבל החלטה כשהקים חברה משלו שהעונה התשיעית תהיה העונה האחרונה שלו והוא מתמקד כעת בחברה הזו ובהיותו מנכ"ל", אמר מקור הפקה. "הוא החליט את דרכו עם התוכנית לפני זמן מה."

מאז שעזב את התוכנית, הדברים עלו והתגברו עבור ריאן. כפי ש הניו יורק פוסט לפי דיווח, החברה שלו השיגה את הרישום הראשון שלה במיליוני דולרים במיאמי, פלורידה.

הנכס ממוקם ב-355 Ocean Boulevard. זהו הנכס החד-משפחתי הגדול ביותר מול האוקיינוס ​​במיאמי, והוא רשום תמורת 100 מיליון דולר.

"יש לנו תוכניות התרחבות נועזות עבור SERHANT ברחבי דרום פלורידה, ואנחנו נרגשים לעשות את הכניסה הגדולה שלנו לשוק עם אחד מנכסי הגביע הנחשקים ביותר של מיאמי", אמר ריאן לאאוטלט.

ראיין גם התמקד בחייו האישיים עם אשתו אמיליה בכרקיס סרהנט והבת זינה. הם בילו ביוון, שם לאמיליה יש משפחה. לאחרונה הוא גם חגג 38ה' יום הולדת על ידי פרסום צילום באינסטגרם עם הכיתוב, "זה בן 38. מרגיש נהדר, מלא אהבה, עשיר בחיים, ונרגש לקראת השנה הכי טובה עד כה."

החדשות על עזיבתו של ריאן הן עדכניות יותר כאשר פרדריק הודיע ​​על היציאה שלו כבר בינואר 2022. פרדריק גם חשף כי לאחר שנסע לחוף הים והצטרף לאיטרציה של לוס אנג'לס רישום של מיליון דולר זיכיון לעונה אחת, הוא יעזוב גם את התוכנית הזו.

פרדריק המשיך וחשף בפוסט ארוך באינסטגרם שהוא "אסיר תודה לנצח" עליו אנדי כהן והזמן שלו בסדרת בראבו. לאחר מכן, הוא הודה לצופים ולמעריצים על כך שדבקו בו לאורך המסע שלו.

"אחרי 11 שנים מדהימות, החלטתי שהגיע הזמן לפרק הבא בחיי, ולעזוב את הרישום של מיליון דולר. זה סוף עידן והתחלה חדשה עבורי", הוא פרסם.

פרדריק המשיך והרחיב, "הרשיתי לאנדי [Cohen], המפיקים והמנהלים יודעים בשבוע שעבר כמה אני אסיר תודה. אסיר תודה לנצח, אני מתכוון לאיזו ריצה מדהימה עברנו יחד".

רישום מיליון דולר: ניו יורק הופיע לראשונה ב-2012 ורץ במשך תשע עונות. הוא היה מועמד לשני פרסי אמי עבור תוכנית המציאות הלא מובנית יוצאת מן הכלל. אין החלטות להחזיר MDL: ניו יורק נעשה.

רישום של מיליון דולר המעריצים לא צריכים לקחת את החדשות קשה מדי. מופע הדגל של הזיכיון, רישום מיליון דולר: לוס אנג'לסלא הועבר להפסקה והוא ממשיך עם עונה חדשה בקרוב.קישור מקור