תמונות: צוות RHOBH משתתף בפרסי הסרטים והטלוויזיה של MTV, לראות את קייל וקתי בהיותם

האם שייקאפ שחקנים מגיע ל- RHOBH? Insider מדבר

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס נראה כי צוות השחקנים היה ממוקד לעיוורון של ימים ולילות משוגעים לאחרונה, מה שהציע ששלוש נשים מ"תוכנית בחוף המערבי" עומדות בפני פוטנציאל ירי לקראת העונה ה-13 הקרובה של הסדרה.

למרות ש עקרות הבית האמיתיות של מחוז אורנג' נמצא גם בחוף המערבי, הם רק התחילו לצלם את העונה ה-17 שלהם, אז האמינו שהשמועה היא על RHOBH. אבל האם יש אמת בדיווח?

על פי פרסום מ תמרה טאטלס ב-13 באוגוסט, לנשות הסדרה עדיין יש כמה שבועות לפני ה- RHOBH המפגש מתוכנן להיות מוקלט. לכן, כשזה מגיע לשמועה, סביר להניח שהיא שקרית, מכיוון שהחלטות שחקנים בדרך כלל לא מתקבלות לפני שהספיישל צולם.

הרשת המשיכה ואמרה כי המקורות שלהם אישרו שמנהלי בראבו הם כרגע די מרוצים מהקאסט כפי שהוא עם חברים במשרה מלאה קייל ריצ'רדס, ליסה רינהדאורית קמסלי, אריקה ג'יין, גרסל בוב, סאטון סטראקה, קריסטל קונג-מינקוףו דיאנה ג'נקינסוחברים במשרה חלקית קתי הילטון ו שרי זמפינו. למעשה, הם ציינו ששינויים בקאסט היו "מאוד לא סבירים" ואמרו שייתכן הרבה יותר שכולם יחזרו.

ובכל זאת, יש סיכוי קלוש, שיתפה תמרה טאטלס, שאפשר לשחרר מישהו.

הרשת גם ציינה שבעוד שצופים רבים לא היו מרוצים מההתנהגויות האחרונות של ליסה ודיאנה, כמו גם מההאשמות המשפטיות הרבות נגד אריקה, המנהלים של בראבו לא היו מודאגים מדי. אחרי הכל, גם אם צופים מסוימים "שונאים לצפות", הם צופים.

בעוד שרוב הנשים שמרו על שתיקה בנוגע לעתידן בתוכנית, קייל הציעה הצהרות לגבי חזרתה האפשרית במספר הזדמנויות בחודשים האחרונים.

רק בחודש שעבר, לאחר שיתוף דיווח באינטרנט, שהציע כי קייל היה על גוש החיתוך, היא לכאורה סגרה את הדיווח על ידי שיתוף בתגובה של מעריץ.

"אני לא מאמין לשמועות", נכתב בהודעה. "[Twelve] שנים היא ריצה אגדית אבל אני אגיד את זה: [Kyle Richards] זה בוורלי הילס."

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור