האקסית, אפולו נידה, פאדרה פארקס של RHOA מתחתנת עם ארוסה

לְשֶׁעָבַר עקרות בית אמיתיות מאטלנטה עֲקֶרֶת הַבַּיִת פאדרה פארקים'בעל לשעבר, אפולו נידהנתפס רשמית כמעט שבע שנים לאחר שסיים את נישואיו הסוערים עם עקרות בית אמיתיות: טיול בנות אולטימטיבי כוכב.

אפולו, ואשתו החדשה, שריאן אלמופתינישאו עוד באוקטובר 2022, אבל הם רק עכשיו מפרסמים את נישואיהם ברבים, לפי TMZ.

הם התחתנו בטקס כנסייה קטן ואינטימי שנערך באטלנטה, ג'ורג'יה, מוקפים במשפחה קרובה וחברים. לפי האאוטלט, פאדרה ושני ילדיהם, איידן ו דילןהיו מודעים לחתונתם של בני הזוג אך בחרו שלא להשתתף.

הנישואים של אפולו ופאדרה והגירושים שלהם ב-2016 היו קווי עלילה מרכזיים שהופיעו רבות במהלך תקופתם של בני הזוג. RHOA. אפולו בסופו של דבר ריצה עונש מאסר משמעותי על פדיון צ'קים לא חוקיים והלבנת הון של למעלה מ-2 מיליון דולר.

עם זאת, אפולו אומר שהוא ופידרה הגיעו לנקודה ידידותית במערכת היחסים שלהם, והשניים מתמקדים בעיקר בהורות משותפת של ילדיהם יחד. זה ניגוד מוחלט להצהרותיו הקודמות, שבהן אמר שפידרה "עזבה אותי בעצם למות".

בהתקדם, אפולו מוכן להתחיל את הפרק החדש בחייו עם שריאן, שלדבריו הכיר לפני כמעט עשור. למעשה, אפולו פגש את שריאן כשהיה עדיין מאחורי סורג ובריח. השניים התארסו ב-2016 – באותה שנה שבה הוא ופידרה סיימו רשמית את נישואיהם.

קבלו הצצה פנימה בטקס למטה.קישור מקור