האקס של שאנון בידור, ג'ון, הבחין באישה מסתורית

אם שאנון בידור הייתה "עיוורת" מהפיצול שלה מ ג'ון יאנסן בנובמבר 2022, היא באמת הולכת להיתפס לא מוכנה כשתגלה שהוא נצפה לאחרונה עם אישה אחרת.

ימים אחרי הראשון עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג' הזוג אישר את הפרידה שלהם בפומבי, תמונה של ג'ון ואישה מסתורית סועדים ב-The Quiet Woman, אחת המסעדות האהובות על שאנון, עלתה לרשת.

"כן. זה ג'ון, שזה עתה נפרד [with] שאנון לפני פחות משבוע, נצפתה בדייט ב-The Quiet Woman אמש. המסעדה היא אחת ששאנון מבקרת בה", בראבו וקוקטיילים עַל אינסטגרם שיתפו את קוראיהם בשבת, 14 בינואר, יחד עם התמונה של ג'ון ואישה בלונדינית.

האקס של RHOC שאנון בידור, ג'ון יאנסן, הבחין עם אישה מסתורית לאחר פיצול

בשבוע שעבר, כשאנון נפתחה על הפרידה קורעת הלב שלה מג'ון, היא אמרה לאנשים שהיא "מעולם לא אהבה מישהו יותר ב [her] החיים" והאשים את ג'ון בכך שהפתיע אותה עם הפרידה שבוע אחד בלבד לאחר תחילת ההפקה RHOC עונה 17. בינתיים, גם בשיחה עם PEOPLE, ג'ון אמר שהוא חיכה עד שהצילומים יסתיימו כדי להפסיק את זה כי הוא לא רצה להשפיל אותה.

"הדבר האחרון שרציתי לעשות הוא לפגוע בשאנון, אבל אני כן חושב שעשיתי את הדבר הנכון עבור שנינו", הסביר. "זה לא הגיוני להיות ביחד אם אתה לא מאמין בזה."

למחרת, שאנון הופיע ג'ף לואיסתוכנית רדיו, שבה היא דנה עוד על הפרידה, וציינה שהם צילמו סצנה מחממת לב לפרק הסיום של RHOC.

"זה היה נהדר… היו לי דמעות עם המילים שהוא אמר וחשבתי, 'אנחנו הולכים להגיע לשם'", היא הודתה.

"עכשיו הוא לא היה ספציפי, אבל ממה שאני זוכר הוא אמר שהוא רוצה לקחת את מערכת היחסים לשלב הבא, שבעיניי חשבתי על מעורבות", ענה ג'ף. "חשבת את אותו הדבר באותו זמן?"

"פשוט חשבתי, לא משנה מה הצעד הבא הוא, אנחנו הולכים לעשות את זה… אז מסיבה זו, זו הסיבה שהרגשתי עיוורת," הסבירה שאנון.

בעקבות הפיצול, החבר והשותף של שאנון שוב ושוב, ויקי גונבלסוןהאשימה את ג'ון שהוא נרקיסיסט והשוותה אותו לאקס שלה, סטיב לודג'שעזב אותה בשביל אישה צעירה יותר, ג'ניס קפלןלה נישא מאוחר יותר בספטמבר 2021.

"הגברים האלה משתמשים בנשים כמו שאנון [and] אני לטובתם האישית. נרקיסיסטים", היא הצהירה.

עקרות הבית האמיתיות של מחוז אורנג' עונה 17 צפויה להתחיל לשדר בבראבו מתישהו בחודשים הקרובים.קישור מקור