הארי ג'וסי יורה עם לאלה קנט, ראה את ה-DM שלהם

חוקי Vanderpump כוכב לאלה קנט לא חסרים גברים זכאים שרק מחכים להוציא את Bravolebrity המהממת לדייט בעקבות הפיצול הכאוטי שלה מהאקס רנדל אמט.

הרווק האחרון שצילם את הצילום שלו עם לאלה הוא של נטפליקס חם מדי להתמודד חבר בהפקה, הארי ג'וסי.

תוך כדי הופעה ב E!'s Down ב-DMs סדרת וידאו, הארי התוודה על רגשותיו הנוכחיים כלפי כוכב הריאליטי שלו. הוא סיפר לסדרת הסרטונים שה"כימיה" התחילה לראשונה אחרי שללה הופיעה אצלו הקש כאן פודקאסט לראיון במרץ השנה.

הארי אמר שהמעריצים מיהרו להצביע על הקשר הפלרטטני של הזוג כשאחד מהם פרסם, "לאלה היא הכי טובה! הארי כל כך לוהט. לתת להם את לאלה? יותר כמו לתת להם הארי! אתה יכול להגיד שהוא ייתן לה את זה גם טוב!"

לאחר מכן הארי העביר "בהתלהבות" את הסנטימנט ללאלה, וביקש ממנה "לבדוק את זה [comment out]. תן לי לדעת את מחשבותייך!"

אז מה לאלה היה לומר?

אני חושב שאולי היא מתעסקת בזה, והגיבה בביישנות, "אני מסכימה עם האדם הזה."

אין זמן לבזבז! הארי פנה במהירות להודעות ה-DM ושלח הודעה ללאלה, "רק תודיע לי מתי תוכל להתאים אותי ללוח הזמנים הצפוף שלך, ואני אדאג לכל השאר!"

האם יש שם רמיזה מינית קטנה או שזה רק אני?

לא היו חדשות אחרונות לגבי ידידות או מערכת יחסים מתחילה בין שני כוכבי הריאליטי מאז האינטראקציה הראשונית. אבל הארי צריך לדעת שאולי לא כל כך קל להגיע למאוהב שלו, כי דווח שללה יש חוקר פרטי משלה בהישג יד כדי לסנן מחזרים פוטנציאליים לאחר הנסיון שלה עם רנדל הרמאות.

עדיף שהוא גם יהיה מוכן לעקוף את "לוח הזמנים הצפוף" הזה של לאלה בגלל זה אנדי כהן לאחרונה עורר שמועות כי לאלה וחברים אחרים ב- חוקי Vanderpump השחקנים עשויים לקבל מופע ספין-אוף משלהם, שנקרא בהיסוס עמק ונדרפאמפ.

קרדיט תמונה: [email protected] / O'Connor/AFF-USA.com /MEGA

קישור מקור