הארי המלין מדליף סיבה אמיתית לכך שליסה רינה עזבה את 'RHOBH'

הארי המלין נתפס חושף את הסיבה האמיתית מאחורי ליסה רינההיציאה של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס בארוחת הערב החגיגית של יוזמת ספוטלייט של פסטיבל סאנדנס ב-Creative Coalition ו-Entertainment Weekly בשבת.

בזמן שנכח באירוע עם בתו הבכורה, בת 24 דלילה בל המליןעל פי הדיווחים, הארי נשמע מדבר עם קבוצת חברים על החלטתה של ליסה לעזוב את סדרת בראבו לאחר שמונה עונות, וחשף כי השחקן לשעבר והחבר שלה שיחק תפקיד מרכזי.

על פי דיווח מ עמוד שישי ב-23 בינואר, הארי טען שליסה עזבה את התוכנית לאחר שהצופים צידדו סאטון סטראקה בתוך העימות החגיגי של אלטון ג'ון שנמשך חודשים ארוכים. כפי ש RHOBH המעריצים יזכרו, סאטון האשים את ליסה והארי בכך שלא הודו לה על רכישת הכרטיסים שלהם למסיבת הצפייה של קרן אלטון ג'ון איידס של פרסי האוסקר ב-2019 במהלך הופעה ב צפו במה שקורה בשידור חי בשנת 2021.

"ליזה היו כל הקבלות מאותו לילה, אבל הם מעולם לא הראו את הקבלות על המפגש", שמע עד הראייה אותו אומר, וציין כי IMDb סיפקה לו וליסה כרטיסים. "ייתכן שהיא עדיין בתוכנית אילו סאטון לא אמר את זה. אולי היא עדיין בתוכנית, אבל הקהל האמין לסאטון".

למרות שליסה על פי הדיווחים הייתה בעיה עם השארת הקבלות שלה מחוץ לאיחוד העונה 12, הארי אמר שאשתו מזה 25 שנים מסתפקת בהחלטתה לעזוב.

"לכל דבר טוב יש סוף. היא לקחה את זה הכי רחוק שהיא יכולה לקחת את זה", אמר, לפי מקורב. "עכשיו אני עובד כמו מטורף כדי שהיא לא תצטרך לעבוד."

לדברי ליסה, שהציגה מיילים מ-IMDb לפני חודשים באינסטגרם, היא והארי קיבלו את הכרטיסים שלהם מ-IMDb אך החליטו לשבת עם החברה דאז, סאטון, לאחר שביקשה שיעשו זאת.

לאחר שידור המפגש בשנה שעברה, ולאחר מכן ליסה טענה שהקבלות שלה נותרו בחוץ, אנדי כהן פנה למעטפת המנילה שלה בתוכנית הרדיו שלו, ואמר שהחבילה שליסה הביאה איתה מכילה "קבלות הנוגעות למחדל הכרטיסים של קרן האיידס של אלטון ג'ון".

"פשוט סיימנו לחתוך הכל", הוא הודה. "התקבלו הרבה החלטות בעריכה כדי לצמצם שיחות רבות."

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 13 צפויה להיכנס להפקה מאוחר יותר החודש.

קישור מקור