הארי המלין על מה שהביא את ליסה רינה ל"צרות" ב-RHOBH

הארי המלין שקל את האישה ליסה רינהההתנהגות השנויה במחלוקת לעתים קרובות על עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס לפני יציאתה הרשמית מהתוכנית ביום חמישי.

בסדרה של ראיונות אחרונים, הארי, 71, חשף מה גרם ליסה, 59, לעתים קרובות להסתבך בתוכנית לפני שחלק את התפיסה המוטעית הגדולה ביותר שיש למעריצים לגבי חבר השחקנים לשעבר, והודה שהוא הרגיש ש-80 אחוז מהצופים היו צוות ליסה, ושיתוף הסוד לנישואיהם של 25 שנים.

"היא עושה את העבודה שלה. התפקיד שלה הוא להופיע בזמן, ליצור אינטראקציה עם האנשים בתוכנית בצורה כנה ואותנטית", אמר. אֲנָשִׁים שבועיים לפני יציאתה. "בעיית הכפתור החם שלה, אני מניח, היא חוסר צדק או כשמישהו אחר לא מתנהג ביושר, היא תקרא את זה. וזה מכניס אותה לצרות רבות. אבל זה גם עוזר להצגה".

בעוד שליסה התמודדה עם תגובה נגדית בחודשים האחרונים על טענותיה לגבי קתי הילטוןההתמוטטות של אספן, אפילו קיבל בוז ב-BravoCon באוקטובר, הארי יודע בדיוק מי היא ולא מתחבר למה שלטענתו הוא התפיסה המוטעית הגדולה ביותר לגבי בן זוגו.

"אני מכיר אותה 30 שנה… היא אף פעם, בכל הזמן הזה, לא הוציאה מפיו שקר", הוא הצהיר. "ומשהו שלא היה נכון לחלוטין וישר. ובכל זאת היא מואשמת בהיותה שקרנית בתוכנית. ואני לא שם לב לזה הרבה כי אני יודע שהיא לא."

"תמיד יהיו 50 אחוז מהאנשים שאוהבים אותך, 50 אחוז מהאנשים שישנאו אותך. אני חושב שגורם השנאה הוא הרבה יותר – כמו 80 אחוז [of] אנשים כמו ליסה, 20 אחוז לא", המשיך.

כמו כן, תוך כדי שיחה עם אֲנָשִׁיםהארי, שהיה נשוי ל לורה ג'ונסון ו ניקולט שרידן לפני שקשר את הקשר עם ליסה לפני יותר מ-25 שנה, אמר שהוא מעולם לא "[played] השדה."

"מספר האנשים שאיתם הייתי אינטימי הוא לא הרבה – אני מתחתן איתם, בעיקר. כנראה הזוג הראשון [of marriages] האם ניסיתי לפתור דברים כי היו להם מאפיינים שדומים לאמא שלי", הוא התוודה. "לשבור את המעגל זה לא קל. לאחר שלא התחתן עם אמא שלי בפעם השלישית, אז מגיע האתגר: איך גורמים לחברות ולקשר הזה לעבוד גם רומנטית וגם אפלטונית?"

הארי, שחולק בנות דלילה המלין24 ו אמיליה המלין21, עם ליסה, ואז שיתף את המנטרה שלו: "אישה מאושרת, חיים מאושרים."

"אנחנו מקשיבים אחד לשני, ואנחנו לא נצמדים. היא עושה מה שהיא רוצה, אז אני יכול לעשות מה שאני רוצה", ציין.

עוד בפברואר של השנה שעברה, במהלך ראיון נפרד של PEOPLE, הארי הודה שכאשר מדובר בנישואיו ארוכי השנים לליסה, הם היו "הפוכים באופן קוטר".

"אני אוהב לעלות להרים, והרעיון שלה לקמפינג הוא כל דבר מתחת לקומה ה-10 של ארבע העונות", הוא שיתף.

הצילומים ממשיכים עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 13 צפויה להתחיל בהמשך החודש.

קישור מקור