הארי המלין קורא "לא הוגן" אנדי כהן על רינה דיס

קרדיט: Shutterstock/Joe Seer/Dfree, MEGA

הארי המלין הופיע בפרק של יום חמישי בערב של צפו במה שקורה בשידור חישם הגיב השחקן בן ה-71 לאשתו ליסה רינההיציאה של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילסכמו גם כמה מהרגעים הזכורים והידועים לשמצה יותר שלה בתוכנית.

לפני שהגן על התנהגות המדיה החברתית של ליסה, בת 59, הקניטה תוכנית חדשה ב"רשת גדולה", ושיתפה את הרגע הרומנטי ביותר שלהם, הארי הביע הקלה.

"'אהההה.' זה היה בדיוק… 'אההההה'," אמר הארי על עזיבתה של ליסה RHOBH בפרק ה-19 בינואר של WWHL.

במהלך משחק של "Can! אתה! להגן?," אמר הארי לאנדי שהוא "בהחלט" יכול להגן על ליסה על כך שהזכרה שוב ושוב את הפרטים לכאורה של קתי הילטוןההתמוטטות של אספן, הירק המבולגן שלה קים ריצ'רדס באמסטרדם, והחלטתה לחכות למפגש המחודש כדי להתעמת גרסל בוב על העדר כביכול שלה "תודה" על הרוטב של הארי. (הארי הבהיר מאוחר יותר שהוא "מעולם לא [expected] תודה מכל אחד.")

אבל כשנשאל על ליסה להתעמת יולנדה חדיד על רקע טענות על תסמונת מינכהאוזן, שהצביעו על כך שייתכן שהיא זייפה או הגזימה את הסימפטומים של מחלת ליים שלה, הארי אמר שליסה "לא באמת עשתה את זה".

"ניתן לה את הספר הזה והיא התבקשה על ידי חבר צוות אחר להזכיר את המילה הזו. אבל אז היא לקחה את הנפילה," ציין הארי, אולי סימן לכך ליסה ונדרפומפשהואשמה בהיותה מנהלת הבובות מאחורי ריבים רבים לפני יציאתה מהסדרה ביוני 2019.

באשר להתנהגות המדיה החברתית של ליסה, הארי הודה שהוא "לגמרי" מגן גם על זה, וממשיך להתקשר אנדי כהן יצאה על תיוג התעלולים שלה "האסון".

"בחייך. זה לא הוגן. זה לא אסון. היא פנטסטית באינטרנט. המדיה החברתית שלה נהדרת. על מה אתה מדבר?" הוא שאל.

"אתה עוקב אחריה?" ענה אנדי.

"לא," הארי התוודה.

לאחר מכן הארי התגרה בתוכנית חדשה, ואמר שיצרו איתו קשר מרשת ללא שם.

"רשת גדולה ביקשה ממני לעשות תוכנית בישול ואני בתהליך להרכיב את זה ביחד", הוא חשף.

מאוחר יותר, על WWHL: After Showהארי נשאל על הרגע הכי רומנטי שלו ושל ליסה ביחד.

"נסענו לטיול בדרום האוקיינוס ​​השקט פעם והיה לנו את התקופה הכי מדהימה רק סוג של קשר בסביבה המדהימה הזו, אז הייתי אומר שזה כנראה הדבר הכי רומנטי שעשינו אי פעם, היה טהיטי", הוא ציין. "שהינו ב- [Hotel Bora Bora] … [in] בונגלוס מעל המים."

"יש כל כך הרבה דברים נפלאים שעשינו," אמר גם הארי, שנשוי לליסה כבר 25 שנה.

קישור מקור