הבת של קתי הילטון ניקי רוטשילד גוונים RHOBH קאסט

ניקי רוטשילדשנקרא בעבר ניקי הילטוןשקל את דרמת הטקילה האחרונה של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס במהלך הופעה ביום שלישי.

אחרי ש"אהבתי" פוסט מפוקפק על הקאסט, כולל דודתה, קייל ריצ'רדסמסרבת לאפשר לאמה, קתי הילטוןכדי לקדם את Casa Del Sol, מותג טקילה שהיא השקיעה בו, ניקי סימנה לסטנדרטים הכפולים של הנשים והתייחסה לתשואה הפוטנציאלית של קתי לעונה הבאה.

"אני חושבת שכל הנשים ממשיכות ומקדמות את המוצרים שלהן", אמרה ניקי עמוד שישי ב-20 בספטמבר. "אני לא מבין למה היא צריכה להיות חריגה."

במהלך א RHOBH סצנה בתחילת החודש, שהתרחשה תוך כדי טיול השחקנים לאספן, קתי עודדה את חבריה לשחקנים להתמכר לטקילה, שניקי ובעלה ג'יימס רוטשילד גם השקיעו, אבל קייל לא התייחס לה, ובמקום זאת בחר להתמקד בשיחה שהיא ניהלה איתה אריקה ג'יין ו ליסה רינההאחרון שבהם המשיך לבקש זריקה של "חבר" קנדל ג'נרמותג הטקילה 818 של.

"כמובן, יש להם את הטקילה של קתי, ויש לי חשד מתגנב שקתי שמה את זה שם בעצמה. קתי דאגה שהטקילה תהיה שם וטוב לה", אמרה ליסה, שקידמה את קו היין שלה מוקדם יותר בעונה.

הפרק עורר סערה רבה בקרב משפחת הילטון, עם אחותה הגדולה של ניקי, פריס הילטוןהטיח בקייל כ"כל כך לא נחמד" ו"אוהב" פוסט שבו א RHOBH הצופה הטיח בקייל על היותה "אחות ש-טי" לקתי.

"קייל כל כך ברור ניסה לחבל בסצנת הטקילה של קתי. התוכנית שימשה כפרסומת של עשור לסוכנות, אבל חלילה לקתי לוקחת רגע לקדם את העסק של בתה. איזו אחות דפוקה," כתב האדם.

ואז, לאחר שקתי לכאורה הסכימה עם מעריץ שתייג את קייל כ"צרות", פריס "אהבה" עוד סדרה של ציוצים, אחד מהם האשים את קייל בניצול משפחת הילטון ואחר שזיכה את קתי בתפקידה של קייל ב RHOBH.

כמו כן, במהלך הראיון שלה עם Page Six, ניקי נשאלה לגבי החזרה הפוטנציאלית של אמה לתוכנית.

"אין לי מושג," הודתה ניקי. "לא ממש דיברנו על זה."

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור