הודעות הטקסט של מרגרט ג'וזפס דולפות כשהיא טורחת בכוכב RHONJ

מרגרט ג'וזפס על פי הדיווחים מריבה עם חברת הילדות הטובה ביותר שלה לשעבר, לורה מראסקה ג'נסןבתוך הצילומים לעונה ה-13 הקרובה של עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי.

על פי סדרה של דיווחים חדשים, מרגרט הטיחה את לורה בתור "נחש" ו"חיה" בהודעה קבוצתית לאחר שלפי הדיווחים נודע כי היא נפגשה עם כוכבים. תרזה ג'ודיצה ו ג'ניפר איידין מאחורי גבה לאחר שכביכול הסתובב עליה במאמץ להשתלב בסדרת הריאליטי בראבו.

"יום ראשון שמח לכולם אני כל כך מצטער לכתוב את זה אבל לורה ג'נסן שנמצאת בטקסט של הקבוצה ואני הכנסתי לקבוצה שלנו ניסתה לרוע המזל להשתלב בעבודה שלי ויצרה קשר ונפגש עם חברותיי לקאסט ג'ניפר איידין כדי [undermine] אותי," כתבה מרגרט בטקסט שהודלף, כפי שניתן לראות בצילום מסך ששותף על ידי Deux Moi עַל אינסטגרם. "אם תבחר להתחבר איתה בבקשה לא לכלול אותי. אני יודע שזה מאוד עקרות בית ממני אבל כולנו צריכים לדעת מתי יש נחש בקבוצה, אני מקווה שאף אחד מכם לא גילה שום דבר לחיה הזו."

על פי הודעה נלווית, מרגרט ניסתה לעצור את לורה מללהק RHONJ לאחר "אין ספור מעשי בגידה". ולפי עדכון שני, על פי השמועות היו שלורה מנוכרת מהקאסט בטיסת המטוס הביתה מטיול הנשים לדבלין מוקדם יותר החודש כשמרגרט דיברה איתה בגלוי דולורס קטניה על הבעיות שלה עם חברתה לשעבר.

"היא ממש כועסת על הדרך שבה הוצגה הבחורה החדשה וכיצד [their] סצנות מצולמות. היא לא רוצה להיות בסביבה. זה היה די מוזר איך הם דיברו על זה בגלוי", הסביר המקורב השני.

מרגרט ג'וזף מנסה לגזור את חברת ילדות מ-RHONJ, קורא לה נחש

בעקבות שיתוף המידע של המקורבים, הוגש דיווח נוסף ל Deux Moiשאישר את החשבונות כ"נכונים מאוד".

"דיברתי עם חברת הילדות הזו שלה ויכול לאשר שיש לה הרבה מידע בארסנל שלה שהמארג' בהחלט לא ירצה שם בחוץ", הסביר המקור. "ההפקה בוודאי העדיפה את מרגרט לאורך השנים ועשתה לה הרבה טובות בחדר העריכה. בוא נגיד שמה שאנחנו רואים זה לא תמיד מה [you] באמת לקבל. חבל שהצופים הולכים שולל על ידי העריכה והחזיתות”.

הדיווח המשיך וחשף כי מרגרט הייתה לכאורה זו שהחלה והפיצה את שמועת הבגידה בעונה 11 על ג'קי גולדשניידרבעלה של, אוון גולדשניידרוהיא חפרה בעברם של שניהם לואיס רולס ו ביל איידין בתוך עונה 12.

"הידיים שלה לא נקיות כמו שהן נראות!" התעקש הפנימי.

RHONJ מרגרט ג'וזף מואשמת בכך שהחלה שמועות של אוון וחפירה בעברם של לואיס וביל

בעוד המעריצים יצטרכו לחכות ולראות באיזו דרמה תתרחש RHONJמרגרט שפכה מעט אור על המצב בכך שהציעה תגובה לטענות לעיל.

"היי, שלחתי את הטקסט הזה לקבוצה שאיתה עליו", היא הסבירה ב-DM ל Deux Moi. "אני מקדימה ואין לי שום דבר עם ליהוק."

מרגרט המשיכה והציעה שלורה פנתה אליה במאמץ להיבחר לעונה 13.

"למרבה הצער דחפתי לה בשביל [two] שנים שהם לא רצו אותה אז היא חשבה לנסות להיות אויב. הציגו את האמת האמיתית", היא הצהירה.

מרגרט ג'וזף מתייחסת לשמועה על חבר ילדות שהצטרף ל-RHONJ

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי עונה 13 נמצאת כעת בהפקה וצפויה להתחיל לשידור בבראבו מאוחר יותר השנה או בתחילת השנה הבאה.קישור מקור