הודעות הטקסט של 'RHONJ' תרזה דולפות, מוכיחות שמליסה שיקרה?

קרדיט: צ'ארלס סייקס/בראבו

מליסה גורגה ובעלה, ג'ו גורגהנטען בפרק הבכורה של עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי עונה 13 זה תרזה ג'ודיצה התעלמה מהודעת טקסט שלאחר האיחוד שמליסה שלחה לה במאמץ לתקן. אבל כנראה, יש הרבה יותר בסיפור.

בעקבות הפרק של יום שלישי, בו מליסה גם האשימה את תרזה בהזמינה אותה ליום הולדתה ה-50 לאחר שהתעלמה מהודעת הטקסט שלה במשך מספר שבועות, הודעות טקסט שדלפו מוכיחות שלגיסות היו הרבה אינטראקציות זו עם זו לאחר שהמפגש בעונה 12 הוקלט ב-31 במרץ ולפני שצולם פרק הבכורה במאי.

"מליסה גורגה נחשפה לאחר ששכבה בבכורה של עונה 13 של RHONJ"הכל אודות עקרות הבית האמיתיות כתבו בכיתוב של סדרת צילומי מסך ששותפו לעמוד האינסטגרם שלהם ב-7 בפברואר.

"מליסה וג'ו גורגה מצהירים שהם לא שמעו מאז תרזה ג'ודיצה [March 31] כאשר מליסה שלחה הודעה לטרזה לאחר צילומי הסרט [RHONJ season 12 reunion]. כעת אנו מפרסמים באופן בלעדי הודעות טקסט בין מליסה גורגה [and] תרזה ג'ודיצ'ה שאינן ערוכות/או חתוכות כמו אלה שהוצגו בבכורה", המשיך השקע. "להודעות הטקסט האלה יש את ההקשר המלא בין מליסה גורגה [and] תרזה Giudice שיחה מ [March 31 to mid-May] שבו הם מנהלים שיחות מרובות."

למרות שאחד הטקסטים החתוכים של מליסה לתרזה שותף בפרק, שבו מליסה אמרה, "תרזה, שלחתי לך הודעה נוסעת הביתה מהמפגש המחודש ומעולם לא ענית עד עכשיו", מליסה למעשה אמרה הרבה יותר שלא הוצג.

"זה נראה לי קצת מחושב שאתה באמת צריך לראות את המפגש ולקרוא תגובות כדי לגרום לעצמך להרגיש שאתה רוצה לתקן את המשפחה שוב בפעם המאה", אמרה מליסה גם בטקסט מ-4 במאי. "אני מרגיש שהטקסט הזה הוא עליך ולא באמת עלינו. במיוחד כשאנחנו בדיוק עומדים להיכנס שוב לצילומים בעוד שבועיים. אחרי כל השנים האלה סוף סוף מצאתי דרך לקבל את היחסים שלנו. בשביל הילדים שלנו אני לא רוצה להתווכח איתך, בוא נשאיר את זה כמו שהוא ונהיה מה שאנחנו".

אבל לפני שמליסה הפילה את הזמנת יום ההולדת של תרזה, תרזה הגיבה לטקסט שלאחר האיחוד שלה במה שנראה כמו הודעת פסחא שבועות לאחר מכן, הכוללת כמה קתות צבועות כמו ביצים צבעוניות. ואז, כמעט שבועיים לאחר מכן, תרזה ביקשה ממליסה את כתובתה לאחר שמליסה שלחה לה הודעה שהיא לא מסוגלת להתקשר אליה.

RHONJ Terresa Giudice מבקשת את כתובת מליסה כדי לשלוח מתנה בהודעות טקסט שדלפו

בהודעת טקסט אחרת, מליסה הסבירה מדוע היא לא תשתתף במשהו שתרזה הזמינה אותה אליו.

שעות לאחר מכן, תרזה הציעה למליסה ענף זית.

"אחרי שצפיתי במפגש אני כן מרגיש ויודע שהמשפחות שלנו חזרו לאחור. אני רוצה שנהיה דוגמה טובה יותר לילדים שלנו, החל מעצמי. אני אוהב אותך ואני רק רוצה שהדברים יהיו טובים יותר. אתה פנוי לארוחת צהריים בשבוע הבא?" היא שאלה.

RHONJ Terresa Giudice מנסה לתקן עם מליסה בטקסטים שהודלפו

בתגובה להצעה של תרזה שהם ילכו לארוחת צהריים, מליסה לא הייתה על הסיפון.

"אנחנו משפחה ואנחנו צריכים תמיד לכבד את זה. אין צורך ללכת לארוחת צהריים. שיתפת את הקו בחול עם החתונה. אמרת מספר פעמים בראיונות שלעולם לא נהיה חברים. אני מסכים איתך. תמיד נהיה משפחה ותמיד אהיה איתך רק הטוב ביותר", כתבה.

"אני מצטער שלא הגבתי לך באותו לילה היה לנו יום מאוד מאוד ארוך והייתי מותש לגמרי ולא הרגשתי כל כך טוב במיוחד אחרי הניתוח", השיבה תרזה. "תודה רבה על מה שאמרת שזה היה כל כך לבבי ואמיתי. אנחנו משפחה ואנחנו יכולים להשתפר אם מתחילים איתי. אני כל כך מצטער על החתונה שאני מרגיש נורא שפגעתי בך מעומק הלב. בוא נדבר שזה אומר לי כל העולם".

"תרזה הכל בסדר, אני בסדר עם זה, אמרתי לך את זה," שלחה מליסה בחזרה.

RHONJ תרזה Giudice Post Reunion טקסטים ל- Melissa Revealed

בהודעות אחרות שדלפו, מליסה שוב דחתה הזמנה של תרזה לפני שהחליפה סדרה של נעימות בימים שלאחר מכן.

RHONJ Terresa Giudice מספרת למליסה גורגה שהיא אוהבת אותה בטקסטים שהודלפו

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי עונה 13 משודרת בימי שלישי ב-9/8 ב-Bravo.קישור מקור