החברים של קתרין מדברים על בעיות כסף תוך כדי יציאה מהקסם הדרומי

קרדיט: צ'ארלס סייקס/בראבו

קתרין דניס השיקה עמוד OnlyFans זמן קצר לאחר שעל פי הדיווחים היא פוטרה ממנה קסם דרומי עקב אי-הופעה חוזרת ונשנית ויחס לקוי לצוות. אבל למרבה הצער, כשהיא מנסה לייצר הכנסה עם מנויים חודשיים של $14.99, חברים מאמינים שהיא עלולה להיכשל.

בנוסף להרגשה שהשתתפותה באתר המטורף לעתים קרובות אינה "המראה הטוב ביותר" עבור קתרין, 31, שנמצאת בעיצומו של מאבק משמורת מבולגן עם תומאס רוונל60, על פני שני ילדיהם, הבת קנסינגטון, 8, והבן סנט ג'וליאן, 7, המקורבים לה מאמינים לפי הדיווחים שהיא פשוט מתקשה לעקוב.

"לא הייתי בהלם לראות שקתרין יצרה דף OnlyFans. מעולם לא הייתה לה עבודה של 9 עד 5, אז היא מצאה דרך אחרת להרוויח הכנסה מהירה בזמנה", סיפר מקורב. השמש האמריקאית ב-19 בינואר. "אני לא חושב שזה המראה הכי טוב, במיוחד עם הניסיון להחזיר את המשמורת על הילדים שלה, אבל אני בעד לעשות מה שאתה צריך לעשות כדי להסתדר."

פחות משבועיים לאחר השקת החשבון שלה, קתרין שיתפה רק חמישה פוסטים ויש לה פחות מ-100 לייקים בעמוד שלה. ולפי המקורב, קשה לומר אם היא תפרסם עוד פוסטים בעתיד.

"אני לא יודע כמה כסף אתה יכול להרוויח שם, נראה אם ​​היא תמשיך לכתוב על זה", הסבירו. "נראה שהיא אף פעם לא ממשיכה עם שום דבר, אבל זה זה או כלום בשבילה. היא ניסתה כל כך הרבה דברים; פודקאסט, רהיטי ילדים, בגדים, חנות אמזון".

"היא אפילו לא יכולה להמשיך עם חברות שרוצות לשלם לה כדי לפרסם עליה [Instagram] סיפור למוצרים", הוסיף המקור.

אמנם היה חשד שקתרין לא תתבייש מהתוכן שלה, בעיקר בשל העובדה שפעם סומנה על ידי תומס כ"מכורה למין", היא הייתה מאולפת עד כה, כשהיא מצטלמת על כיסא נוח בביקיני ב תמונה אחת ונראה כבלונדינית באחרת.

"היי אתה, הג'ינג'ר האהוב עליך כאן 😉 אתה בטח מכיר אותי קסם דרומי על בראבו, אבל אתה לא מכיר את האני האמיתי – לפחות עדיין לא." הביוגרפיה שלה, שמציג את ה"המנון" שלה, "F-ck With Myself" מבנקס. "אני בטלוויזיה מגיל 21 ובדיוק מלאו לי 31! עכשיו, כשיש לי מקום שבו אני יכול להיות חופשי להיות כולי ולהשתלט על שנות ה-30 שלי, אני נרגש מאוד להיות מסוגל לבטא את עצמי בדרכים שלא הצלחתי לעשות במהלך 10 השנים האחרונות. ”

"אני מרגישה שסוף סוף אני מגלה את עצמי שוב ונרגשת לחלוק איתך את המסע, כנפיים מתחזקות ברגע שהכלוב נעלם", הוסיפה.

קסם דרום קתרין דניס ביוגרפיה של מעריצים בלבד

ה-US Sun המשיך וחשף כי למרות העובדה שקת'רין באה ממשפחה עשירה, היא לכאורה פוצצה את הירושה שלה על ידי שכירת בתים יקרים ונהיגה במכוניות יוקרה. ובשנת 2022 היא עמדה בפני פינויים רבים בגין "אי תשלום שכר דירה".

"אני יודע שהיו לה בעיות כסף, ועכשיו אני לא יודע איך היא תעבוד, מעולם לא הייתה לה עבודה. אני דואג בשבילה, אבל אולי זו קריאת השכמה", טען המקורב.

קסם דרומי העונה התשיעית נמצאת כעת בהפקה וצפויה להתחיל לשידור בבראבו מתישהו מאוחר יותר השנה.

קישור מקור