קייל ריצ'רדס אומרת שהיא הייתה

"הייתי נותן הכל כדי לאכול טדי על RHOBH"

קרדיט: שרה דה בור/Startraksphoto

למעריצים יהיו הרבה דעות על זה, אבל לפי עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס OG, קייל ריצ'רדס אם הייתה לה את הדרך שלה, הייתה לה את החברה הכי טובה שלה ו RHOBH אלום טדי מלנקמפחזרה לתוכנית בקצב לב.

טדי נשארה דמות מקטבת בכל הנוגע לזיכיון עקרות הבית, עם מעריצים רבים שביקרו אותה על היותה משעממת ואין לה עלילה. עם זאת, קייל רואה את זה אחרת, אומר שהמעריצים יראו את טדי אחרת אם היא תחזור בפעם השנייה.

"טדי הוא אדם מדהים וחבר מדהים", אמר כוכב "ליל כל הקדושים" לאאוטלט, דיילי מייל אוסטרליה. "אני חושב שהיא בעצם עקרת בית מדהימה."

"אני חושב שאם היא תחזור, יהיה לה יותר נוח פשוט להיות יותר את עצמה, והיא תהיה מדהימה", המשיך קייל. "הייתי נותן הכל בשביל זה כי היה לי כל כך כיף איתה בתוכנית, ואני אוהב להיות איתה".

מאז ששחררו אותו RHOBHטדי השיק פודקאסט עם פוטר בעבר, אך הוכרז לאחרונה חוזר, עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג' כוכב, שופטת טמרה שקוראים לו שני T'ים בתרמיל. השניים מנתחים כמעט את כל מה שקשור לעקרות בית וכן מארחים לעתים קרובות חברי צוות של עקרת בית בהווה ובעבר. קייל הודה שהפרספקטיבה הייחודית הזו רק תוסיף RHOBH.

"זה כל כך מצחיק איך היא יכולה לנתח כל אדם בודד, היא כל כך גדולה בזה. וזה פשוט כל כך מצחיק איך כולנו פונים אליה כדי לתת לנו את המשוב שלה", הסביר קייל.

אם כבר מדברים על הוספת עקרות בית לשעבר לתערובת של בוורלי הילס, עקרות בית אמיתיות מאטלנטה אלום, סינתיה בייליהביעה לאחרונה את התעניינותה להצטרף RHOBH מאז שעבר לאזור אחריה RHOA יְצִיאָה.

מדבר אל עמוד שישי מוקדם יותר השבוע, סינתיה הסבירה, "'אני יודעת גרסל [Beauvais]אני בעצם יודע שיר [Zampino], שהוא אחד מה"חברים" החדשים של התוכנית', אני יודע [Lisa] רינהאני מכיר את קייל, עבדתי איתו דורית [Kemsley]. מעולם לא פגשתי סאטון [Stracke]. "אני מרגיש שאני מכיר את הנשים האלה מספיק טוב שאם זה אי פעם היה רוצה להיות הגיוני, זה יכול להיות הגיוני."

כנראה שגם לקייל זה הגיוני.

"זה יהיה מעניין," היא אמרה. "למה לא לזרוק אותה בתערובת!"

בחדשות אחרות, קייל התייחסה גם לאופן שבו אמרה בתחילה לא להצטרף עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס מכיוון שמשחק היה התשוקה האמיתית שלה, והיא למעשה לקחה הפסקה מהתעשייה כאשר מפיקים פנו אליה.

"אמרתי לא לזמן מה, אבל פתאום, הייתי כמו 'בסדר, אני מניח שאני הולך לעשות את זה'. באותה תקופה, הייתי רק אמא בבית. שמתי משחק על המבער האחורי בזמן שטיפלתי בילדים שלי אז פשוט חשבתי שזה משהו שאני יכול לעשות בזמן שהייתי מבלה עם הילדים שלי בבית", סיפר קייל לאחרונה ELLE אוסטרליה לאחרונה.

קייל גם עלתה לכותרות מוקדם יותר השנה לאחר שהעיר הערות שלכאורה רמזו שעונה 12 תהיה האחרונה שלה, אבל אנחנו לא כל כך בטוחים.

"זה הלך לכל מקום, כמו הודעה. אמרתי שברור שיבוא זמן שבו אני אגיד 'מספיק', אבל לא אמרתי שאני הולכת", הסבירה. "אני לוקח את זה יום בכל פעם, אחרי שאנחנו מסיימים את העונה כי זה ממש סוחף וממש מהמם".

אם כבר מדברים על מהמם, קייל גם התגרה בדרמה שעומדת להתפתח RHOBH בטענה שזה מעורר בה "חרדה".

"יש עוד הרבה דברים שצצים בעונה, זה גם יעורר חרדה מאוד", אמרה קייל לרשת, ככל הנראה מתייחסת לעימות הקרוב שלה עם אחותה הבכורה, קתי הילטוןוקוסטאר ליסה רינה.

"ברגע שאני מצלם את העונה, לא חשבתי על זה, אבל עכשיו כשאני צופה בה, והכל מתפתח, אני כמו 'אוי, אלוהים', זה פשוט מעורר בי חרדה".

תתכוננו לראות את הכל יורד כמו עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת כעת ביום רביעי בערב בשעה 20:00 EST בבראבו.

קישור מקור