המאהבת לכאורה של חואן דיקסון מדברת על רקע טענות רובין

המאהבת לכאורה של חואן דיקסון מדברת על רקע טענות רובין

חואן דיקסוןהמאהבת לכאורה של מדברת עכשיו אחרי אשתו רובין דיקסוןהטענות האחרונות של.

בפודקאסט שלה ו צפו במה שקורה בשידור חיה עקרות בית אמיתיות של פוטומק הכוכב טען שחואן שילם עבור חדר מלון של אישה אחרת כי היא איבדה את הארנק שלה בקזינו וחואן הרגיש רע בשבילה.

באותו זמן, מארח אנדי כהן אמר שהסיפור של חואן נשמע כמו BS, אבל רובין התעקשה שהיא מאמינה לבעלה, והוא רק מתקשר איתה.

מדבר בעילום שם עם ג'ורג'יו אומר, המאהבת לכאורה חלקה תובנה לגבי הרומן כביכול שלה עם חואן.

האישה אמרה שהיא פנתה תחילה לחואן, ולאחר מכן הגיב להודעות ה-DM. היא גם הכחישה את הטענה של רובין שהאישה הגיעה למרילנד בגלל שיצאה עם שחקן של בולטימור רייונס.

"אין לי מושג מאיפה הסיפור הזה הגיע", אמרה המאהבת לכאורה. "לא הייתה לי סיבה לנסוע למרילנד מלבד לראות את חואן."

האישה טענה שהיא וחואן דיברו בערך "שנה" לפני הטיול במרילנד, והגבלות COVID מנעו מהקנדי לחצות את הגבול.

בניגוד לטענותיה של רובין, האישה אמרה "גם" היא וגם חואן רצו שהיא תבקר, והם "מחכים להסרת ההגבלות. זו תמיד הייתה תוכנית. זה תמיד היה בעבודה".

היא טענה שהם תקשרו באמצעות הודעות, שיחות טלפון ו-FaceTime.

לאחר מכן, האישה התייחסה לטענתה "המקוממת" של רובין כי חואן שילם עבור חדר המלון כי איבדה את הארנק שלה.

"אני לא יודעת מה להגיד על זה כי זה פשוט שערורייתי", אמרה. "זה פשוט לא הגיוני." האישה שיתפה שהיא וחואן הסתובבו במהלך הטיול, וחואן נתן לרובין את הסיפור שהוחזר למעריצים.

כשנשאלה אם היא יודעת שחואן נמצא במערכת יחסים במהלך הרומן לכאורה, הביעה האישה: "היה ברור מאוד שהקשר [with Robyn] היה לטלוויזיה, כמו למעריצים. זה היה תלוש משכורת, וזו הייתה רק המחויבות שלהם… הוא הבהיר שהוא כן מכבד את רובין אבל זה לא היה מערכת יחסים אמיתית… מערכת יחסים אוהבת אמיתית. זה היה רק ​​יותר של הורות משותפת ואתה יודע, סוג של החברים הכי טובים."

היא נשאלה גם לגבי טענתה של רובין לפיה האישה שלחה לחואן בקשת זלה לכסף כדי לשתוק את הסיפור.

"הלוואי [Robyn] הייתי משקיעה יותר מחשבה בהצהרה שלה כי אני בקנדה. אני אזרח קנדי, ובשנת 2023 אין לנו את זלה. אנחנו לא מקבלים את זלה. אני לא יכול לבקש את זלה. אין לי גישה לזה בטלפון שלי", אמרה האישה, שטענה שזה מעולם לא קרה. "זל פשוט לא אופציה וכולם יודעים את זה."

לאחר מכן היא ערערה על הטענה לכאורה של רובין שהאישה השנייה מבלה עם חברו של חואן.

"לא, לא בילינו", היא אמרה, כאילו רומזת להאשמה שהחבר באמת הגיע לדלת שלה חָשׂוּף עַצמוֹ. "לא היה לי ידע קיים על זה [the friend] בא למלון לעשות את מה שהוא עשה."

היא אמרה שהאירוע גרם לה להרגיש "מופרת" ו"תמימה", אבל היא הביעה, "חשבתי לדבר עם [Juan] במשך שנה שלמה, קצת הכרתי אותו ופשוט לא ראיתי את זה מגיע בסוף בכלל".

"אני לא כאן כדי לפגוע ברובין. אף פעם לא ניסיתי לפגוע ברובין," היא המשיכה. "אז אני לא הולך להיכנס לכל הפרטים האלה, אבל הוא לא סתם השיג לי חדר במלון כדי להביא לי חדר במלון ולהיפרד".

היא הוסיפה, "אני חושבת [Robyn and Juan] צריך קצת להודות במה שקרה ולהשאיר את זה ככה… אני אודה לזה. אני לא מעריץ של הסיפורים המזויפים ושל הנרטיב הזה של דברים שלא קרו”.

התלת חלק עקרות בית אמיתיות של פוטומק מפגש העונה השביעי מתחיל ביום ראשון, 19 בפברואר, בשעה 8/7 ג' בבראבו.

קישור מקור