המשפחה של מליסה גורגה מחזירה את תביעת המפיק

קרדיט: מייקל סיימון/startraksphoto

מליסה גורגהאמא של, דונה מרקוואחות, ליסה סימפסוןשקלו את הסאגה המתמשכת לגבי האם מליסה ובעלה או לא, ג'ו גורגההצטרף ל עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי מאחורי הגב של גיסתה ואחותו, תרזה ג'ודיצהלעונה השלישית.

בזמן שהמעריצים ממתינים לעונה ה-13 הקרובה של סדרת הריאליטי בראבו, שתפרט את ההתנגשות האחרונה של הגורגאס עם תרזה, דונה וליסה הגיבו למפיק קרלוס קינגהאישור האחרון של תרזה לא ידעה שמליסה וג'ו חותמים על התוכנית.

לאחר א RHONJ דף מעריצים פועל אינסטגרם פרסם ציטוטים של קרלוס, ששיתף את המידע בזמן שהופיע ב הת'ר מקדונלדשל Juicy Scoop podcast, דונה וליסה שיתפו את מחשבותיהם בכמה תגובות, שנלכדו באמצעות צילום מסך על ידי הכל על עקרות הבית האמיתיות ושיתפו בעצמם אינסטגרם עמוד.

"למי אכפת לפני 13 שנים… זו 2022", כתבה ליסה.

ודונה הידהדה אמירות דומות, ושאלה, "למי אכפת לפני 12 שנים!!!"

אמא ואחותה של מליסה גורגה על גורגאס מצטרפות ל-RHONJ מאחורי גבה של תרזה ג'ודיצה

במהלך הופעתו ב- סקופ עסיסי פודקאסט ביוני, קרלוס חשף שלתרזה "לא היה מושג" שמליסה וג'ו הצטרפו לתוכנית ושיתפה את תגובתה כשגילתה.

"היא אמרה, 'אוי אלוהים, בדיוק למדתי שגיסתי ואחי הם חברי שחקנים בתוכנית הזו. לא ידעתי את זה עד עכשיו'. לא היה לה מושג", הוא נזכר. "היא [was] מתחרפן, 'מה עליי לעשות? … אני לא מכיר את קרלוס, זה מטורף. זאת המשפחה שלי. אני לא רוצה לריב עם המשפחה שלי'”.

"היא גילתה כי לבסוף גילו לה – לא 'הם' המפיקים – ש'גיסתך ואחיך נמצאים בתוכנית. אתה חייב ללכת לזה [christening],'" הוא הוסיף.

חודשים לאחר מכן, במהלך פרק בפודקאסט של קרלוס, מציאות עם המלךהגיבה תרזה לקרלוס שהגיע עם המידע על גיסתה ואחיה.

"אני כל כך שמח על זה [Carlos] לבסוף אמרתי את האמת על איך זה קרה כי אני רוצה שהאמת תצא לאור כבר יותר מ-10 שנים", אמרה תרזה. "הייתי צריך מישהו שיאשר את האמת כי זו הייתה המילה שלה נגד שלי, ובגלל זה היא יצאה מזה כל השנים".

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי עונה 13 צפויה להתחיל לשידור בבראבו מתישהו בתחילת 2023.קישור מקור