הנה איך ג'ן שאה הרימה "קורבנות מבוגרים ופגיעים"

הבא ג'ן שאההודאת האשמה של מוקדם יותר החודש, פרטים על פשעי ההונאה שלה נחשפים.

בהודעה לעיתונות, ה עקרות בית אמיתיות של סולט לייק סיטי חבר צוות השחקנים מואשם בכך שהגדיר קורבנות קשישים שיוכלו להונות מחסכונותיהם על ידי מכירתם כלידים כחלק מתוכנית טלמרקטינג רחבת היקף, שבעבר הכחישה שיש קשר איתה.

"ג'ניפר שאה הייתה משתתפת מפתח בתכנית כלל-ארצית שפנתה לקורבנות מבוגרים ופגיעים. לקורבנות האלה נמכרו הבטחות שווא של ביטחון כלכלי, אבל במקום זאת שאה ושותפיה הונו אותם מחסכונותיהם ולא השאירו להם מה להראות. המשרד מחויב להכחיד את התוכניות בכל צורה שהיא". דמיאן וויליאמסאמר התובע האמריקאי של המחוז הדרומי של ניו יורק בהודעה.

על פי הדיווחים, ג'ן הונה "מאות קורבנות" בין 2012 למרץ 2021, שרבים מהם היו מעל גיל 55.

"שאה, בין היתר, מכר לידים למשתתפים אחרים לשימוש ברצפות המכירה שלהם בשיווק טלפוני מתוך ידיעה שהאנשים שהם זיהו כ'לידים' יורמו על ידי משתתפים אחרים, כולל על ידי שקר לקורבנות לגבי כמה הם ירוויחו לאחר רכישת השירותים העסקיים וההצלחה לכאורה של אחרים שרכשו שירותים. SHAH קיבלה כרווח חלק מההכנסות המרמה בהתאם לתנאי ההסכם שלהם עם אותם משתתפים", נמשכה ההודעה לעיתונות.

ובזמן ביצוע הפשעים הללו, ה RHOSLC חבר השחקנים ניסתה להסתיר את תפקידה על ידי "[incorporating] הישויות העסקיות שלה באמצעות שמות של צדדים שלישיים."

"כחלק מהודאתה באשמה, [Jen] הסכים לחלט 6.5 מיליון דולר ולשלם פיצויים של עד 9.5 מיליון דולר", צוין גם בהודעה.

בשל הדרמה העצומה סביב ג'ן והמקרה המתמשך שלה, מעריצים מתחננים לבראבו להתחיל את ההפקה בעונה הרביעית מוקדם. למרות שהמצלמות התגלגלו כשג'ן הגיעה לבית המשפט ביום שני, הצילומים צפויים להיות חלק מהעונה השלישית, אשר עטופה טכנית מוקדם יותר השנה.

בסדרה של צילומי מסך ששיתפו על ידי עקרות בית של SLC עַל אינסטגרםדיברו מספר מעריצים.

"היי, [Bravo]האם כולכם יכולים להתחיל לצלם [RHOSLC] עונה רביעית בזמן שעונה שלישית משודרת כדי שנוכל לכסות את כל ג'ן שאה מכל זה", כתב אדם אחד, בחלקו.

"ג'ן שאה אמור להישפט ב-28 בנובמבר 2022, שככל הנראה יהיה באמצע הדרך [RHOSLC] עונה [three] באוויר. מעניין אם הם יתחילו את עונת הצילומים [four] בקרוב," אמר אחר.

שלישי הוסיף, "העובדה [RHOSLC] עדיין יכול לירות א [fourth] העונה בין עכשיו לנובמבר… די איקונית."

מעריצי RHOSLC רוצים שהצילומים יתחילו בעונה 4

בזמן שג'ן מתכוננת לשימוע גזר הדין שלה ב-28 בנובמבר, שבו היא צפויה לעד 14 שנות מאסר, היא עומדת לכאורה בסכנה שלא רק נכסיה ותלוש בראבו ייקחו על ידי הממשלה, אלא גם הכנסה של בעלה, שריף שאהשעובד כרכז צוותים מיוחדים ומאמן שחקני פינה באוניברסיטת יוטה, הוחרם.

"הנה צו החילוט שהוכנס זה עתה. ג'ן שאה חייבת לשלם מיד את פסק הדין הזה ואם היא לא תעשה זאת [government] יכולה לגלות את יתרת הנכסים שלה, [and] לעטר את שכרה RHOSLC," עו"ד רונלד ריצ'רדס הסביר על טוויטר. "זה כולל כל רכוש קהילתי עם המאמן שאה. איפה חוליית השאה עם $?"

משכורת RHOSLC של ג'ן שאה נמצאת בסכנה לאחר הודאת אשמה

כפי ש ערכת ריאליטי שנחשף בעבר על שכרו של שריף שאה, הוא מרוויח 450,000 דולר מדי שנה. ועם בונוסים והטבות אחרות, הוא הכניס סך של 553,215.17 דולר לשנת הלימודים 2020.קישור מקור