דיווח: קתי הילטון מתרגשת מהיציאה של רינה מ-RHOBH, הרגישה שהיא השתמשה בה

הנה איך קתי הילטון מרגישה לגבי יציאת RHOBH של ליסה רינה

קרדיט: Shutterstock/Michael Mattes

דו"ח חדש שופך אור כיצד קתי הילטון לפי הדיווחים מרגיש לגבי ליסה רינההיציאה של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס.

על פי דיווח חדש, "חברה" של הסדרה שמחה לראות את הכוכבת לשעבר שלה ממשיכה הלאה שכן היא הרגישה שליסה השתמשה בה עבור קו עלילה לאורך עונה 12 כשהיא העלתה ללא הרף את ההתמוטטות שלה באספן, שבמהלכה האשימה ליסה את קתי ב מאיימת "להרוס" את אחותה, קייל ריצ'רדסומשפחתה.

"קאתי הרגישה שליסה באה אחרי העונה האחרונה שלה כדי לתת לעצמה קו עלילה, אבל זה חזר בגדול", אמר מקורב סגנון חיים.

בעוד שליסה הייתה חביבת המעריצים של רבים במהלך שמונה העונות שלה RHOBHחלק גדול מבסיס המעריצים פנה נגדה במהלך עונה 12 כתוצאה מהתערבותה במערכת היחסים של קתי וקייל, שנותרה מתוחה, והתעלולים שלה נגד סאטון סטראקה, שעליו היא צרחה לשמצה במהלך אירוע היין שלה בפרק משנת 2022. למעשה, במהלך BravoCon באוקטובר של השנה שעברה, ליסה קיבלה בוז כשהופיעה על הבמה באירוע פאנל עם חבריה לצוות.

ואחרי שעונה 12 הסתיימה והמעריצים דיברו נגדה, כך גם קאתי, שהעמידה לבראבו אולטימטום לגבי החזרה הפוטנציאלית שלה לעונה 13.

"אמרתי שאני אהיה מוכנה לחזור רק אם השחקנים, אם זה היה לגמרי אותו דבר, ממש לא, כי אני מרגישה שיש שני בריונים שמפחידים הרבה מהבנות האחרות", אמרה ואישרה שהיא הייתה נותן בראש לליסה ו אריקה ג'ייןשהאשימה אותה בשימוש בלשון הרע, דבר שהיא הכחישה, בליל ההתמוטטות שלה.

"הם מסוגלים להכל," היא הוסיפה.

ולמרות שקתי ביטלה מאוחר יותר את האולטימטום, והציעה שהיא מצאה את ליסה "קלה", לפי הדיווחים, לבראבו לא הייתה בעיה לנתק קשרים עם הכוכבת השנויה במחלוקת שלה.

"קאתי הבהירה לחלוטין שהיא לא מתכננת להופיע בתוכנית אם ליסה תישאר", אמר המקור. "מעריצים אוהבים את קתי ורוצים לראות יותר ממנה, אז לעזוב את ליסה היה דבר לא מובן מאליו."

עם יציאתה מהתוכנית, ליסה פרסמה הצהרה ל-PEOPLE.

"זו העבודה הארוכה ביותר שמילאתי ​​במהלך 35 שנות הקריירה שלי ואני אסירת תודה לכולם בבראבו ולכל המעורבים בסדרה", הצהירה. "זו הייתה ריצה מהנה של שמונה שנים ואני נרגש לקראת מה שיבוא!"

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 13 צפויה להתחיל לצלם מתישהו מאוחר יותר החודש.

קישור מקור