הנה הסיבה שליסה ונדרפומפ דילגה על החתונה של Scheana Shay

קרדיט: Instarimages, Tammie Arroyo/MEGA

ליסה ונדרפומפ הציע הודעת ברכה שיאנה שי ו ברוק דייויס על נישואיהם החדשים בעמוד הטוויטר שלה ביום רביעי. עם זאת, במקום להשתמש בתמונה מחתונתם ביום שלישי במקסיקו, עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס אלום בחר לשתף תמונה לאחור.

יום אחד בלבד אחרי ששיאנה וברוק אמרו, "אני כן", מוקף במשפחה, חברים ושלהם חוקי Vanderpump חברים לקאסט, ליסה, שלא השתתפה באירוע, פנתה לעמוד הטוויטר שלה, שם היא שיתפה ציוץ מחדש מעמוד מעריצים, שכלל תמונה שלה ושל Scheana בחתונה של Scheana ב-2014 מייק שי.

"מזל טוב לשאנה וברוק דייויס על נישואיהם", ההודעה לקרוא.

RHOBH Lisa Vanderpump מברכת את Scheana על הנישואין עם תמונת החתונה הראשונה

למרות שמספר כללי משאבה חברי צוות, בעבר ובהווה, כולל טום סנדובל, טום שוורץ, לאלה קנט, אריאנה מדיקס, קייטי מלוני, רקל לוויס, ג'יימס קנדי, ג'קס טיילור, בריטני קרטרייטו קריסטן דאוטנסעה למקסיקו לשבוע החתונה של שיאנה, ליסה לא הרגישה שזה נחוץ.

"[Lisa said she] כבר הלכתי לחתונה אחת בשביל שיאנה וזה הספיק", גילה מקורב חיי הוליווד ב-23 באוגוסט.

אבל כמובן, ליסה לא הייתה לגמרי מחוץ למעגל עם חגיגות החתונה של שיאנה. למעשה, לפני שהקבוצה נסעה לאתר הנופש והספא Dreams Natura בקנקון, מקסיקו, היא אירחה מסיבה עם נושא ורוד עבור Scheana וחבריה באחוזתה בבוורלי הילס, וילה רוזה.

לאחר ששיאנה ואורחיה הגיעו למקסיקו, הם השתתפו ב"מסיבת לבנה ברוכים הבאים", שכללה "רקדני אש, תופי מים בונגו ושולחנות ונדנדות בתוך הבריכה הרדודה בחלק האחורי של נכס המלון". וזה היה בדיוק באותו חלק ששוורץ ורקל נתפסו לכאורה "נעשים נעימים" בתוך הגירושים שלו מקייטי.

החתונה והאירועים שמסביב צפויים להופיע בעונה העשירית הקרובה של חוקי Vanderpumpשכנראה יתחיל לשדר בבראבו מתישהו בתחילת השנה הבאה.קישור מקור