שאנון וטמרה הבחינו בצילומים בתוך הגשת הגירושין של האקס דיוויד, בנוסף תמרה משתפת הערה תומכת, האם ה'אמיגס' לשעבר השלימו סוף סוף?

הסרט של שאנון וטמרה RHOC על רקע הגשת הגירושין של דוד

לאחר שופטת טמרה הכריזה על שובה המנצחת עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג'מעריצים תהו איך – או אם – היא תשקם את ידידותה האיקונית עם שאנון בידור. הכוכבים (שהיו פעם בברית 'טרס אמיגאס' איתם ויקי גונבלסון) נפל בשנת 2020 כאשר טמרה הוענק מהזיכיון, אבל לאחרונה, הם רמזו שהם בדרך טובה יותר.

בסוף אוגוסט, לעומת זאת, דיווח מ בראבו עקרות בית ציינה כי טמרה הפסיקה לעקוב אחר שאנון, והריב ביניהם הועלה מחדש בתחילת עונה 17.

לפי חשבון מעריצים מלכות בראבו, צופה אחד לכד את שאנון וטמרה במסעדת נובו בניופורט ביץ'. בסרטון, מצלמות בראבו צילמו את חילופי הדברים.

הכוכבים נפגשו בין דוד בידורהגשת הגירושים של אשתו החדשה, לסלי. דיוויד, שהתגרש מאנון לאחר 17 שנות נישואים, חתם לכאורה על חוזה קדם נישואין עם אשתו השנייה.

ב-14 בספטמבר, תמרה פרסם תגובה תומכת על תמונה של המבט הוידוי של שאנון.

"מהמם", כתב מנחה הפודקאסט, שכלל אימוג'י מוכה כוכב.

קרדיט תמונה: @tamrajudgeoc/טוויטר באמצעות @queensofbravo/אינסטגרם

מילת התמיכה של טמרה – יחד עם המפגש האחרון שלהם – מצביעות על כך שהאויבים אולי התפייסו. עם זאת, חלק מהמעריצים לא כל כך משוכנעים.

מלכות בראבו ציינה ששנון "נופפה בידי הרובוט שלה" בסרטון, מה שמסמל שהסצנה "חייבת להיות מבולגנת".

אבל העובדה שטמרה ושאנון נפגשו באמצע היום, לבד, היא אולי סימן טוב. ביקום 'עקרות בית', מפגשי אחר הצהריים הם לעתים קרובות הזדמנות לנקות את האוויר.

האם שאנון וטמרה ביססו מחדש את ידידותן? או שמא היינו עדים לקרב נוסף?

מעריצים רבים שורשים את הידידות, והם מקווים שיוכלו לעמוד יחד נגד הקליקה של אמילי סימפסון, הת'ר דוברוו ג'ינה קירשנהייטר.

אם לא, הצופים עשויים לקבל חזרה של עונה 16 – כשהעלילה חזרה על עצמה והרייטינג היה תהומי.קישור מקור