הערות ה"אפלות" של סאטון לקריסטל נחשפו

הפרק הזה של עקרות בית אמיתיות של בוורלי גבעותסוף סוף מגיע לתחתית סאטון"ההערות האפלות" של הטיול של הבנות למקסיקו הוא הרקע המושלם להתפתח, בנוסף זו דרך מצוינת רינה לעבוד על פטירתה האחרון של אמה, לויס.

מחוז ונטורה, קליפורניה: איפה גרסל קנה בית, רק כדי להפיל אותו. גרסל גאה מאוד בעובדה שהיא יכולה לקנות בית חוף ויש לה תקוות גדולות שזה יהפוך למקום שבו משפחתה יכולה ליצור זיכרונות. אורח החיים הזה רחוק מהמקום שבו גרסל גדלה וזה מקסים לראות אותה לוקחת את הרגע הזה עם אחותה.

בינתיים, אריקה שומע הכל על דוריתמפגש הטיפול של ארוחת צהריים. דורית מסבירה שלמרות שהטיפול ב-EMDR שלה כואב, הוא מועיל בו זמנית ועוזר לה להתמודד עם החרדה. אם כבר מדברים על כואב, הם דנים באמה של רינה, לויס, שנמצאת בהוספיס. הסוף נראה קרוב ללויס ולאריק ודורית לוקחים רגע להרהר על כך לפני שהם משנים את הנושא לטרופ הבנות הקרוב לפונטה מיטה. דורית מתמוגגת שדיאנה חביבה לחלוק את המטוס הפרטי שלה עם הנשים להסעה. נחמד שיש חברים עשירים, לא?

גָבִישׁ ו קייל לשבת לשוחח על האחיינית שלה, של פריז, החתונה הקרובה וכמה לחץ חשה קתי להפוך את האירוע ללא רבב. אחרי קצת פטפוט קל, הצמד מגיע לדברים הרציניים, או שצריך לומר, לדברים ה"אפלים". קריסטל מסבירה שהיא לא רגילה לעימותים והנושא קשה כי היא החזיקה אותו הרבה יותר מדי זמן. קייל מרגישה עיוורת שקריסטל העלתה משהו מלפני שנה ויש לה בעיה עם שהיא זורקת את סאטון מתחת לאוטובוס כדי להגן על עצמה. קריסטל מבהירה שהיא לא תחזור על מה שסאטון אמרה בלילה שסאטון הצהירה שהיא לא ראתה צבע, אבל קייל מבולבל מה יכול להיות כל כך "אפל". קייל מציינת עוד שהיא מאמינה שקריסטל מאיר את המצב בגז. היא מבקשת מקריסטל להיות ישירה יותר ולא אגרסיבית פסיבית וקריסטל מסכימה לעשות יותר כדי להיות פתוחה יותר.

דיאנה מגיע לקייל לאחר שהלך לאיבוד במשך שעה וחצי. האם היא שמעה פעם על GPS? קייל ממלאת את דיאנה בחתונה של פריז והיא חוזרת על כמה היא עייפה… אבל יש לה עוד כמה חדשות גדולות: בתה הבכורה, פארה, מאורסת! דיאנה מדברת על התינוק שלה ופותחת על ההפלה שעברה חמישה חודשים לאחר שילדה את בתה. היא מזכירה לקייל כמה הריון שברירי, אבל תגיד לה שהיא יכולה/רוצה להיכנס שוב להריון, גם אחרי החוויה הטראומטית שלה.

גרסל וסאטון יוצאים לעיר ומדברים על הלילה האחרון בחנות של סאטון. סאטון מסבירה שהיא דיברה עם קריסטל על הנושא הזה בדיוק בשנה שעברה והיא חשבה שהעבר היה בעבר. לאחר חקירה מרובה של גרסל, סאטון מסבירה שהיא אכן אמרה לקריסטל שהיא שמחה לראות שלילד שלה יש חברים רב-תרבותיים בבריכה המשפחתית שלהם. אני מצטער… מה כל כך אפל בחבורה של ילדים שנמצאים בבריכה?

גרסל מתקשה להאמין שזה מה שסאטון לקריסטל נתפרש כ"אפל" ומרחיק לכת עד שקורא לסאטון. סאטון לא יכולה לחשוב על שום דבר אחר שיכול היה להיות מעוות ולכן היא באמת מאמינה שזו ההערה ה"אפלה" שקריסטל משתלשלת. מעניין שגרסל לא אמר שלפי קריסטל, "זה" נאמר כשקייל היה איתם. מעניין גם שסאטון ממשיכה לדחוף את המנטרה שלה "בוא נמשיך הלאה" על גרסל… האם ייתכן שהיא מסתירה משהו "אפל?"

ב-15 בנובמבר 2021 הלכה אמה של רינה בהוספיס. היא הייתה בת 93.5. רינה מסבירה שזו הייתה ההחלטה הקשה ביותר ואנחנו, הצופים, זוכים למונטאז' של לויס. אנחנו מזכירים איזו אישה טובה היא באמת הייתה. קייל מתקשר לאריקה והם דנים בחדשות על לויס, אבל נראה שהם מודאגים יותר מכך שרינה תשתתף בטיול של הילדה מאשר מתאבלת.

מסתבר שרינה מחליטה לצאת לטיול לאחר שכל הדברים שנדרשו לעשות עבור לויס הסתיימו. רינה מצדיקה שלויס הייתה רוצה שהיא תצא לטיול הזה. עקרות הבית האלה בבוורלי הילס מטיילות בסטייל… במטוס הפרטי של דיאנה. דורית נותנת את התקציר למה לצפות כשהם נוחתים ודורית מתחילה לדבר ספרדית. קשה להאמין שדיאנה מעיפה את "האנשים שלה" לפניה כדי להקים את מקומה כמו שהיא רוצה. איש כסף. ברגע שהם מגיעים ליעדם, אנחנו מקבלים סיור באזור המגורים של דיאנה וזה מטורף שהיא שוהה שם רק כיומיים, על סמך כמות הבגדים שהיא ארזה.

הנשים מתאספות לארוחת ערב על החוף ורינה מסבירה שמותה של אמה עדיין לא ממש פגע בה. כולם חוגגים את לויס וטוסטים לה. דורית מגיעה באיחור לארוחה, מאחר שהוכנסה לסוויטה בקומת קרקע שעוררה אותה, ולכן, נאלצה להחליף חדר.

רינה שואלת מה היא החמיצה במהלך השבוע שבו היא נעלמה לויס וסאטון מדברת על פתיחת החנות שלה. יש שתיקה מביכה מכיוון שאף אחד לא רוצה לפנות אל הפיל שבחדר… גם ההערה ה"אפלה" של קריסטל. סאטון שוברת את הקרח ומסבירה שהיא לא רוצה להתפרש לא נכון בשום צורה כי הדמות שלה ומשפחתה מביעים אהבה לכולם. היא רוצה להבהיר שאסור לדבר אי-אמיתות מסוכנות וקריסטל מסבירה שלמרות שהיא הרגישה לא בנוח, היא כן ניהלה שיחה עם סאטון על הנושא הספציפי הזה לפני שנה.

"אז למה להעלות את זה?" ממש קדימה, סאטון. מילים הן כמו מבחן רורשאך (וכן, הייתי אסירת תודה לאריקה על שתרגמה את זה למה שאנחנו אנשים ממוצעים מכירים אותו בתור… מבחן כתם), אבל כשקריסטל קובעת, "אני יודעת, אלו מילים גדולות", היא קובעת את טון די שלילי. סאטון מבהיר שקריסטל ניסתה "להתנקש" בדמותה ולזה אריקה מצחקקת. אריקה מנסה להשוות את מצבה בשנה שעברה למה שסאטון טען שקריסטל עושה לה עכשיו. אלו שני תרחישים שונים לחלוטין, שכן קריסטל כן בכוונה מנסה להרוס את סאטון. קריסטל חוזרת על כך שהיא לא יכולה לגרום לאף אחד "להכחיש את הניסיון שלה" ואינה יכולה להבין מדוע קבוצת הנשים הזו רואה בה מישהו שהם יכולים לתקוף.

אריקה מבינה שסאטון לא רוצה שמישהו ירמז שהיא גזענית וזה בהחלט לא נראה טוב עבור סאטון. העמימות של קריסטל מקשה על מישהו לקחת את טענותיה ברצינות. היא חייבת ללמוד שהיא לא יכולה פשוט לזרוק מידע מחורבן פוטנציאלי ואז לרוץ לגבעות.

סאטון מוטרדת ומספרת לקריסטל בעיניים ל-STFU. סאטון טוענת שלקריסטל יש דפוס של המצאת שקרים על חבריה מאחורי גבם. סאטון מצהיר שחבריה של קריסטל הזהירו אותה להיזהר עם קריסטל, מכיוון שהיא נראית תאבת כוח ולא תעצור כלום כדי להיות מלכת הדבורים. קייל קופץ פנימה ובוחר להתמקד, לפי קריסטל, ב"מה שמשרת אותה". קייל מודה שאולי היא פספסה משהו שאולי הפעיל את סאטון שלה באותו לילה, אבל היא בכנות לא זוכרת שנאמר משהו נורא.

סאטון לבסוף מתבשלת ומסבירה שלילדיה יש חברים רב-תרבותיים וחוזרת על סיפור הבריכה שסיפרה לגרסלה. אף אחד לא מאמין שיש משהו אפל בהערה וקריסטל נשארה מנסה להגן על בחירת המילים שלה, שוב. כשגרסל שואל את קריסטל, קריסטל משיבה, "אבל היה זה [the comment] בעייתי ל אתה?" גרסל מצהירה שמה שהיא נעלבת היא העובדה שקריסטל הפכה את זה לדבר הרבה יותר גדול ממה שהיה צריך להיות. סאטון נראית מזועזע, אבל גם משוחרר מכך שבתקווה שהצד שלה בסיפור ינצח כאמת…לא תודה לקריסטל.

מה המחשבות שלך על פרק RHOBH?

קישור מקור