הפיצול של לאלה ורנדל נגרם על ידי משהו "אפל"

קרדיט: שרה דה בור/startraksphoto, Shutterstock/DFree

שטאסי שרדר ו בו קלארק כבר לא מדברים איתם רנדל אמט.

במהלך הופעת פודקאסט לאחרונה, הראשון חוקי Vanderpump חבר צוות השחקנים אישרה שהיא ובעלה ניתקו את מפיק הסרט לאחר שנודע להם על ההתנהגות ה"אפלה" שבה לכאורה השתתף מאחורי גבו של חברתה משכבר הימים ושחקנית שותפה לשעבר, לאלה קנט.

"אף אחד לא ידע כלום… גילינו את זה בחשבון מעריצים… וכך, ברור, אני ובו ניתקנו את רנדל מיד כשזה קרה", אמר סטסי בפרק ב-26 באפריל של טוסט הבוקר פודקאסט, דרך כָּבֵד.

לדברי סטסי, מה שרנדל עשה ללאלה היה מעבר לבגידה.

"זה לא היה רק ​​עניין של רמאות. זה היה… זה הרבה יותר אפל," היא שיתפה. "ואני לא באמת יכול לדבר על זה כי, אתה יודע, לאלה יש את אושן, והם עוברים את זה."

סטסי התחיל אז לומר, "אבל כן לא. רנדל הוא לא…"

כפי ש כללי משאבה המעריצים אולי שמעו, אישר לאלה בפרק של צפו במה שקורה בשידור חי באפריל שהיא בחרה לנתק את הקשר איתו קייטי מלוניבעלה המנוכר, טום שוורץלאחר שנודע שהוא לא הפסיק לדבר עם רנדל לאחר הפיצול – ולמעשה בילה זמן עם האקס שלה למרות מעלליו לכאורה.

"נודע לי ששוורץ הסתובב עם האדם הזה לפני כמה ימים אז חתכתי אותו", הסבירה אז. "הייתי אומר הכי תומך [cast members have been] קייטי ושיאנה, והפחות תומכים… [Tom Sandoval] עדיין לא שאל אותי אם אני בסדר או מכיר בזה בכלל."

גם במהלך הפרק, לאלה התייחסה ליסה ונדרפומפהתקשורת המתמשכת הפוטנציאלית של ארוסה לשעבר, ואמרה, "אני לא יודעת אם היא ראתה אותו לאחרונה. אני יודע שכשהכל קרה, הוא ניסה להגיע אליה".

גם באפריל, קייטי אמרה ל-E! חדשות שכאשר מדובר בללה מתרחקת משוורץ, היא "לא יכולה להאשים" אותה על קבלת ההחלטה.

"זה קצת כמו ה- MO שלה," שיתפה קייטי. "היא מרגישה חזק לגבי רנדל ואיך הדברים ירדו ומהאדם שהוא, ואיך היא לא רוצה אותו בחייה."

"היא הבהירה את זה בצורה ברורה לכולנו והיא אמרה את זה במפורש. אז שמישהו ייקח את זה ויחזור אחורה ויחליט להמשיך בחברות או בקשר בידיעה… זה מה שזה", הוסיפה.

עונה 10 של חוקי Vanderpump עדיין לא אושר.

קישור מקור