הפיצול של שפ וטיילור אינו "קבוע"

פרחי אוליביה לא חושב שפ רוז ו טיילור אן גרין נעשים לטובה.

לפני שתתייחס למערכת היחסים שלה עם קסם דרומי חבר לצוות אוסטן קרולו"העסק הלא גמור" שהיה לו סיארה מילר בעקבות התפקיד שלו בית קיץאוליביה אמרה שכאשר מדובר בסטטוס הנוכחי של שפ וטיילור, ייתכן שהם נמצאים בהפסקה יותר מאשר בפרידה.

"זה עדיין די בזירה הזו [of a break]", הסבירה לאחרונה אוליביה עמוד שישי. "שום דבר לא קבוע בשלב זה. שניהם פשוט לוקחים את הזמן כדי להבין דברים".

במהלך פרק של צפו בשידור חי מה קורה בשבוע שעבר, אוליביה הודתה שלשפ "יש כמה דברים להבין", וציינה ש"זה לא ממש הוגן להחזיק אותה בהמתנה בזמן שהוא עושה את זה". היא גם הסכימה קתרין דניסשאמרה שהיא לא חושבת שרוז תתחתן אי פעם.

באשר לאופן שבו טיילור מסתדרת לאחר הפיצול, אוליביה אמרה שהכוכבת שלה היא "טובה ככל שניתן לצפות".

"אני חושב שכל פרידה קשה לנווט, אבל אז… עם היותה בציבור הייתה התאמה. אבל היא מתמודדת עם זה טוב במיוחד", שיתפה אוליביה. "היא בילתה הרבה זמן עם המשפחה שלה… אז אני חושב שזה, אני חושב שהיא עושה טוב."

בעוד שאוליביה מקושרת לאוסטן מאז פברואר, כשהופיעו שניהם חלקו פיצה בצורת לב ביום האהבה, היא הודתה שמעריצי בראבו היו די קולניים לגבי הרומנטיקה שלהם בתחילתה.

"לאחר בית חורף ו בית קיץ, אנשים היו כמו, 'אה, באמת? רוץ!'" נזכרה אוליביה, גם אל עמוד שישי. "אבל כל האנשים שלא הכירו אותו. אף אחד בקבוצה הצמודה שלו לא אמר לי דבר כזה. זה היה יותר רק הזרים שצפו בתוכניות, כמו להיכנס ולומר לי להיזהר, מה שאני מעריך".

מכיוון שכל כך הרבה ממה שהזהירו אותה התרחש לפני תחילת מערכת היחסים שלהם, אוליביה לא נתנה לזה יותר מדי אנרגיה. ובכל זאת, היא רמזה שאולי הייתה חפיפה מסוימת בינה לבין סיארה, שאוסטן התחברה אליה ב-2021.

"אני יודע שזה די קשה, כי דברים לא בהכרח מופיעים בזמן אמת. אז היה איזה חפיפה", הסבירה אוליביה.

"אני יודעת שהיו להם עניינים לא גמורים בשלב הזה", המשיכה אוליביה לגבי אוסטן וסיארה. "זה נשמע כאילו הייתה להם שיחה שצריך לנהל, ואני חושב שכאשר זה הושג זה עדיין היה בשלב מוקדם עם אוסטן ואני… לא הרגשתי שיש לי את הסיבות להיות כל כך מוטרדת על ידי זה."

לגבי המקום שבו היא ואוסטן עומדות היום, אוליביה אמרה שהשניים "במקום ממש טוב".

קסם דרומי עונה שמונה תשודר בימי חמישי ב-9/8 ב-Bravo.

קישור מקור