הקורבן של ג'ן שאה מ-RHOSLC משתפת כיצד הרימה אותה מ-47 אלף דולר כאשר הסטייליסט לשעבר של ג'ן חושף מדוע הוא התנגד לה, ובנוסף ג'ן משתפת פוסט קריפטי לקראת תקופת הכלא

הקורבן של ג'ן שאה על איך הונאה מ-$47K

קרדיט: בראבו

הקורבנות של עקרות הבית האמיתיות של סולט לייק סיטי כוכב ג'ן שַׁחתוכנית הטלמרקטינג הארצית עדיין נרתעת מההשפעות לאחר שכוכב הריאליטי רימה אותם מכספם.

שבועות ספורים לאחר שג'ן נידונה ל-6.5 שנות מאסר פדרלי בגין תפקידה בתוכנית, טרישה, קורבן בת 75 מצפון קרוליינה, התיישבה לראיון ופרטה כיצד עשו בה מניפולציות וניצלו אותה.

מדבר עם אולפני חדשות ABC' IMPACT x Nightline, טרישה הסבירה שבתה רכשה לאחרונה נכס גדול ו"לא הבינה כמה תזרים מזומנים" נדרש כדי לתחזק ולנהל את חלקת האדמה הגדולה. טרישה אומרת שהיא "די הגונה" עם מחשבים והקימה דף אינטרנט סטנדרטי ופשוט לבתה כדי לקדם את העסק.

זה היה כאשר חברת ה"שיווק" של ג'ן חיפשה אותה באופן פעיל.

"כעבור כשלושה שבועות, קיבלתי שיחת טלפון שאמרה, 'שמנו לב שיש לך אתר חדש'. [They] עשתה נאום מכירה על כל ההטבות אם הייתי הולך איתם שהם יכולים ללמד אותי", סיפרה טרישה לאאוטלט.

קידום המכירות היה כל כך מוצלח שטרישה אמרה ששילמה 12,000 דולר עבור התוכנית הראשונית, אבל העלויות והתוכניות המשיכו להצטבר ללא תוצאות. בסופו של דבר היא הוציאה כ-47,000 דולר בסך הכל – כמעט מחצית מחסכונותיה לפנסיה.

טרישה אמרה שברגע שהבינה שניצלו אותה, היא לא בטוחה איך לדווח על הפשע. למזלה, הממשלה הפדרלית ניגשה והסבירה את ההשלכות מרחיקות הלכת ואת חומרת הפשעים של ג'ן ומקורביה.

"כלומר, הייתי בהלם", אמרה טרישה. "אבל התברר שזה נכון."

בהמשך לספיישל, האאוטלט ראיין את הסטייליסט והמעצב לשעבר של ג'ן, קואה ג'ונסוןשבסופו של דבר הדליק את RHOSLC כוכב ונתן עדות לפד.

כשסיפר על החוויה שלו בעבודה עם ג'ן, קואה הסביר שזה היה "קשה" ו"האישה הפולינזית הזוהרת והחזקה, העזה, המזמינה, די דמות גרועה" שג'ן מציגה בפני המצלמה עומדת בניגוד מוחלט למי שהיא בחיים האמיתיים .

"ג'ניפר שאה היא אדם שקשה מאוד להגיע אליו לעשות משהו. היא מחבלת בעצמה. היא תישאר בבית כל היום במיטה, בפיג'מה או בבגדים שלבשה בשלושת הימים האחרונים", טען קואה.

קואה הסביר אז שהוא אכן "הגיש קצת מידע שאולי עזר להוביל [the government] בכיוון להרשיע אותה במשפט הפדרלי שלה" לאחר שעברה התעללות מילולית והתעללה על ידי ג'ן בהקלטות אודיו וצילומי וידאו שדלפו.

ג'ן הודתה באשמה בפשעיה בבית משפט פתוח בשנה שעברה ו"נשבעה" לשלם את חובה לחברה, אבל נראה כאילו RHOSLC לכוכבת שהפכה לעבריין עדיין יש "אמת" בשרוול.

בפוסט שנמחק מאז באינסטגרם, ג'ן רמזה שישנם פרטים נוספים סביב הפשע שלה שטרם שיתפה. היא שיתפה ציטוט שבו נכתב: "יש משהו באישה עם מוח קולני שיושבת בדממה, מחייכת, בידיעה שהיא יכולה למחוץ אותך עם האמת."

בתי המשפט, לעומת זאת, לא קונים אף אחד מהרגשות המתנצלים של ג'ן.

עוזר פרקליט ארה"ב רוברט סובלמן אמר, "אין מסר אחד ממנה שמביע שום סוג של חרטה, לא אחד. ההגנה לא הגישה דבר. זה לא מה שהיא הרגישה גם כשהיא הודתה באשמה”.

הוא גם הצביע על הודעות טקסט שהראו את ג'ן לכאורה "צוחקת" עם הקושרים שלה על אחת הקורבנות שלהם, אישה בת 80 ש"לא הייתה מפסיקה לבכות".

ג'ן אמורה להתייצב בכלא ב-17 בפברואר כדי להתחיל לרצות 6.5 שנות מאסר.

קישור מקור