הקסם הדרומי נעמי אולינדו בפעם האחרונה שהיא דיברה עם מטול

מעריצים של קסם דרומי ראה את סיפור האהבה של נעמי אולינדו ו מטול שאה פורחת מתוך האפר של מערכת היחסים הכושלת שלה עם קרייג קונבר. שלוש שנים לאחר מכן, ציפורי האהבה ארזו את מזוודותיהן ופנו לניו יורק, מוכנות להתחיל את חייהם המשותפים.

אולם עשרה ימים לאחר ההגעה, נעמי נתקלה במשהו שהיא לא ציפתה לה: ראיה לכאורה לרומן. לאחר סיום הקשר, נעמי בלעה את גאוותה ועברה חזרה לצ'רלסטון, העיירה שהיא זה עתה נישקה לשלום.

בראיון עם אֲנָשִׁיםנעמי חשפה שאין לה קשר עם מטול.

"דיברנו כשנפרדנו לראשונה, אבל לא דיברנו מאז ועכשיו עברה כמעט שנה", אמר הכוכב. "זה כל כך מטורף, אבל אני לא חושב שזה בריא להמשיך לדבר עם האקס שלך… ברגע שאתה מדבר על כל מה שאתה צריך לדון בו, אין באמת צורך לחזור על זה. הכלל ללא מגע, לדעתי, חשוב מאוד".

במובנים מסוימים, האופי הציבורי של הפרידה שלהם היה מועיל. "כמה שזה היה קשה באותו זמן… זה כמעט עזר כי זה עזר לי להתמודד עם מה שקורה חזיתית במקום פשוט לדחות את זה", אמרה. "זה גרם לי להיות אחראי מאוד למצב".

היבטים אחרים היו קשים יותר. "מספיק קשה להתמודד עם דבר כזה בפרטיות," אמרה נעמי. "אבל אז כשזה מתפרסם, זה רק החמיר הרבה יותר."

אפילו בעיצומו של שברון הלב שלה, נעמי הייתה אמפתיה למטול, שהיה שנוא על ידי מעריצים רבים. "זה היה אינטנסיבי," אמר הכוכב. "זה גרם לי להרגיש רע בשבילו. זה היה בשלב שאנשים זרקו עליו משקאות בברים בניו יורק ושלחו לי הודעות על כך. זה היה כמו, 'אני מעריך את התמיכה, אבל אנחנו לא צריכים לעשות את זה'".

"האינטרנט הוא מקום כל כך מוזר," הוסיפה נעמי. "יום אחד, כולם אוהבים אותך, למחרת כולם כועסים עליך, אז באמת קשה לשים על זה משקל."

בסך הכל, הפרידה הייתה ברכה במסווה. "זה באמת הדבר הכי טוב שיכול היה לקרות, פשוט לא ידעתי את זה באותו זמן", אמרה. "בדיעבד אני אומר 'אוי, תודה לאל' כי לא הבנתי שזו לא מערכת יחסים טובה. פשוט חשבתי שהכל בסדר. אבל אני באמת אסיר תודה כי זה באמת היה הדבר הכי טוב שיכול היה לקרות".

"פשוט למדתי כל כך הרבה מהניסיון, הלקח הגדול ביותר הוא החשיבות של לא לאבד את עצמי בניסיון לרצות מישהו אחר", הסבירה. "זה בהחלט משהו בדיעבד שאני חושב שקרה, אבל אפילו לא הייתי מודע לזה. אז זה בראש מעייני עכשיו. זה עזר לי להבין מה אני כן רוצה ומה לא רוצה".

היא הביעה, "אני מקווה שאנשים שצופים יראו, אתה יכול להתחיל מחדש בחיים… וזה אולי לפעמים מביך ולא מחמיא ואולי תצטרך ללמוד מחדש כמה דברים, אבל בסופו של דבר, אתה יכול לקחת את החיים שלך ב כיוון אחר."

נעמי חזרה כעת למשחק היכרויות.

"אני יוצאת לשם," היא שיתפה. "אני מקווה שאנשים צופים [season eight] תראה, אתה יכול להתחיל מחדש בחיים. וזה אולי לפעמים מביך ולא מחמיא ואולי תצטרך ללמוד כמה דברים מחדש, אבל בסופו של דבר, אתה יכול לקחת את החיים שלך לכיוון אחר".

כמו שנעמי חוזרת אליו קסם דרומימעריצים רבים תוהים אם קמרן יובנקס ו צ'לסי מייסנר – חבריה הקרובים וחברי השחקנים לשעבר – עשויים גם הם לחזור.

נעמי אמרה את מוֹצָא"ממש התגעגעתי לשניהם השנה, והלוואי שהם יצלמו שוב, אבל הם פשוט עברו את הנקודה שבה הם אי פעם ירצו לחזור… לקמרן יש משפחה וצ'לסי עושה כל כך הרבה דברים אחרים, אני רק אל תחשוב שזה בקלפים עבורם."

הכוכב הוסיף, "אני כל כך אוהב אותם ועדיין רואה אותם כל הזמן; אנחנו בהחלט נשארים בקשר. אתה פשוט לא תראה את זה בטלוויזיה. זה מסריח כי הם הכי טובים. שניהם כל כך מנומסים ונורמליים! הייתי צריך [them]!"

שלוש הנשים עזבו קסם דרומי ב-2020 לפני העונה השביעית. בשלב מסוים, נראה שהם פרשו בגלל קתרין דניס הפיצו שמועות על נישואיו של קמרן. עם זאת, השלישייה הכחישה זאת מאוחר יותר.

לאחר שנפרדה ממטול, ארזה נעמי את מזוודותיה (שוב) וחזרה למדינת פאלמטו. "הייתי בערך במקום אחר… הייתי כמו, 'חזרתי לעיר. אני לא יודע מה לעשות. ואני לא בטוח לאן להמשיך מכאן'”.

למזלה של נעמי, עדיין היו לה קשרים בצוות השחקנים של בראבו (חוץ מהחבר לשעבר שלה קרייג קונבר).

"וניטה [Aspen] ולמדתי יחד לתיכון, היא הייתה שנה מתחתי, אז אנחנו מכירים 15 שנה", אמרה. "ו לווה [Bonaparte], בעצם כמעט צחקתי עסק איתה! הכרנו אותה דרך קרייג לפני שנים על גבי שנים ומהר מאוד הבנו, 'אוקיי, אנחנו לא הולכים לעבוד יחד אבל אנחנו הולכים להיות החברים הכי טובים!' אני באמת אוהב אותה מאז. היא הייתה חברה כל כך תומכת במשך כל כך הרבה זמן".

בבכורה של העונה השמינית, נעמי נלחמה עם קתרין, ששמרה טינה על זו של נעמי אינסטגרם פוסט מ-2020.

"תתבייש לך קתרין דניס", כתבה אז נעמי, בהתייחסה לשמועות שקתרין הפיצה. "בשביל זה ועוד הרבה דברים אחרים."

בראיון האחרון שלה, נעמי התייחסה למאבק עם קתרין. "למעשה אפילו לא הייתי מודעת לכך שהיא עדיין כועסת, או שזה עדיין רלוונטי, כי עבר כל כך הרבה זמן", אמרה. "אבל זה בערך כמו להקיש על הפסקה על משהו ואז לחזור חודשים על חודשים ועל חודשים מאוחר יותר. שום דבר לא השתנה באמת. זה היה כמו קפוא בזמן, באמת".

לעת עתה, הדרמה חוזרת להפסקה בזמן שהצופים ממתינים במתח לפרק הבא.

קסם דרומי עונה שמונה תשודר בימי חמישי ב-9/8 ב-Bravo.קישור מקור