הקסם הדרומי פטרישיה אלטשול פונה לשמועת החיבור של Shep

פטרישיה אלטשול התעמת עם שמועה על רומן פוטנציאלי סודי עם שפ רוז באינסטגרם לאחר ששיתפה תמונה קבוצתית שלה, אוסטן קרולו וויטני סודלר-סמית'.

לפני שהגנה על בנה מפני טענות על היותה "יומרנית" ו"מפונקת", בת ה-81 קסם דרומי חבר צוות השחקנים ירה בחזרה במעריץ שהציע שהיא מתחברת לכוכב השותף שלה, שפ, שהוא רווק טרי לאחר פיצול מ טיילור אן גרין וקטן ממנה בכמעט 40 שנה בגיל 42.

"הלוואי שכולכם תדעו את האמת… המשיכו לצפות," הקניטה פטרישיה בכיתוב התמונה של עצמה, אוסטן ו-וויטני ב-27 ביולי בארוחת ערב משותפת במסעדת Isaac Jenkins Mikell House בצ'רלסטון, דרום קרוליינה.

לאחר פרסום התמונה, מעריץ כתב, "בכבוד, אני מקווה מאוד שהשמועות על חיבורך ושל שפ אינן נכונות מיס פטרישיה. אין ספק, יש לך טעם טוב יותר בגברים."

ובתגובה, פטרישיה הבהירה שהשמועה מופרכת לחלוטין.

"אתה לא יכול להיות רציני," היא ענתה.

הקסם הדרומי פטרישיה אלשטול חוזרת בטענות על חיבור עם שפ רוז

מעריץ אחר פתח במשפט המכוון לבנה של פטרישיה, וויטני, ואמר, "וויטני היא מפונקת יומרנית… ", לפני שפטרישיה סיימה את הציטוט באמירה נוקבת.

"מפיקה מצליחה של מספר תוכניות טלוויזיה", שיתפה.

הקסם הדרומי פטרישיה אלטשול מתגוננת על הבן וויטני מפני טענות על מפונק

כפי ש קסם דרומי כוכבים בוודאי שמעו, שפ וטיילור נפרדו מוקדם יותר החודש לאחר כשנתיים של היכרויות על רקע שמועות הטוענות ששפ היה רמאי כרוני.

"לשפ יש בעיה אמיתית עם מונוגמיה וסירב להתחייב לטיילור, ואמר לה שהוא לא רוצה להיות רק עם אדם אחד ולשנות את אורח חייו", חשף מקור ל-PEOPLE בעקבות החדשות על הפרידה שלהם.

"היא פגועה להפליא, אבל היא יודעת שמגיע לה בחור שילחם עבורה, לא אחד שהוא כל כך אנוכי", הוסיפה שנייה. "הוא יתחרט על זה."

לפני הפיצול, שפ וטיילור חוו פחד הריון.

"אני לא רוצה להביא ילדים עכשיו. אבל אנחנו לא משתמשים בהגנה", אמר שפ לאוסטן בפרק ה-7 ביולי. "אני לא יודע מה אני רוצה."

במהלך אותו פרק, טיילור הטיל ספק בתגובתה המשמחת של שפ לתוצאה השלילית שלה.

"אתה הולך לכבד את הכאב והאומללות שלי?" היא תהתה. "אפילו לא שאלת איך אני מרגישה. פשוט חשבת, כמו, 'הו, לא, הייתה פחד. מה אני הולך לעשות?' כאילו, אף פעם לא באמת אמרת, 'אם הדברים היו קורים אי פעם, אתה יכול לסמוך עליי'".

קסם דרומי עונה שמונה תשודר בימי חמישי ב-9/8 ב-Bravo.קישור מקור