השופטת לשעבר של טום ג'ירארדי, טרישה א. ביגלו, הופכת מתנות

Tricia A. Bigelowהשופט לשעבר בקליפורניה שלכאורה עסק ברומן בן ארבע שנים עם אריקה ג'ייןבעלה המנוכר כעת, תומאס ג'ירארדימסרה מספר מתנות שקיבלה ממנו לנאמן הממונה על הליך פשיטת הרגל המתנהל שלו.

לפי דיווח חדש, טרישיה, שעזבה את תפקידה ב-2021, מסרה את המתנות לאחר בירור על כמה צ'קים שכתב לה תומס, כולל צ'ק של 5,000 דולר מחשבון משרד עורכי הדין שלו והמחאה של 10,000 דולר מחשבון. הוא שיתף בעבר עם עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס כוכב.

"השופט ביגלו לא רוצה שום דבר שאפילו פוטנציאלי קשור לכספים שגיררדי לקח מהלקוחות שלו קורבנות", עורך הדין של טרישה, אלן ג'קסוןאמר ל לוס אנג'לס טיימס ביום חמישי לאחר שהאוטלט ביקש הסבר על הצ'קים, שניתנו לה לפי הדיווחים ב-2017.

עורך הדין אמנם לא תיאר אף אחת מהמתנות שקיבלה טרישיה מתומס, וגם לא חשף כמה הן שוות, אבל הוא ציין שהיחסים ביניהם הסתיימו לפני כתיבת הצ'קים וטען שאין תיעוד שאחד מהצ'קים נפדה .

אלן המשיך ואמר כי טרישה, שלפי הדיווחים עסקה במערכת יחסים רומנטית עם תומס שהחלה ב-2012 והסתיימה בספטמבר 2016, האמינה שתומס הוא "עורך דין מצליח" ומעולם לא חשבה שהמתנות שקיבלה נרכשו בכסף ששייך לו. לקוחות.

"היא נחרדת ונחרדת מכך שהיא הייתה המקבלת הלא-יודעת של מתנות מוכתמות", הוא אמר, ואישרה שטרישיה "ביקרה את כל המתנות שהיא מודעת להן במהלך היומיים האחרונים".

"יש לה רקורד ארוך של תמיד להיות תומכת נלהבת של קורבנות פשע, והיא מתמקדת בתפקידה כדי לוודא שלפחות במקרה הזה הקורבנות האלה יהיו שלמים", הוסיף אלן על טרישיה, שהיתה נשואה ל עורך דין נוסף מאז 2018.

LA Times חשף כי המתנות הועברו לנאמן אליסה מילר אבל אמרה שהיא סירבה להציע הצהרה עליהם ואלן לא יאשר אם הם כוללים את עלות הניתוח הקוסמטי לכאורה שתומס שילם עבור טרישיה.

"הליכים רפואיים הם נושאים אישיים ופרטיים, ולא יהיה זה ראוי להגיב על כל דבר הקשור להליך רפואי", הסביר.

כפי ש RHOBH המעריצים אולי יודעים, אליסה ניסתה לאסוף את הנכסים שנותרו של תומס במאמץ לגמול לקורבנות שלכאורה גנב מהם. ובמהלך "סקירה מקיפה" של הרשומות הפיננסיות שלו ביולי, היא "זיהתה העברות רבות של אינטרסים ברכוש של העיזבון לצדדים שלישיים", מה שהביא לכך שהיא ביקשה מבית המשפט רשות לאיתור פריטים אלה ואולי לתפוס אותם.

בעקבות חשיפת מסירת המתנות של תומס על ידי טרישה, עורך הדין של אריקה, אוון בורחספרסמה הצהרה.

"הייתי רוצה לראות חשבונאות ציבורית של מה שהשופטת ביגלו אומרת שקיבלה ומה היא החזירה לנאמן", נכתב.

אריקה חשפה לראשונה את החדשות על הרומן לכאורה של תומס עם טרישה בסוף 2020, שבועות ספורים לאחר הגשת בקשה לגירושין. באותה תקופה, היא שיתפה קולאז' של הודעות טקסט שנשלחו לפי הדיווחים לתומס מטריקיה ב-2016.

"הוא שילם את חשבון הסאקס שלה ושילם עבור הניתוח הפלסטי שלה", טענה אריקה בכיתוב האינסטגרם שלה לפני שמחקה את הפוסט.

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור