השופט אישר את בקשותיה של ג'ן שאה לדחות את מועד מתן גזר הדין, כוכב RHOSLC יישפט על פשעי הונאה ב-2023

השופט מאשר את בקשת ג'ן שאה לדחיית מועד גזר הדין

ג'ן שאהתאריך גזר הדין של גזר הדין הוזז שוב.

בזמן ש עקרות בית אמיתיות של סולט לייק סיטי חברת הקאסט הייתה אמורה להופיע בבית המשפט ב-15 בדצמבר כדי להישפט על עבירות הונאה, בהן הודתה באשמה ביולי לאחר ששמרה על חפותה במשך יותר משנה, כעת היא תזכה ליהנות מהחגים עם משפחתה, כולל בַּעַל שריף "מאמן" שאהבטרם למד את גורלה.

"היועץ המשפטי של ג'ן שאה ביקש תאריך גזר דין חדש של 6 בינואר 2023 והשופט שטיין אישר את הבקשה!" ה עקרות בית של SLC באינסטגרם שיתפו עם העוקבים שלהם ב-23 בנובמבר. "תאריך גזר הדין הקודם נקבע ל-15 בדצמבר 2022".

בהודעות נלוות שנכתבו ל השופט סידני ה. שטייןעורך הדין של ג'ן, פריה צ'אודריכתב את הדברים הבאים:

"כפי שידוע לבית המשפט, אנו מייצגים את ג'ניפר שאה בעניין הנזכר לעיל, אשר מתוכנן לגזר הדין ב-15 בדצמבר 2022".

"בהסכמת הממשלה אנו מבקשים בכבוד מבית המשפט לדחות את גזר הדין של גב' שאה ל-6 בינואר 2023, בשעה 14:30, ולהתאים את מועדי ההגשה לתזכירי גזר הדין של הצדדים בהתאם".

בפוסט אחר מ ה-Bravo Docket באינסטגרם, ההסכם הוסבר עוד יותר.

"השופט נכנס למועד הדיון החדש המבוקש של ג'ן שאה ותאם את מועדי הגשת גזר הדין. אנחנו לא יודעים למה, יכול להיות החגים, יכול להיות המפגש…?" הם תהו, יחד עם רשימה של תאריכים, כולל 16 בדצמבר, כאשר הגשתה של ג'ן אמורה להגיע, ותאריך הגשת הממשלה ב-23 בדצמבר.

עו"ד רונלד ריצ'רדסשעבד בעבר בתיק נגד עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס כוכב אריקה ג'יין ובעלה המנוכר, תומאס ג'ירארדיגם שקל את המהלך של הדיון בגזר הדין של ג'ן.

"ג'ן שאה פשוט עברה להמשיך בגזר הדין שלה. היא לא רוצה ללכת לכלא בלי סיור אחרון עם השהסטנים!" הוא כתב. "היא בחרה תאריך לשבוע חג ההודיה, ואז העבירה אותו ל-15 בדצמבר, עכשיו אנחנו מחכים עד אחרי ה-1 בשנה. הממשלה הסכימה".

"שאה-מאז!" הוא הוסיף, בציניות אנחנו בטוחים.

כפי ש RHOSLC המעריצים אולי יודעים שזו הפעם השנייה שהדיון בגזר הדין של ג'ן הוזז. בעבר, מועד בית המשפט הוזז מ-18 בנובמבר ל-12 בדצמבר עקב "קונפליקט לוח זמנים מצד כמה מחברי צוות הממשלה", לפי עמוד שישי.

עקרות הבית האמיתיות של סולט לייק סיטי העונה השלישית תשודר בימי רביעי ב-21:00 בבראבו.קישור מקור