השופט מסכים למכור את הריהוט והחפצים של אריקה ג'יין ותומס ג'ירארדי במכירה פומבית תמורת עד 280,000 דולר מאחר שאחוזת RHOBH נשארת בשוק

השופט מורה למכירה פומבית של חפציה של אריקה ג'יין

אריקה ג'יין ו תומאס ג'ירארדיהריהוט והחפצים האישיים של הבית מופנים לבלוק המכירות הפומביות לאחר ששופט פדרלי חתם על שכירת חברת מכירות פומביות שתארח את המכירה.

בעוד אחוזת פסדינה של בני הזוג המנוכרים נשארת בשוק תמורת 7.5 מיליון דולר, מספר פריטים שלה ושל תומס, כולל "פסנתר סטיינווי, אייקונים דתיים, פסלים, מנורות, שטיחים, קרמיקה, כלי זכוכית, בגדים ונעליים, ומזכרות ספורט, " לקראת מכירה בספטמבר.

על פי מסמכי בית המשפט שהגיעו לידי רדאר אונליין ב-14 ביולי, השופט העומד בראש הליכי פשיטת הרגל של ה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס בעלה לשעבר של star אישר מכירה שתוכננה ל-21 בספטמבר 2022, שצפויה ללכוד בין 191,000 ל-280,000 דולר עבור האחוזה של תומס.

כפי שציין האאוטלט, אריקה, שמתגוררת כיום בשכירות של 9,500 דולר לחודש ליד מערב הוליווד, הצהירה כי היא לקחה רק כמה רהיטים מביתה הקודם כשעזבה בסוף 2020. בינתיים, תומס נשאר בבית בבית עם חפציהם עד חודשים מאוחר יותר בפברואר 2021, אז הוא אובחן כחולה דמנציה והועבר לקהילה מוגנת בכירה.

כפי ש RHOBH המעריצים יודעים היטב, אחוזת הנישואין לשעבר של אריקה ותומס נמצאת בשוק כבר יותר משנה, וכרגע, נושיו וקורבנותיו מקווים לראות את הבית מוכנס לעיקול ונמכר. ולמרות שזה עדיין לא קרה, עו"ד רונלד ריצ'רדס הודיעה על תוכניות להציע 6.9 מיליון דולר עבור הנכס מוקדם יותר השבוע.

"[Lauren Boyette-Richards] ואני מנסה לרכוש [Erika Jayne]הבית של הנאמן", כתב רונלד באינסטגרם ב-13 ביולי. "זה כדי שהעוקבים שלנו יוכלו לראות איך הוציאו את כספי הקורבנות וכדי לקבל חלק מהדקדנס. אנו נשתמש בו גם לפורום ציבורי על פעילויות תיקון ראשון, משהו שאריקה והצוות המשפטי שלה מתנגדים בתוקף. הם רוצים דיונים ומשפטים חשאיים, לא בדיקה ציבורית. אנחנו נגיש את ההצהרה שלה שם יחד עם שחקנים אחרים בתיק".

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור