השופט פוסק נגד זכויותיה של אריקה ג'יין על עגילים של 750 אלף דולר

קרדיט: MEGA

אריקה ג'יין ספג הפסד גדול בבית המשפט ביום שלישי.

בתור ה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס חבר השחקנים ממשיך לשמור על חפותה על רקע מספר תביעות הונאה ומעילה נגד עצמה וגם נגד בעלה המנוכר, תומאס ג'ירארדיעו"ד רונלד ריצ'רדס אישרה כי העגילים בסך 750,000$ שלטענתה קיבלה בתמימות, במתנה, אינם עוד ברשותה.

"העגילים נעלמו," רונלד מוּצהָר בטוויטר ב-28 ביוני. "הנאמן כבר עשה [Erika Jayne]העגילים הקודמים של השופט מוותר על כל הזכויות של אריקה ג'ירדי על העגילים!! איזה שימוע. השופט מסכים עם הנאמן. הבקשה מתקבלת".

ל-RHOBH אריקה ג'יין אין יותר עגילים

במהלך היום ביום שלישי, רונלד שיתף מספר ציוצים בנוגע למקרה של אריקה, וציין כי עורך הדין שלה, אוון בורחסהופיע בשמה, וחשף שהוא נקנס ב-400 דולר בגין טעות בניירת הנוגעת למשפט חבר מושבעים.

לאחר מכן הוא שיתף כי אוון אמר לבית המשפט שאין לו עוד גישה לכספת שבה מוחזקים העגילים, ששוויים כעת מוערך ב-1.4 ​​מיליון דולר, למרות שההערכה הרשמית תלויה ועומדת, והוא התלונן על האשמות שהתמודדה עם אריקה כתוצאה מהתנהלות לא נכונה של תומס.

בעוד הדיון נמשך, עורך דינה של אריקה התייחס לשיק שנכתב מחשבון נאמנות הלקוח של תומס והצביע על תשלום פשרה בסך 64.845 מיליון דולר.

"הוא הולך לטעון שצריך להעניק חלק מהכסף הזה לג'ירארדי בנפרד, אז בעצם זה היה בסדר לגנוב חלק מהכסף הזה כי ג'ירארדי היה זכאי לעמלות. (הבעיה היא שצ'ק לא הגיע לעורך הדין, ולכן יש להניח שמדובר בשכר טרחת לקוח). עורך הדין שלה מנסה ליצור תשלום מגירה היפותטי ל [Thomas Girardi]. הוא מתווכח על [the] ביום שבו בוצעה הרכישה של $750,000. הוא טוען כך [Girardi Keese] שילם לעצמה 2 מיליון דולר עלויות כך שהכסף הזה יכול להיות של טום, לא של הלקוחות. חכם אבל זה ספקולציה ואנחנו יודעים שהוא גנב כספי לקוחות", הסביר רונלד.

למרות שהשופט קבע שיש להחרים את העגילים של אריקה, רונלד גילה שהשופט "לא מאמין [Erika Jayne] ידע מה קורה."

"הוא אומר שהמקרה הזה הוא טרגדיה. הוא אומר שמר ג'ירארדי זכה במוניטין וקריירה מזהירים, אבל משהו לא בסדר. הוא אמר שהאנשים שבאמת סבלו הם האנשים שהוא ייצג. הוא אמר שאריקה תצטרך לסבול גם כן", שיתף רונלד. "הוא אמר שהיהלומים צריכים לחזור לאחוזה. סוף סוף הוא מתייחס לנושא העומד, הוא אמר שלנאמן יש סמכות להגיש תביעה משפטית".

השופט לא מאמין ל-RHOBH אריקה ג'יין ידעה על הונאה של תומאס ג'ירארדי

לדברי רונלד, זה פשוט לא משנה אם אריקה ידעה או לא על הפשעים שתומס מבצע נגד לקוחותיו לשעבר. אחרי הכל, העגילים "נגנבו".

"השופט מבהיר, אין לו שום עובדות שהיא ידעה, אבל זה לא משנה", רונלד צייץ בטוויטר. "עדיין היה לה רכוש גנוב."

"הוא אמר שזה ברור שזו הונאה ומעילה", הוא נמשך. "השופט אמר שהנאמן אינו מושפע ממעשיו הרעים של ג'ירארדי. (אני צופה שאריקה תפסיד את ההצעה הזו.) ברור שהנאמן לא יהיה תקוע עם ידע."

שופטת RHOBH אריקה ג'יין מאשרת הונאה ומעילה של תומאס ג'ירארדי

בזוג ציוצים נוספים, רונלד שיתף כי הנאמן המנהל את תיק פשיטת הרגל של תומס ייקח בעלות על העגילים וימכור אותם בבית משפט פתוח כדי לגמול קורבנות של התנהגות הונאה של תומס.

"הערך ייקבע על ידי מומחים. איפה שהכסף ילך זה לאחוזה", רונלד גילה.

עגילי RHOBH Erika Jayne להימכר על ידי נאמן

RHOBH צפייה ישירה – זהו גם שרשור הצפייה החיה בפרק החדש של הערב של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12, שתשודר ב-8/7c ב-Bravo. עם שידור הפרק, שתף את המחשבות שלך למטה.קישור מקור