השחקנים של RHOA מגיבים ל-Cdle Diss של מרלו המפטון

מרלו המפטון נתנה לחבריה לצוות נרות בפרק של יום ראשון בערב של עקרות הבית האמיתיות של אטלנטה. אבל, בצורה אמיתית של מרלו, היא עשתה זאת בדרכים המוצלות ביותר.

לאחר רכישת אוסף של נרות, מרלו ערכה משחק בחירת חדרים "מהנה" במהלך טיול הבנות שלה להרי בלו רידג', במהלכו קראה את הדיס הכתוב על הנר והעניקה לאדם הראשון לנחש עם מי הייתה ההערה הבחירה המוקדמת ביותר של חדר.

"ראיתי את המותג החמוד הזה, היו להם אמירות קטנות על הנרות. אז אני מרים את הנר וקראתי אותו בקול רם, מי שניחש את זה, הם הצליחו לבחור חדר", הסביר מרלו בפרק של ה-18 ביולי. RHOA: After Show.

תוך כדי צ'אט עם כוכב שותף סניה ריצ'רדס-רוס, מרלו חשפה שבאחד הנרות שלה נכתב, "אווירה טובה ורכילות רעננה". ואחרי שסניה חשד שהתיאור מתאים ביותר שר ויטפילדתיקן אותה מרלו ואמר שהחפירה בערך קנדי בורוס.

"אני מקבל את הוויברס הטוב, אבל רכילות טרייה?" שאל קנדי ​​בתגובה.

ואז אחרי דרו סידורה ציין שקנדי "ישתה את כל התה", נראה שקנדי מרגיש בנוח עם התווית.

"מי אני?" היא ענתה בחוצפה.

בנר נוסף נכתב, "תקוות גבוהות וציפיות נמוכות", ומיד סניה ניחשה את דרו.

אבל היא שוב טעתה. ואחרי שמארלו חשף את הכבוד שזכה לשיר, סניה אמרה, "גם זה נכון", נתנה בראשו למערכת היחסים של שרי בעבר עם החבר לשעבר, טיירון גילימסשהעמיד אותה בפילדלפיה לפני שניסה למכור סיפורים על הרומנטיקה שלהם.

למרות ששרי היססה לקבל את זה בהתחלה, היא הודתה בסופו של דבר, "זה די נכון." ובכל זאת, לאחר שהתוודתה שמערכת היחסים שלה עם טיירון הייתה הוכחה לתווית, אמרה שרי שהבחירה של מרלו הייתה "חפירה לחלוטין".

"הנר היה מוצל. זה היה מרלו להיות מאוד מוצל לכולם. כי אני חושבת שכולם היו די שליליים", היא ציינה.

באשר לנר של דרו, שבו נכתב: "מריח כמו החלטות חוזרות ונשנות ומשאלות משאלות", דרו הכחישה שהיא מתאימה לתיאור.

"אני זוכר שפשוט התבלבלתי. משאלת לב? לא, אני מתגלה. זו לא הייתי אני", הבהירה.

קניה מור היה כמובן גם מוצל על ידי מרלו בתוך המשחק. עם זאת, במבט לאחור על הבחירה של מרלו, שאמרה, "מריח כמו מסירות ואשליה", קניה הבהירה שלא אכפת לה מהדיס של מרלו, וגם לא הופתעה מהשליליות שלה.

"כולם שליליים. שוב, אתה מתחיל להיות שלילי כלפי אנשים שאמורים להיות חברים שלך. עכשיו, אם הייתי שם, למה היית אומר משהו כזה כדי להעליב אותי, כדי להעליב את החברים האחרים שלך שנמצאים שם כדי לתמוך בך?" היא תהתה.

"זה מרלו. לא חבר לאף אחד, לא חבר אמיתי. חבר מזויף, כן, לא חבר אמיתי", הוסיפה.

אבל למארלו אין חרטות על המשחק.

"חשבתי שזה חמוד. הנרות הגיעו ככה. אני לא [tell them what to write on them]. הם לא נעשו עבורם בהתאמה אישית [but] הם חשבו עליהם כשהם יצרו אותם", היא חשפה.

עקרות בית אמיתיות מאטלנטה צפייה ישירה – זהו גם שרשור הצפייה החיה בפרק החדש של הערב של RHOA פרק עונה 14, שישודר ב-8/7c ב-Bravo. עם שידור הפרק, אנא שתף ​​את ההערות שלך בצ'אט שלנו למטה.

קישור מקור