השף דייב ווייט מרגיש נבגד על ידי ההערה של ג'ייסון גאסקל

על פרק מפוקפק של צפו בשידור חי מה קורה, ג'ייסון גאסקל שיתף את מחשבותיו האמיתיות לגבי השף דייב ווייטששלח הודעות טקסט פוגעניות ל נטשה ווב במהלך הרומן השנוי במחלוקת שלהם. כשהעונה שודרה, דייב התנצל על התנהגותו, למרות שהוא ונטשה כבר לא בקשר.

במהלך הראיון של ג'ייסון, איש החטיבה הכריז שהוא "ב-100% בצד של נטשה". ההצהרה הפתיעה מעריצים רבים של מתחת לסיפון ים תיכוני מכיוון ששני החברים לצוות חלקו דרגש לאורך רוב העונה.

בראיון עבור עוד פודקאסט מתחת לסיפוןהשף דייב צפה בקליפ של התגובה של ג'ייסון (בפעם הראשונה), והוא נתן את תגובתו המיידית.

"לא ראיתי את זה," גילה דייב, דרך Showbiz Cheat Sheet. "אלוהים אדירים. יכולתי להתמודד עם נטשה עצבן אותי עכשיו, אבל כשעברתי לגור עם ג'ייסון, היה לו תקופה קשה על הסיפון. ותמכתי בבחור הזה".

דייב המשיך ואמר, "היו כמה פעמים שבהן תראה בתמונות איפה אני וג'ייסון לא שם. זה בגלל שאני יושב איתו ואנחנו משוחחים. אני בעצם תומך בבחור. אני לא מאמין שהוא אמר את זה."

הוא התייחס גם לטענתה של נטשה שהטקסטים היו רע יותר ממה שהוצג. "הייתי אידיוט מוחלט, מודעות *** לפעמים [to Webb]. אבל זו לא האמת", אמר ורמז להצעתה של נטשה שקיבל עריכה טובה. לקרוא לנטשה 'של*ת', אמר, הייתה הפעולה הגרועה ביותר שלו.

דייב גם התחרט על שדחף את ג'ייסון בתחילת העונה כשהניח שהאיש מפלרטט עם נטשה. לדברי דייב, המפיקים תיארו זאת במדויק. "באופן אישי, אני לא חושב שהם החמיצו משהו", שיתף. "הייתי שיכור בלאק אאוט."

למרות זאת, דייב הופתע מזה של ג'ייסון WWHL הערה, כי הם "התחברו… אוהב [I had] מערכת יחסים ממש טובה עם ג'ייסון."

השף גם התחבר עם חברי צוות אחרים בסיפון. "[Bosun] סערה [Smith] הוא ממש מוכשר", אמר דייב. "היה לו חינוך ממש קשה. כדי להיות איפה שהוא עכשיו, הוא הורג את זה. סטורם היא אגדה מוחלטת. [Mzi] זי [Dempers] גם… וכולם תמכו בי כל כך לאורך העונה. זי, סטורם ו קורטני [Veale]. לכולם היה הגב שלי. בעצם לא יכולתי לעשות את זה בלעדיהם".

מתחת לסיפון ים תיכוני משודר כעת בערבי שני בשעה 20:00 EST בבראבו.

קישור מקור