השפית רייצ'ל מטילה את אוסטן קרול, מדליפת טקסטים מבראבו

מתחת לסיפון כוכב השפית רייצ'ל הארגרוב עלתה לדף הטוויטר שלה ביום שלישי, שם היא כיוונה קסם דרומי חבר בהפקה אוסטן קרול תוך שהוא מברך אותו על קו הבירה שלו, טרופ הופ. הציוצים שלה משכו את תשומת הלב של צוות יחסי הציבור של בראבו.

כשהיא ניסתה את אוסטן בטוויטר והדליפה שורה של הודעות שקיבלה מהחטיבה ליחסים אישיים של הרשת, רייצ'ל הטיחה את אוסטן כ"קולה שיכור" תוך שהיא גם האשימה אותו שפ רוז של הצגת התנהגות בריונית באחת מהמצגות Upfront של Bravo.

"כל הכבוד להכי [narcissistic] טוץ על [Bravo TV]" רייצ'ל צייץ בטוויטר ב-26 ביולי לאחר שראיתי כתבה על טרופ הופ.

השפית רייצ'ל הארגרוב מגדלת את אוסטן קרול בתור טוואט נרקיסיסט

בעקבות הפוסט, רייצ'ל קיבלה הודעה ממישהו עם בראבו, ששותפה מאוחר יותר ב- אינסטגרםיחד עם כמה אחרים, על ידי בראבו ברייקינג ניוז.

"היי רייצ'ל – זה פייטון מ-Bravo PR. ראיתי את הציוץ שלך על אוסטן מ-Southern Charm ורציתי ליצור קשר. זה לא האינטרס שלנו שתגיד דברים שליליים על תוכניות אחרות ברשת. כל הצגה וכישרון צריכים לתמוך אחד בשני או פשוט לא להגיד שום דבר", כתב האדם האלמוני, בין השאר.

"רק תוודא שהקולה השיכור יודע לא לדבר איתי שוב," ענתה רייצ'ל.

ואז, אחרי שהם ביקשו "קצת יותר הקשר", נשבעו שהם "יוודא שהוא לא יגיד שוב כלום", סיפרה רייצ'ל על התמודדות שהיתה לה עם אוסטן בפלורידה.

"הוא היה בטמפה ובפורט לודרדייל איפה שאני גר… נפגשנו… אבל מה שבעצם היה טוב זה שפגשתי את צוות הבירה שלו. כולנו היינו [hanging] הַחוּצָה. הוא לא אהב את העובדה שאני לא חוגגת ועשה את כל הקטע שלו… להיות אידיוט", היא נזכרה והוסיפה כי אוסטן יצר איתה קשר ימים לאחר מכן.

רייצ'ל אמרה אז שהיא הצטלבה עם אוסטן ושפ בחזית.

"גם כשהוא ו [Shep] [threw] התיק שלי על הרצפה ב [Upfront] בזמן שחיכיתי ללכת לעשות חזרה לבוש", שיתפה.

"אני שומע אותך – זה גס רוח ולא מקובל מצידו. מצטער שהיה לך את החוויה הזו איתם. נבקש שמישהו ידבר איתו גם אבל נשמח שתסיר את הציוץ מכיוון שזה היה אירוע אישי", כתב האדם בחזרה.

מתחת לסיפון השפית רייצ'ל הארגרוב משתפת טקסטים מבראבו על אוסטן קרול דיס

אוסטן גם הגיב על הדיס בעצמו, כפי שניתן לראות ב-DM הדלפה ששותף על ידי בראבו ברייקינג ניוז.

"רחל?" הוא שאל. "וואטף."

הקסם הדרומי אוסטן קרול מגיב לרייצ'ל הארגרוב דיס ב-IG DM שהודלף

בכמה הודעות אחרות ששותפו בטוויטר, רייצ'ל אמרה ש"נמאס לה" מהבולש-t והיא לא תשתתף ב-BravoCon באוקטובר.

"אני לא יושב אני קם… נמאס לי מהב"ש… אני מסרב להשתתף ב [BravoCon]", צייצה רייצ'ל, דרך בראבו וקוקטיילים עַל אינסטגרםגם תיוג מתחת לסיפון ו-Bravo TV.

"נ.ב… פ-ק מתחת לסיפון," היא הוסיף.

רייצ'ל הארגרוב מסרבת להשתתף ב-BravoCon, פוגעת מתחת לסיפון

קסם דרומי עונה שמונה תשודר בימי חמישי ב-9/8 ב-Bravo.קישור מקור