הת'ר'ס קייג'י על עין שחורה, ג'ן משלמת חוב

מי זה אַברָשׁ מנסה להגן?! ולמה אנחנו עדיין משחקים בלש על העין השחורה שלה? על הפרק הזה של עקרות הבית האמיתיות של סולט לייק עִיר, מרדית' מנחה תצוגת אופנה, ג'ן מחזיר כמה חובות קודמים, ו ויטני מתקשה להבין את הידידות שלה עם הת'ר.

זה לילה שלוש בסן דייגו, והגברות עדיין מנסות להבין את תעלומת העין השחורה של הת'ר. הת'ר, כמובן, ממשיכה לרקוד סביב הנושא, ובכל זאת בוהה בג'ן כשהיא אומרת שהיא "עדיין לא בטוחה מה קרה" לעין שלה. אני בטוח שהת'ר הייתה קורצת לג'ן אם היו לה שתי עיניים טובות… וויטני קולטת את זה ומתחילה לחבר את מה שהת'ר מנסה לומר בקוד.

הת'ר לא רוצה לדבר על העין שלה יותר, אז דנה קופץ בגלל #זמן מסך. דנה מסבירה שהיא רוצה להיות אמיתית עם ג'ן, ולכן היא מטילה פצצה. דנה מסבירה שהיא מכירה מודיע למקרה של ג'ן. המודיע הספציפי הזה אמר לדנה להיזהר בקרבת ג'ן, ומכיוון שדנה סומכת על האדם הזה, היא מרגישה שהיא הייתה מביכה ליד ג'ן כל סוף השבוע.

ג'ן צועקת שאם דנה "רוצה להביא את זה, כדאי שהיא תיקח את זה לקו הסיום". ג'ן מתעצבנת בגלל שדנה דנה בסוגיות המשפטיות שלה, שאולי מגיעות ממקור אמין ואולי לא. באופן טבעי, ג'ן מסתערת (כי מה עוד עושה עקרת בית במצבים האלה), אבל דנה נהיית אמיתית עם הבנות הנותרות ליד השולחן.

וויטני מסבירה לדנה שכולם רוקדים סביב ג'ן כדי להימנע מעימות, במיוחד כשזה מגיע למקרה של ג'ן. מרדית' לא מאמינה שדנה תדבר על דברים ש"יאיימו" על ה"חופש" של ג'ן כשדנה היא פשוט אורחת של אורח (הם אוהבים לזרוק את הזמר הזה שם החוצה), והיא מתרצת את עצמה מהקבוצה ללכת לנחם את ג'ן. אַברָשׁ.

ג'ן מנסה לכעוס על מה שדנה אמרה, והיא מצהירה שהיא חשבה שהדברים מגניבים בינה לבין דנה. ג'ן אפילו נתנה לדנה קופסת צבע לשיער כדי לעזור לאחות עם כל השערות האפורות האלה. אם זו לא ידידות, אז אני לא יודע מה זה… (גלגול עיניים).

דנה אומרת לבנות הנותרות ליד השולחן שחייב להיות משהו על ג'ן כי אחרת למה ה-FBI ישקיע כל כך הרבה מאמץ בתיק הזה? וויטני מתחילה לחשוב (מפחיד, אני יודעת), והיא אומרת שאם ג'ן אכן תעלם, היא תהיה מוכנה לערוך איתה ביקור "זוגי". LOL, וויטני.

בינתיים, ג'ן מבשלת בזמן שמרדית' והתר מנסות להרגיע אותה. אני די בטוח שבמאמץ לשמור על העלילה של העין השחורה, והת'ר אומרת לג'ן שהיא צריכה להגיד לבנות, "למה שלא נדבר על איך הת'ר באמת קיבלה את העין השחורה הזאת?" רגע – האם הת'ר הודתה רק שג'ן הכתה אותה?! מרדית' מזועזעת.

ג'ן חוזרת לשולחן לקראת מה שנראה כסיבוב ב'. ככל הנראה היא הכינה את אגרופה למקרה שמישהו יצא מהקו, מכיוון שעכשיו כולנו (לכאורה) יודעים למה היא מסוגלת. ג'ן מפקפקת במודיע המסתורין של דנה, אבל דנה טוענת שהיא סיפרה לג'ן רק מתוך כנות.

הקבוצה חזרה ל-SLC, ומרדית' מתכוננת לגיוס התרומות עבור ADR, הקרן החדשה של אחותה. מרדית' מסבירה שזה בסיס לבריאות הנפש והתמכרות, אז ברור שצריך להיות א ברוקס מרקס תצוגת אופנה מעורבת. מרדית' כל כך נרגשת (לעולם לא תדע את זה על סמך הקול המונוטוני שלה), והיא מהרהרת אילו נשים ישתתפו באירוע לאחר שנודע לו שוויטני לא תוכל להגיע אליו. מרדית' סקרנית איך ליסה יהיו באירוע, בהתחשב בקשר ביניהם סלעי.

הת'ר מבקרת אצל הבסטה הידועה לשמצה אנג'י ה. אנג'י שואלת את הת'ר על הסף אם יש לה זכרון כלשהו לגבי העין שלה. אנג'י היא על הת'ר, אבל שוב, הת'ר רוקדת סביב העין השחורה. אנג'י יודעת שלג'ן יש מזג, והיא אומרת שוב ושוב להת'ר שהיא לא צריכה להגן על אף אחד.

וויטני מוכנה לשחרר את הרע ולהתמקד בחיובי. כשהיא מדפדפת בכמה תמונות ישנות, היא קוראת לאחיה למחצה. וויטני מבינה שככל שהיא גדלה, ייתכן שחלק מהאנשים (הת'ר) פשוט לא יגדלו איתה.

ג'ן FaceTimes עם המטפל שלה, והיא דנה ברגשות הרבים שהיא חווה. היא נכנסת עמוק יותר לתוך דיכאון וחרדה, אז המטפל שלה מזכיר לה להגדיר את התמיכה לה תזדקק לעתידה. כשג'ן מדברת עם המטפל שלה על בעלה וילדיה, כל מה שיכולתי לתהות הוא איך נוכל לשים את ידינו על 2022 יְוֹמָן ליד המחשב שלה, ואיזה סודות יכולים להיות שם?

גיוס התרומות של תצוגת האופנה של מרדית' בעיצומו, והיא תולה תקוות גדולות שזה יעבור בהצלחה מכיוון שהסיבה כל כך קרובה ויקרה לה. כשמרדית' רואה את דנה ואנג'י ק', היא אומרת שהטיול היה "הרבה". היא אומרת לנשים שהיא לא "כועסת" על ההתנהגות שלהן (ספירת המטורפים היא עד חמש פעמים, וכולנו נדע שכל פעם שאדם אומר שהוא לא כועס, הוא 100% מטורף). היא מזכירה לדנה שהיא הייתה בטיול כי מרדית' הביאה אותה לשם (אאוץ'), ולאחר שקרעה להם אחד חדש, מרדית שולחת אותם לדרכם.

ליסה יודעת שמרדית' לא מחבבת אותה, אבל היא באה לתמוך במודעות לבריאות הנפש. עם זאת, מרדית' רק מאמינה שליסה הופיעה כדי שתוכל להצטלם ברשתות החברתיות ולהציל פנים.

מסתבר שג'ן שאלה אנג'י ק. עבור חשבונית מהמסיבה שאנג'י זרקה מְאַמֵן (כל זה 13,000 דולר), וג'ן רוצה להחזיר לה. זה לא נראה טוב להיות חייב לאנשים כסף ביודעין, במיוחד כשאתה עומד לעמוד לדין על הונאה.

ליסה, אנג'י ודנה מדברות על איך אנג'י ה' התקשרה לג'ן. הם פשוט לא יכולים להאמין שג'ן הסכימה לשבת כדי לדון באירועים שנגרמו על ידי הרינגטון שגרמו לה לנסות להתאבד. דנה מצהירה שג'ן היא לא אדם טוב או חברה טובה, והיא צריכה להיות עקבית, אחרת זה מְסוּכָּן.

מרדית' בחליפת הפאייטים שלה בשעות היום היא הכל. היא פונה לגאוותה לאחותה ואחיין שלה ואז מתרחשת תצוגת אופנה נהדרת. לאחר ההופעה, ג'ן והמאמן מניחים את אנג'י ק' ובעלה בצד כדי להסדיר את התוצאה, אם תרצו. המאמן לא רצה להיות חייב לאף אחד, וזה מצמרר ומביך. אנג'י צודקת כשאומרת שכדאי שתפנה את הצ'ק הזה לפני שהממשלה תקפיא את החשבון של ג'ן…

למחרת, הת'ר הולכת לביתה של חברתה לשעבר וויטני. בשלב מסוים, מזג אוויר רע היה כוח שצריך להתחשב בו, אבל עכשיו, בגלל שוויטני הכריזה על הפסקת ידידות, הדברים פשוט לא אותו הדבר. וויטני אומרת להת'ר שהיא מודאגת ממנה למרות המרחב המוזר בו הם נמצאים. הת'ר המומה לגלות שלוויטני אכפת מהרווחה שלה. הת'ר מזכירה לוויטני שהיא אפילו לא יודעת מה קורה בחייה, עד כולל מה גרם לעין השחורה.

וויטני מנסה כל טקטיקה כדי להבין איך הת'ר נפצעה, אבל הת'ר לא זזה. היא מחזיקה את העין מעל וויטני כמו שדנה משתלשלת למודיע של ג'ן. וויטני רוצה להיות המקום הבטוח של הת'ר (אחרי שהיא אמרה להת'ר מוקדם יותר בעונה שהיא לא מקום בטוח עבור וויטני), והת'ר צוחקת ואומרת, "הציץ של ג'ן [gave her the black eye]. זה כוח טבע".

בשיא הרצינות, הת'ר אומרת לוויטני, "אני לא יודעת אם הייתי אומרת לך כי האמון נשבר." וויטני בעצם מתחננת שהת'ר תספר לה, אבל הת'ר עומדת על שלה. היא ממש פגועה מהפסקת החברות הזו, והיא אומרת לה שהחברות שלהם לעולם לא יכולה להיות חזקה כמו פעם. באופן אמיתי, הת'ר אומרת לוויטני, "בואו פשוט נאהב אחד את השני וניתן זה לזה מקום". ואני די בטוח שוויטני כועסת יותר מכך שלא גילתה מי נתן להת'ר את העין השחורה מאשר הסתיימה ידידותם…

ספר לנו – מה חשבת על הפרק?

קישור מקור