מוכרת את הת'ר אל מוסה של Sunset על הרגשה

הת'ר אל מוסה על "עליות ומורדות" של כריסטינה יחסים

קרדיט: שרה דה בור/startraksphoto

הת'ר אל מוסהלשעבר הת'ר ריי יאנגפותחת על מערכת היחסים שלה עם כריסטינה הולאשתו לשעבר של בעלה, טארק אל מוסא.

בעוד היא וטארק ממתינים ללידתו של התינוק שלהם, ה מכירת שקיעה כוכבת מודה שהיא מרגישה שהיא "שנייה" אחרי כריסטינה על החוף מנחה, שכיכב בעבר לצד טארק על פליפ או פלופדנים ב"עליות ומורדות" שלהם ומדברים על הורות משותפת.

"לא דיברתי על זה הרבה כי אני אדם מאוד שמח וחיובי, אבל הרגשתי שאני תמיד במקום השני", הודתה הת'ר בפרק ה-29 בנובמבר של Today All Day's הכללים החדשיםבאמצעות E! חֲדָשׁוֹת. "אף אחד אף פעם לא גרם לי להרגיש ככה, אבל אני חושב שכאשר לבן הזוג שלך היה מערכת יחסים ארוכה כל כך עם בן הזוג הקודם והרבה אהבה, וזה היה גירושים פומביים מאוד, ואתה נכנס לזה, ואתה מתאהבים אחד בשני, אבל אתה תמיד חושב על האקס – כאילו, בשבילי עשיתי זאת."

"אז הייתי צריך לנווט את הרגשות שלי יחד עם התאהבות בגבר, גידול ילדים, הקמת משפחה חדשה לגמרי, וגם צילום תוכניות טלוויזיה משלי", הוסיפה.

כפי שהמעריצים יודעים היטב, כריסטינה וטארק, החולקים את הבת טיילור, 12, ובן בריידן, 7, נפרדו ב-2016 לאחר שבע שנות נישואים והתגרשו ב-2018. ואז, בשנה שלאחר מכן, טארק החל לצאת עם הת'ר, ו בשנת 2021 הם התחתנו. בינתיים, כריסטינה נישאה בשנית פעמיים, תחילה לבעל לשעבר נמלה אנסטדאיתה היא חולקת את בנה האדסון בן ה-3, ולאחר מכן לבעלה הנוכחי, ג'וש הול.

ולמרות שהנשים עברו את הרגעים הגבוהים שלהן, שלחו פרחים של יום האם אחת לשנייה בשנת 2021, היו להן גם כמה רגעים שפל, כולל חילופי הדברים המלוהלים שדווחו עליהן במאי, שהתרחשו באחד ממשחקי הכדורגל של ילדיהן.

עם זאת, הת'ר אמרה שכשזה מגיע, הם תמיד שמים את הילדים במקום הראשון.

"זה לא תמיד היה מושלם," הודתה הת'ר. "כלומר, בהחלט היו לנו כמה עליות ומורדות, ולהם היו עליות ומורדות. ואני חושב שהיא הבינה כמה אני אוהב את הילדים, והם מס' 1 בשבילי בכל דבר. אז כל דרמה בצד, הילדים הם הדבר הכי חשוב לכולנו".

בחדשות אחרות, כריסטינה פנתה לסטורי באינסטגרם שלה ביום שני, 28 בנובמבר, כדי להסביר את החלטתה להרחיק את בנה הדסון מהמדיה החברתית לאחר שפרסמה תמונה משפחתית בעמוד הראשי שלה שבה אמוג'י מכסה את פניו של הילד.

"איזה טיפה יותר טובה לתמונות משפחתיות מאשר שדה יפהפה בצבעי סתיו?! הצילום הזה היה אחד האהובים עליי. אני אוהבת את המשפחה שלי", כתבה כריסטינה בכיתוב התמונה המשפחתית שלה.

https://www.instagram.com/p/Clg_ab4vzr_/

בעקבות שיתוף הפוסט, רבים מהמעריצים והעוקבים של כריסטינה תהו מדוע אנט יכולה לשתף תמונות של פניה של הדסון, אבל היא לא יכולה.

"כמה טיפשי שאתה לא יכול להראות את התמונה של הילד שלך, אבל הוא מעלה אותו לאינסטגרם. משפחה יפה", אמר אדם אחד.

"אם מישהו רוצה לראות את הדסון, עברו לדף של בעלה לשעבר הנרקיסיסטי של כריסטינה, שם הוא מנוצל במלואו למטרה היחידה להרוס את האדם שהוליד אותו", כתב שני.

"אבא שלו יכול להראות את הפנים שלו אבל אתה לא יכול? מגוחך", הוסיף שלישי.

עם זאת, בעוד אנט האשימה לאחרונה את כריסטינה ב"ניצול" של בנם ברשתות החברתיות ובטלוויזיה, כריסטינה אמרה בסטורי שלה באינסטגרם שזו הייתה למעשה ההחלטה שלה להשאיר את הדסון במצב לא מקוון.

"זו תהיה הפעם האחרונה שאני מדבר על זה… מכיוון שיש כל כך הרבה בלבול ומידע כוזב על התמונות של הדסון", כתבה כריסטינה. "אנשים פה אומרים לי, 'אף פעם לא אמרו לה שהיא לא יכולה לפרסם'… אממ נכון… מעולם לא אמרתי את זה! לא אמרו לי שאני לא יכול יותר לפרסם את הדסון… לא אמרו לי שום דבר על ידי שופט כי מעולם לא הייתי מול שופט. בחרתי ובוחרתי לא לפרסם את הדסון כי הייתי מותש מכך שאינסטגרם משמש כלי נגדי".

"זה לא קשור לפרסומות, אנשים צריכים לכרוך את הראש סביב העובדה שכל זה לא באמת קשור לפרסומות. מדובר על CONTROL."

"יש הרבה דברים שכבר לא הייתי בסדר איתם. אינסטגרם שימשה כלי נגדי לשפוט את סוג האמא שהייתי ונמאס לי מזה. כל תמונה שפרסמתי של הדסון בסטורי או בעמוד הראשי שלי צולמה מסך ונפרדה. לכן אני בוחר שלא לפרסם את הדסון. עכשיו ה '[know] הכל יכול לחזור לדף שלו בבקשה. תודה."

כריסטינה הול מדברת על בן הדסון במדיה חברתית על רקע טענות ניצול של Ant Anstead

כריסטינה על החוף עונה רביעית יוקרתה ביום חמישי, 8 בדצמבר, בשעה 20:00 ב-HGTV ו מכירת שקיעה העונה השישית צפויה להתחיל בסטרימינג בנטפליקס מתישהו בתחילת 2023.קישור מקור