הת'ר גיי מפסיקה לעקוב אחרי Tamra Judge & Teddi After Diss

קרדיט: סינדי אורד/בריאן בדר/בראבו

הת'ר גיי זה עתה הפסיק את המעקב שופטת טמרה ו טדי מלנקמפ, על פי מנחי הפודקאסט, שגם שיתפו תובנה מדוע זה עלול לקרות. הפודקאסט של טדי וטמרה, שני Ts In A Podנותן מבט בלתי נמנע לדעותיהם על כמה זיכיונות 'עקרות בית', כולל הת'ר'ס עקרות בית אמיתיות של סולט לייק סיטי.

בעונה הנוכחית, הצופים עדים לשבר בברית של הת'ר ו וויטני רוז, שנראו כחברים לרכב או למות. צרות ירדו על גן העדן כאשר וויטני רמזה שהת'ר משקרת לגבי שיחה מחוץ למצלמה לגבי ליסה בארלוהרומן לכאורה של.

ב פוסט באינסטגרם ב-2 בדצמבר, טדי רמז באופן מסתורי ש"עקרת בית אחת" פשוט "הפסיקה לעקוב" אחריה ואחרי טמרה. היא גם הציעה שלפרק הפודקאסט האחרון שלה יש קשר לזה.

ואז, בחדש פרק 5 בדצמבר בפודקאסט, טדי וטמרה זיהו את הת'ר כאשמה.

"היא זו שלא עקבה אחרינו בשבוע שעבר", אמר טדי לפני שטמרה הוסיפה, "התר גיי עזבה את הבניין באופן רשמי".

טדי שיתף שזה "חבל, כי אתה טוב רק כמו הפרק של השבוע האחרון שלך, שאנחנו תמיד אומרים שנוכל לחזור אליו."

למה זה קרה?

טמרה רמזה להסבר. "העניין הוא, כאילו אנחנו לא באמת, אנחנו שופטים אותך לפי מה שאנחנו רואים כצופים", הסבירה. "אנחנו לא שופטים אותך כדמות שלך."

ה עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג' הכוכב המשיך, "אני חייב לומר שכשפגשנו את הת'ר גיי ב-BravoCon, חיבבנו אותה. היא הייתה מתוקה מאוד. היא הייתה כיפית. היא הייתה אנרגטית".

לאחר מכן הוסיף טדי עוד חלק לפאזל: "היא דאגה מאוד את מי אנחנו אוהבים יותר ממנה. היא אמרה, 'למה הייתה לכם ליסה בארלו בלילה הראשון ולא אני?'".

נכון לעכשיו, הת'ר מתווכחת עם ליסה, שפרסמה לאחרונה תמונה של ההספד של אביה של הת'ר בניסיון להוכיח שהיא טועה לגבי סכסוך לשעבר.

הסכסוך התגבר כאשר וויטני (בת דודתה של הת'ר ובת בריתה לשעבר) בחרה ליישר קו עם ליסה לאחר הידידות בין וויטני והת'ר.

עקרות הבית האמיתיות של סולט לייק סיטי העונה השלישית תשודר בימי רביעי ב-21:00 בבראבו.קישור מקור