התר גיי שאלות של RHOSLC חברות עם ג'ן שאה

קרדיט: בראבו

הת'ר גיי מצאה את עצמה מרגישה המומה בעקבות מה שהיא תיארה כ"ארוחת ההסרה של הת'ר" בסן דייגו.

אחרי רגע של התפוצצות עם חבר ותיק ג'ן שאהה עקרות בית אמיתיות של סולט לייק סיטי חבר השחקנים תהה אם היא "נתקה" בגלל הידידות שלהם ואמרה שאמנם היא מתרגשת להיות עקרת בית, אבל היא אולי "בסוף [her] רֹאשׁ."

"פשוט הרגשתי עייפה ועצובה ומוצפת", הודתה הת'ר בפרק האחרון של RHOSLC: After Show. "פשוט הרגשתי שגם כשאתה מנצח אתה מפסיד".

למרות שהת'ר עשתה כמיטב יכולתה להיות חברה של ג'ן, במיוחד כשהיא התמודדה עם האשמות של הונאה, נאמנותה לחברתה לצוות גרמה לחיכוכים עם אחרים, כולל אנג'י הרינגטון. ג'ן דרשה מהת'ר לסיים את ידידותה עם אנג'י בעקבות חשיפת חשבון האינסטגרם Shahxposed של בעלה של אנג'י.

"פשוט לא ידעתי איך להופיע כחברה של כולם," הסבירה הת'ר. "הרגשתי שלא הייתי צריך להיות מוזמן לטיול ואולי לא להיות מנותק לנהל את החברות הזו איתך, ג'ן. זה נהיה קשה מדי".

גם הת'ר הרגישה את זה אנג'י קטסנבס "[seemed] כדי להפעיל בצורה נוחה [her]" והיא ציינה את זה וויטני רוז "שונא" אותה ואת זה ליסה בארלו "תמיד שנא" אותה.

"פשוט הרגשתי שאני לא יודעת אם אני מנותקת לזה", ציינה.

בינתיים, כשהיא הסתכלה לאחור על החופשה שלהם בסן דייגו, מרדית' מרקסשנכשלה כישלון חרוץ בהיותה המנכ"לית של כיף בטיול, נזכרה שהת'ר הגיעה לגבול שלה, והיא אמרה שהסתכסוך של הת'ר עם בת הזוג לשעבר (ובת דודה) וויטני כנראה גרמה להתפרצות הרגשות שלה.

"אני חושב שזה היה מאוד קשה להת'ר מבחינה רגשית. אני חושב שזה, יחד עם ההרגשה שלה שהיא ממש תמכה בג'ן והתחושה בערך באמצע בין ג'ן ואנג'י [H.]שהיא התקרבה אליו מאוד במהלך השנה האחרונה, זה היה פשוט יותר מדי", חשדה מרדית' והוסיפה שברגע שהת'ר הבינה "שום דבר חיובי [was] הולך לבוא מ [her] פעולות," היא הייתה צריכה להתנתק.

אבל הת'ר לא העריכה את אולטימטום החברות של ג'ן, והיא הרגישה שזה שלהם RHOSLC כוכבים שותפים רק החמירו את המצב.

"זו כיתה ו'? זה הרגיש מאולץ", שיתפה. "[And] זה [felt] כאילו אנשים מרגיזים את ג'ן."

ו דנה בואי-נגרטה הסכים, כינתה את האולטימטום של ג'ן "השתחרר" מכיוון שאנג'י ק' נזכרה בג'ן בטענה שהת'ר הייתה "חברה מטורפת".

"ג'ן סיפרה לי הרבה דברים שהת'ר עשתה לה ושהיא, במילותיה של ג'ן, הייתה חברה מטורפת עבורה", חשפה אנג'י ק.

דבר אחד מסוים שג'ן התעצבנה עליו, כמובן, היה כריס הרינגטוןחשבון האינסטגרם של.

"כדי להיות חבר של מישהי שפתחה חשבון מזויף עליה, יכולתי לראות מאיפה ג'ן באה באותו רגע כדי לומר, 'אם אתה באמת הנסיעה שלי או מת, ידידי, למה אתה ממשיך ידידות עם מישהו שפתח עליי חשבונות מזויפים?'", אמרה אנג'י ק. "אז להיות עם חברים [Angie H.] או רוצה להמשיך להביא אותה, זה כמו, לך תהיה חברים איתה בארוחת צהריים במקום אחר אבל תפסיק להביא אותה לקבוצת החברים כי אתה יודע את הכאב שהיא ומשפחתה גרמו לג'ן."

באשר ליסה, היא העירה על הצעתה של ג'ן שהת'ר לא הייתה חברה טובה ואומרת דבר אחד בעודה עושה דבר אחר לפני שהאשימה את הת'ר בכך שהיא מדברת "משני צידי הפה שלה".

"הת'ר כל הזמן אומרת, 'אני חברה של ג'ן'. אבל אז להגיד דברים אחרים מאחורי גבה של ג'ן," טענה ליסה. "ג'ן בעצם שואלת את הת'ר, 'תהיה החברה שאתה כל הזמן אומר שאתה'."

לדברי ליסה, היא לא מאמינה שהאולטימטום הידידותי של ג'ן היה באמת על אנג'י ה.

"אני אפילו לא חושב שזה קשור לאדם או לכל דבר אחר. אני חושב שזה ממש כמו, 'אתה ממשיך להגיד לי שאתה חבר שלי. אל תגיד לי שאתה חבר שלי. תראה לי. זה דבר אחד שאתה יכול לעשות כמו שהוא ברור, חתוך ויבש ממש מולנו'", הסבירה.

ובכל זאת, הת'ר לא הייתה מוכנה להפסיק עם אנג'י ה.

"מעולם לא הצבתי אולטימטום מאף אחד מחבריי במצבים טעונים, היא מרגישה דרמטית וזה מרגיש שזה לא הקו בחול שאני רוצה לצייר אבל כאילו, גם אני לא מתכוון לחזור בו", הצהירה . "זה פשוט נראה טיפשי."

עקרות הבית האמיתיות של סולט לייק סיטי העונה השלישית תשודר בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור