הת'ר דוברו מגיבה ליציאת RHOBH של רינה, עדכון קלי

קרדיט: AXELLE/BAUER-GRIFFIN / MEGA,

הת'ר דוברו התייחסו ליסה רינההיציאה של עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילסמחאה כפיים לטענה שהיא עצמה 'נואשת' להצטרף לאותה תוכנית, וחשפה אם אי פעם תרצה.

ליסה הייתה חברה שנויה במחלוקת לקאסט בתוכנית, והיציאה שלה עוררה תגובות מעורבות מצד המעריצים – שרבים מהם חגגו. הצופים תוהים כעת מי יחליף אותה, ויש הסבורים ליסה ונדרפומפ ו ברנדי גלנוויל נמצאים בהתמודדות.

בראיון עם TMZהתייחסה הת'ר לעזיבת ליסה.

"אני חושבת שהיא איקונית", אמרה הת'ר מהשחקנית, "ואני תומכת בה ב-100 אחוז".

כשנשאלה אם זה 'רעיון טוב' לקחת 'הפסקות' כעקרת בית, הת'ר הצביעה על עצמה וענתה, "אני חושבת שאני תמונה ברורה של 'כן'." סביר להניח שהיא התייחסה ליציאה שלה מעצמה. עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג' כאשר על פי הדיווחים הכוכב התפטר לאחר שהורד בדרגה.

הת'ר מאמינה שאם ליסה רוצה לחזור ל RHOBHואז "היא צריכה והיא תעשה, וזה יהיה מדהים."

הכתבת שאלה את הת'ר על דיווח אחרון שלפיו היא עצמה כביכול 'נואשת' להצטרף RHOBH – למרות שהיא כרגע RHOC.

"מתוקה, אני לא נואשת להצטרף לשום דבר," היא ענתה. לאחר מכן שאלה העיתונאית אם היא היה לְהִצְטַרֵף.

"את יודעת, כמו שבעלי תמיד אומר, זה תלוי," אמרה הת'ר, והכתב ביקש ממנה להסביר. בעלה טרי דובראו ואז צלצל, "[It depends on] בגודל היהלום".

כשעיתונאית אחרת שאלה את הת'ר אם דיברו איתה קלי דוד מאז בעלה ריק לוונטלבתאונת הדרכים של הת'ר סגרה את דלת המכונית שלה, והראיון הסתיים.

כאשר ליסה הכריזה עליה RHOBH אקזיט, אמר בן ה-59 ל-PEOPLE, "זו העבודה הארוכה ביותר שמילאתי ​​ב-35 שנות הקריירה שלי ואני אסיר תודה לכולם בבראבו ולכל המעורבים בסדרה. זו הייתה ריצה מהנה של שמונה שנים ואני נרגש לקראת מה שיבוא!"

קישור מקור