הת'ר חוסמת את חזרתה של ה-RHOC, משקרת לאנדי

שופטת טמרה מאמין הת'ר דוברו עומד מאחורי ההערות האחרונות של אנדי כהן לגבי עתידה הפוטנציאלי הלאה עקרות הבית האמיתיות של מחוז אורנג'.

לאחר צפו במה שקורה בשידור חי המארח הופיע ב ג'ף לואיסתוכנית רדיו בתחילת החודש, ואמר שהוא לא רואה איך טמרה יכולה לחזור לתוכנית בזמן שהנחתה "פודקאסט שלם על מאחורי הקלעים של עקרות בית," מסמן לה ו טדי מלנקמפשל שני T'ים בתרמילתמרה דיברה באותה תוכנית, וציינה שההצהרות של אנדי הגיעו ממחשבה שהת'ר שיתפה במקור בפודקאסט שלה.

"אני מרגיש כאילו מאכילים את אנדי בשורה של בולשיט, העובדה שהפודקאסט שלי היה מאחורי הקלעים. אנחנו לא מאחורי הקלעים. אנחנו לא חופרים עפר. אנחנו לא חושפים את הייצור. אנחנו לא עושים את זה… ואני מרגישה שמישהו נכנס לו באוזן ואמר לו שזה מה שאנחנו עושים", הסבירה טמרה בפרק ה-14 ביוני של ג'ף לואיס בשידור חי.

לאחר שאנדי הודה שהוא לא באמת הקשיב לפודקאסט שלה ושל טדי, טמרה אמרה לו, "אתה לא יכול פשוט לקרוא כותרות ולצפות להאמין בזה", והיא הסבירה שהוא מאזין למידע "יד שניה".

כשג'ף שאל את טמרה אם היא מאמינה שמידע מגיע מהת'ר, היא אישרה, "ממממ" והיא הציעה שהת'ר לא רוצה שהיא תחזור RHOC.

"זה מאוד מבלבל אותי וגם די קורע לב, כי תמיד התגייסתי כדי שהת'ר תחזור אחרי שהיא עזבה", הודתה טמרה. "שאלתי את אנדי. הייתי מדבר על זה בעיתונות… ואז כשהיא קיבלה [back] בתוכנית אנשים היו אומרים 'מה אתה חושב על כך שתמרה תחזור לתוכנית?' היא אומרת, 'היה לה ריצה טובה'. וחשבתי, 'אוי, אוי'".

לאחר שלמדה הת'ר לא תמכה בתמורה הפוטנציאלית שלה ובמקום זאת קדמה את זה של אלכסיס בלינוטמרה הגיעה אל הת'ר.

"היא עשתה פודקאסט שאומר את אותו הדבר שאנדי אמר. המחשבה המקורית באה ממנה. אמרתי, 'אני לא מבינה למה אתה עושה את זה'", נזכרה טמרה. "והיא כמו, 'אוי, לא לא. זה היה מנחה שותף שלי בתוכנית״. הוא העלה את זה ואת זה ואמר שאני בלוגרית ושאין לי מקום בתוכנית, ואני לא בלוגרית. יש לי פודקאסט בדיוק כמו [Heather] ואפילו בביוגרפיה שלה בפודקאסט שלה, כתוב, 'סיכום עקרות בית"אז למה זה שונה ממה שאני עושה?"

לדברי טמרה, המארחת המשותפת של הת'ר "זרקה" אותה, והציעה שכל מה שהיא עושה זה "לשבת ולהסתכל עקרות בית מופעים." היא גם ציינה כיצד הת'ר לא עשתה דבר כזה לאחר שעזבה את צוות השחקנים.

טמרה ציינה אז שהיא הואשמה בפודקאסט של הת'ר ב"חשיפת" RHOC מפגש מחודש לאחר שטדי שיתף תמונה מאחורי הקלעים וסימן אותה במים עם א שני T'ים בתרמיל סֵמֶל.

"לא היה לי מה לעשות עם זה והרגשתי חרא אחר כך וזה גרם לסערה גדולה ואני אומר, 'פאק, טדי, לא היית צריך לעשות את זה'. אז היא השתמשה בזה בתור, 'הו, טמרה היא בלוגרית. היא עושה מאחורי הקלעים'", הסבירה טמרה. "והיא שלחה לי הודעה, 'למה שתפרסם את זה?' ב-12:30 בבוקר ואני כאילו, אפילו לא הגבתי לה. אני כמו, 'אני לא צריך לענות לך ואני לא הולך לענות לך'”.

גם בתוכנית של ג'ף, תמרה הצללה RHOC עונה 16 על היותה מרוכזת מדי בהת'ר.

"הם קידמו כל עסק שיש לה. היא הייתה הראשונה שנכנסה ויצאה מכל דלת. זה היה עולמה של הת'ר דוברו", ציינה.

קישור מקור