הת'ר מודה באשמה של ג'ן, ג'ן מאשימה את סטיוארט

קרדיט: רנדי שרופשייר/בראבו

זה סיום העונה של עקרות הבית האמיתיות של סולט לייק עִיר וזה גם ג'ןשירת הברבור של, מכיוון שלא נראה אותה באף פרק חדש במשך 6.5 שנים לפחות. העונה הזו הייתה עמוסה בהפסקות ידידות, פינסטות, ריבים, וכמובן, *העין השחורה*. קשה לצפות לדעת מה התפתח עבור ג'ן נכון ל-6 בינואר; עם זאת, שאר הנשים (מנסות) לסיים את העונה בחסימה של 30 דקות בלבד, מכיוון שזה הכל בראבו מוקצה לפני שהפוקוס יעבור אך ורק על משפט השאה.

אַברָשׁ מתכננת את גילוי כריכת הספר שלה – כן, קראתם נכון- אין ספר, רק כריכה. כמובן שהמקהלה של הת'ר תפעל לאירוע, ואני נרגש לשמוע שהם יופיעו בהופעה חיה. (הקפד לתת לליסה סולו- תודה מראש!) אירוע זה יחגוג את הספר של הת'ר מורמון רע"קניית דחף בשדה התעופה" די לקרוא לפי סת'.

החדשות הטובות הן שהעין השחורה של הת'ר כמעט נעלמה בדיוק בזמן למסיבה. ליסה נמאס לו מהמשחק של Heather's Who Dunnit, כמו גם לשאר הצופים! כל צוות הדמויות בא לתמוך בהת'ר, כולל דנה, אנג'י ק., אנג'י ה., וכמובן, בני הדודים של הת'ר. התמיכה של בני הדודים שלה אומרת הכל עבור הת'ר, שכן בספרה היא בעצם מבססת את כל מה שהם מאמינים בו.

אנג'י מסבירה שלפי שמועה שג'ן מתפשטת, אנג'י אחראית לעין השחורה של הת'ר. ג'ן- מדברים על הפניית תשומת הלב מהצד האשם האמיתי… אנג'י מרגישה כאילו ברגע שג'ן תרגיש עצבנית, היא לנצח "תחפש אותך".

אנג'י, הגברת המעוצבת על ידי שמועה שמסתחררת עליה, ואז חולקת שמועה חדשה שמסתובבת על ג'ן (בדיוק?). נאמר שג'ן והת'ר "עשו בעיטות מספריים ברבי", כלומר "בחדר מנהלים מערכת יחסים מינית" וכך הת'ר השיגה את העין השחורה שלה. לא יכולתי להסכים יותר עם ליסה- גם אני לא אוהב את החזותית הזו שציירה אנג'י ק. ואז אנג'י אומרת שאולי העין השחורה קרתה כי מישהו לא היה טוב במיטה!!

מְאַמֵן וג'ן ניגשה אל אנג'י ה' ובעלה כדי לדון בפינסטה. המאמן גורם לבעלה "השדון על המדף" של אנג'י לפרוץ בבכי. הוא אפילו לא יכול ליצור משפט כי הוא בהחלט מפחד בלי חרא ואנג'י צריכה לקפוץ פנימה כדי לדבר במקומו. הזוגות מחבקים את זה ובעיית פינסטה נפתרה לכאורה.

אני מתכווץ דרך הביצוע של Amazing Grace של המקהלה הזו והגרסת "Shamazing Grace" של ג'ן שאה בהחלט לא מזדקנת היטב. פוסט שיר, הת'ר תופסת את המיקרופון ומדברת על איזה סוג של חברה היא שואפת להיות: "רכיבה או למות לכולם. ואם אני מורמוני רע, אני מקווה שאוכל להיות חבר טוב". לאחר מכן יש להם ספירה לאחור לחשיפת עטיפת הספר של הת'ר, ala NYE, והת'ר מדגמנת בגאווה שמלה ללא שרוולים כמו המורמונית הרעה שהיא.

מה זה אירוע עקרת בית בלי דרמה? ויטני ולג'ן יש רגע ווויטני מסבירה שהטיול בסן דייגו הרגיש כמו כנופיה עליה. ואז ברוח ההתאגדות, דנה, אנג'י ק., ליסה, ו מרדית' לשוטט מעל. נוצר קהל. האצבעות מתחילות להצביע.

וויטני תוהה מדוע ג'ן באחד על אחד בסדר, אבל בקבוצה, אי אפשר לסמוך על ג'ן. ואז אנג'י קופצת פנימה. היא סיימה עם כל השמועות, כי עכשיו הן גורמות לה להיראות רע. אנג'י לא אוהבת שג'ן אומרת לאנשים שהיא זו שנתנה להת'ר את העין השחורה. ג'ן קוראת למאמן ואנג'י לא מתאפקת. היא שואלת אם "ניסיון ההתאבדות" של ג'ן היה אמיתי או שהכל מזויף? ג'ן נחרדת מכך שאנג'י תטיל ספק בבריאות הנפשית של מישהו והיא מסתערת.

הת'ר עושה את דרכה ולפני שקרבות אחרים יכולים לפרוץ, הביוגרפיה של סוף העונה צצה, חצי שעה שלמה מוקדם מהרגיל.

הת'ר נשבעה לשמור על המקהלה שלה ומקווה "לתת חסד מדהים" לנסיעה שלה או למות, ג'ן. ליסה לא הייתה באף משחק ג'אז כבר זמן מה (בום). מזג אוויר רע עדיין לא רגוע ולא הייתה פיוס עם ליסה ומרדית'.

שלושה חודשים לאחר מכן…ואנחנו כעת במרחק ארבעה חודשים מהמשפט של ג'ן. המשפט נדחק חמש פעמים, אך מתקרב. ג'ן יושבת עם אמה (כנראה האחרונה מבין הקורבנות של ג'ן, כאשר אמה שילמה את פרישתה כדי לעזור לג'ן) מדברת על המציאות של המשפט. המאמן וג'ן אורזים ומתכוננים לקרב חייה של ג'ן בניו יורק.

הפלאשבקים הם הכל (תודה, הפקה) וזה מטריד לחלוטין לדעת את התוצאה בזמן אמת של העתיד של ג'ן. זה מזכיר לנו את כל החרא שג'ן אמרה/עשתה במהלך העונה – תארו לעצמכם מה היא אומרת ועושה כשהמצלמות אינן בסביבה…

מרדית' והת'ר, שתי הנסיעות של ג'ן או מתות, עשו גם הן את הנסיעה לניו יורק כדי לתמוך בג'ן. שתי הנשים מרגישות חסרות אונים, במיוחד לאחר שג'ן מבקשת מהת'ר לבדוק את משפחתה אם "הדבר הגרוע ביותר" קורה לה. מרדית' והת'ר מתגלגלות אל חדר המלון מרובה החדרים של ג'ן ונראה כאילו זה רגע מיתוג עבור ברוקס מרקסשכן כולם לובשים את חליפות הטרנינג והחותלות שלו.

עם רק יומיים למשפט, סת' מוציא את מרדית' והת'ר החוצה והם מתחילים לדבר על מה שממשמש ובא לג'ן. סת' מזכיר לנו שגם למאמן יש תקופה קשה. המאמן לחוץ, במיוחד כשהוא עובר על הרשימה הארוכה של עדים שנקבעה למשפט. הת'ר מצהירה כי "החשש הגרוע ביותר הוא לא רק שהיא תימצא אשמה, אלא תצטרך לשרת".

מרדית' מבהירה כי "אף אחד לא חולק על כך שהתוכנית אירעה, אבל השאלה היא במעורבות של ג'ן". מרדית' מכנה את זה "משפט גדול, גדול" וסת' מציב שאלה בפני הנשים: האם מישהו אי פעם שאל את ג'ן אם היא אשמה באישומים האלה? הת'ר עונה שהיא תתמוך בג'ן בכל דרך שהיא תלך, אחרי הכל, "אתה מאמין לאנשים שאתה אוהב". בסדר, הת'ר.

מאוחר יותר, ג'ן משתפת שהחלק הכי קשה עבורה הוא ללמוד את זה סטיוארט, העוזרת הישנה שלה, הסתובבה בה. ג'ן מכנה אותו "אמא מרושע" ששיחק אותה. ברגע שסטיוארט הודה באשמה, ג'ן הצליחה לראות את כל מה שקורה מאחורי גבה כדי להפחית את עונשו. אפילו הת'ר, לרכוב או למות, מתקשה להאמין שסטיוארט היה זה שניהל את התוכנית מבלי שג'ן ידעה. ג'ן משתפת שקשה לסמוך על אנשים והפנים של מרדית' אומרות: כן, בדיוק כמו שאני מתקשה לסמוך עליך.

ג'ן רוצה "לספר לציבור" כל כך הרבה וכשהמפיק שואל, "האם אתה מוכן לספר לנו את הסיפור האמיתי עכשיו?" אני צועק: תעשה. זה. לִקְרוֹת.

ב-11 ביולי, ג'ן שאה מודה באשמת קשירת קשר לביצוע הונאה. (ב-6 בינואר נגזרו עליה 6.5 שנים).

בחזרה ב-SLC, ליסה והת'ר נפגשים כדי לדון במציאות המשפט של ג'ן. ליסה נדהמת לגלות מי היא ג'ן האמיתית והתר מסבירה שהיא "המומה מצער". הגברות מקוננות על הילדים שיהיו בלי אמם ומהתמליל, ג'ן ידעה שמה שהיא עושה לא בסדר. הת'ר חושבת שכשג'ן הבינה שהיא לא יכולה להתחמק מזה, הסיפור שלה השתנה. אז מה גרם לג'ן להחליט לא להילחם?

להת'ר, למיס רייד או למות בעצמה, יש תיאוריה. אותה הת'ר שלא תאמר מי נתן לה את העין השחורה (::שיעול ג'ן::) מרמזת על המאמן. הת'ר מאמינה שהמאמן גילה מה ג'ן עושה ולא הצליח להסביר זאת. עוד מנחשת הת'ר שאחד העדים היה אקדח מעשן ולכן השאהים ידעו שאין מוצא אחר. הת'ר חוזרת על כך שג'ן אשמה כאשר ליסה מנסה לסחוט דמעה מהעין. עקרות הבית האמיתיות של סולט לייק סיטי לעולם לא יחזרו להיות אותו הדבר…

ספר לנו – מה חשבת על הפרק?

קישור מקור